Kompatibilita ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 20.07.18 21:27
Kompatibilita ve vztahu

Ahoj všem,

snažím se smířit s rozchodem, který pro mě byl šok ale zároveň jsem docela často ve vztahu necitila nějaký výbuch emocí, dokonce jsem často myslela na to ze se mi moc nelíbí a ze mě nebaví. Teď je pryč a já jsem jak kdyby mě nechal těhotnou. Nevím co se to děje. Byl uzasnej a skvelej a občas to bylo dokonale ale často se stávalo i to, ze jsem se těšila, pak jsme spolu byli par minut a já cítila ze “tohle není ono”. Proste jsem byla taková vyhasla. Do toho jsem potkala jednoho pana co se mnou flirtoval a na rande s nim jsem byla úplně vyměněna, porad jsem se smála, bavila se, flirtovala…bylo to takový “energicky”. Pak jsem to utla prrozw jsem chtěla zůstat s přítelem a nedělat nesmysly.

Teď je pryč a já se mužu zblaznit, obvinuju se, ze jsem do toho nedala víc emocí a energie, ale neslo mi to. Myslíte ze kdyby to bylo to prave, ze to jde samo? Ja už fakt nevím, jen mám strašný stavy vycitek a litosti. Nebylo nám něm nic špatně a nějaké chcile super byly ale zbytek byl takova “šeď”. A já se snažím zjistit kde se stal z my strany háček a jestli jsem fakt všechno znicila sama nebo to byla i jeho chyba:-(

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24681 příspěvků 20.07.18 21:55

Vzdy se na tom nejakym zpusobem podili oba. Takze ne, jen ty sama za to nemuzes.

sarah1618
Kecalka 242 příspěvků 20.07.18 21:59

Netrap se,
Nemyslím si, ze kdyby to byl ten pravý nebo nebyl ze by to bylo jiné.
Na vztahu se musí neustále pracovat. Tot nechť poučení pro příště

Mě se stalo něco podobného jako tobě..
Bohužel
Příště, až budeš, (budeme)s dalším partnerem, tak bychom si jej měly cenit jako oko v hlavě.. a pracovat na vztahu, dělat ho krásným.. nebrat nic jakoze “granted” :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >