Kolika jádrový mobilní telefon?

661
17.11.15 15:31

Kolika jádrový mobilní telefon?

Ahoj, moc prosím o radu. Vybírám mezi dvěma telefony. Oba mají v podstatě stejné funkce, jen je tam rozdíl v jádrech, jeden je 4 jádrový a druhý 8 jádrový. Je to v běžném používání hodně poznat? Je to velký rozdíl? Vybírám mezi Samsungem Galaxy J5 (4jádrový) a Sony Xperia Aqua M4 (8jádrový). Je tam rozdíl 1000kč, takže to nehraje takovou roli, ale podle recenzí jsou prý lepší spíše Samsungy…poradíte prosím…pokud máte přímo s těmito telefony zkušenost budu ráda, když napíšete. Mooc děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70095
17.11.15 15:37

@AnnaP Záleží, co máš na mysli běžným používáním, na telefonování, SMS a občasný internet, což je dle mého běžné používání, je úplně fuk, kolik to má jader a rozhoduje spíše, jak velké to má úložiště pro aplikace a zda to umí instalovat aplikace na kartu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1246
17.11.15 15:40

Marketingové cancy. Sám mám osmijádro a nechápu k čemu to je na mobilu dobré…
Nicméně bych vzal Sony Aqua, protože je voděodolná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 15:50
@IdealMan píše:
Marketingové cancy. Sám mám osmijádro a nechápu k čemu to je na mobilu dobré…
Nicméně bych vzal Sony Aqua, protože je voděodolná…

Taky mi to nepřijde nějak extra oproti čtyř jádru. Určitě bych radši koukal taky po úložišti a 4g ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
17.11.15 15:51

No běžné používání jako telefonování, sms, aplikace jako whats up, facebook, atd…a tak no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
17.11.15 16:35
@AnnaP píše:
Ahoj, moc prosím o radu. Vybírám mezi dvěma telefony. Oba mají v podstatě stejné funkce, jen je tam rozdíl v jádrech, jeden je 4 jádrový a druhý 8 jádrový. Je to v běžném používání hodně poznat? Je to velký rozdíl? Vybírám mezi Samsungem Galaxy J5 (4jádrový) a Sony Xperia Aqua M4 (8jádrový). Je tam rozdíl 1000kč, takže to nehraje takovou roli, ale podle recenzí jsou prý lepší spíše Samsungy…poradíte prosím…pokud máte přímo s těmito telefony zkušenost budu ráda, když napíšete. Mooc děkuju :)

Mám nový 8 jadrovy Lenovo P 70 a je to pecka.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama