Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj!
Rozhodla jsem se, že svůj oficiální konec oznámím nějak veřejně, abych tím alespoň ulevila osobám, které ještě doteď byly přesvědčeny, že „me57h“ je reálná osoba (ačkoli jich asi už nebude mnoho). Je sice poměrně zřejmé, že tato fiktivní osoba je silně inspirovaná někým reálným, ale asi bylo jasné, že tato osoba by několik let nelezla na emimino, aby zde schytávala jeden hejtík za druhým.
Tímto postem bych se s vámi ráda rozloučila. Děkuji, že jsem si skrze vás mohla občas upustit páru, přestože jsem některým možná trochu zvedala tlak. Zároveň také věřím, že to alespoň některé z vás pobavilo.
Mějte se moc hezky a omlouvám se za veškeré pozdvižení, které jsem tu způsobila.
![]()
@me57h píše:
Ahoj!
Rozhodla jsem se, že svůj oficiální konec oznámím nějak veřejně, abych tím alespoň ulevila osobám, které ještě doteď byly přesvědčeny, že „me57h“ je reálná osoba (ačkoli jich asi už nebude mnoho). Je sice poměrně zřejmé, že tato fiktivní osoba je silně inspirovaná někým reálným, ale asi bylo jasné, že tato osoba by několik let nelezla na emimino, aby zde schytávala jeden hejtík za druhým.
Tímto postem bych se s vámi ráda rozloučila. Děkuji, že jsem si skrze vás mohla občas upustit páru, přestože jsem některým možná trochu zvedala tlak. Zároveň také věřím, že to alespoň některé z vás pobavilo.
Mějte se moc hezky a omlouvám se za veškeré pozdvižení, které jsem tu způsobila.![]()
![]()
Jeee škoda, byla to sranda. Ale jako věřím, že takový matky existují a bohužel i horší.
@JancaS84 píše:
Jeee škoda, byla to sranda. Ale jako věřím, že takový matky existují a bohužel i horší.
Ona už to nebyla taková švanda, když jste mě dokázaly identifikovat už na první stránce anonymního postu. A ano, bohužel existují i mnohem horší matky, osobně znám několik takových obětí.
Nejlepší coping strategie je humor. I ten hloupý.
@me57h píše:
Ona už to nebyla taková švanda, když jste mě dokázaly identifikovat už na první stránce anonymního postu. A ano, bohužel existují i mnohem horší matky, osobně znám několik takových obětí.
Nejlepší coping strategie je humor. I ten hloupý.
Ja jsem si myslela, ze nebudes realna. Ale je mi smutno, ze to bylo inspirovano skutecnou osobou.
Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne..
NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..
@Janasas píše:
Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne..NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..
Vždy napsala, když měla vycházky na psychiatrii.
@Janasas píše:
Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne..NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..
Brala jsem to jako takovou formu relaxace, ale poslední dobou už na živení profilu nebylo moc času, a navíc můj rukopis je už příliš profláklý. Ale byl to zajímavý roleplaying.
@topazio možné to je
Ale nějak si nedovedu představit, běžné ženskou od dvou dětí co má staroti s domácnosti, prací školou, že má čas vymýšlet takové bejkárny ![]()
To leda je někdo kdo má hodně času a neví co by
![]()
Ten propastný rozdíl mezi úrovní tvého psaného projevu a úrovní jeho obsahu pro mě byl odjakživa „the smoking gun“ ![]()
@topazio píše:
Vždy napsala, když měla vycházky na psychiatrii.
Takový poznatek, na psychiatrii máš přístup k telefonu 24/7, a to i na většině uzavřených oddělení. Akorát ti z důvodu rizika udušení na nabíječce nenechají šňuru, takže se nabíjí na sesterně.