Komunikační příručka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LukasBauer
Povídálka 19 příspěvků 03.05.19 22:51
komunikační příručka

Dobrý den sháním nějakou komunikační příručku, napadlo mne tedy, že by jste mohli nějakou znát a poradit mi. Mám problém s hledáním málo užívaných slov, obhajobou a vysvětlováním svých přesvědčení, formulací otázek/vět nebo přesvědčováním ostatních. Mám knihu Mluvte jako mluvčí-David Šimurka & kolektiv, porozhlížím se nicméně po další.

Děkuju Vám a užijte si víkend

Reakce:
Pvln34
Stálice 79 příspěvků 03.05.19 22:55

Namiesto knihy doporučujem skupinu Toastmasters - neziskovka, zameriava sa na komunikáciu v praxi :) ak si z nejakého väčšieho miesta, určite nájdeš klub (na nete / facebooku) a ľudí kt sa pravidelne potkavaju.

milwinka
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 03.05.19 23:03

A co nějaký kurz rétoriky?

kortos
Nováček 7 příspěvků 03.05.19 23:48

Prosím tě, jaký je tvůj cíl, co vlastně chceš? Možná se ztrácím, ale začala si s dotazem na komunikační příručku a přešla si v mnoho problémů…

Ou
Echt Kelišová 7817 příspěvků 04.05.19 11:00

Na to abys měla dobrou slovní zásobu, širší znalosti a dokázala argumentovat především chceš číst - a to knihy psané nadprůměrnou češtinou a obsahující dostatek myšlenek.

Pokud chceš lépe fungovat ve sporech a konfliktech a být schopná prosadit i svoje potřeby, tak tě zajímá tohle

https://uloz.to/hledej?… a třeba tohle https://www.kosmas.cz/…vyjednavani/

jinak umění diskuze se nenaučíš z knih, ale právě v diskuzi. Slouží k tomu třeba debatní kluby http://debatovani.cz/…debatni-liga

plus teda neurekom kurzů prezentačních dovedností - potřebuješ to zkoušet pod něčím vedením, jen čtením se to úplně nedá.

Váš příspěvek
Reklama