Končím! Byly jste všechny fajn, díky

1110
10.2.22 19:56

Končím! Byly jste všechny fajn, díky

Ahoj!
Rozhodla jsem se, že svůj oficiální konec oznámím nějak veřejně, abych tím alespoň ulevila osobám, které ještě doteď byly přesvědčeny, že „me57h“ je reálná osoba (ačkoli jich asi už nebude mnoho). Je sice poměrně zřejmé, že tato fiktivní osoba je silně inspirovaná někým reálným, ale asi bylo jasné, že tato osoba by několik let nelezla na emimino, aby zde schytávala jeden hejtík za druhým.
Tímto postem bych se s vámi ráda rozloučila. Děkuji, že jsem si skrze vás mohla občas upustit páru, přestože jsem některým možná trochu zvedala tlak. Zároveň také věřím, že to alespoň některé z vás pobavilo.
Mějte se moc hezky a omlouvám se za veškeré pozdvižení, které jsem tu způsobila. :kytka: :srdce: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36155
10.2.22 19:59
@me57h píše:
Ahoj!
Rozhodla jsem se, že svůj oficiální konec oznámím nějak veřejně, abych tím alespoň ulevila osobám, které ještě doteď byly přesvědčeny, že „me57h“ je reálná osoba (ačkoli jich asi už nebude mnoho). Je sice poměrně zřejmé, že tato fiktivní osoba je silně inspirovaná někým reálným, ale asi bylo jasné, že tato osoba by několik let nelezla na emimino, aby zde schytávala jeden hejtík za druhým.
Tímto postem bych se s vámi ráda rozloučila. Děkuji, že jsem si skrze vás mohla občas upustit páru, přestože jsem některým možná trochu zvedala tlak. Zároveň také věřím, že to alespoň některé z vás pobavilo.
Mějte se moc hezky a omlouvám se za veškeré pozdvižení, které jsem tu způsobila. :kytka: :srdce: :*

Jeee škoda, byla to sranda. Ale jako věřím, že takový matky existují a bohužel i horší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1557
10.2.22 20:01

@me57h

Trapné…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
10.2.22 20:02
@JancaS84 píše:
Jeee škoda, byla to sranda. Ale jako věřím, že takový matky existují a bohužel i horší.

Ona už to nebyla taková švanda, když jste mě dokázaly identifikovat už na první stránce anonymního postu. A ano, bohužel existují i mnohem horší matky, osobně znám několik takových obětí.
Nejlepší coping strategie je humor. I ten hloupý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6484
10.2.22 20:02

:lol: Tak se mej hezky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
10.2.22 20:03

To bylo jasné, že je to hra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6484
10.2.22 20:03
@me57h píše:
Ona už to nebyla taková švanda, když jste mě dokázaly identifikovat už na první stránce anonymního postu. A ano, bohužel existují i mnohem horší matky, osobně znám několik takových obětí.
Nejlepší coping strategie je humor. I ten hloupý.

Ja jsem si myslela, ze nebudes realna. Ale je mi smutno, ze to bylo inspirovano skutecnou osobou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
10.2.22 20:04

Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne.. :mrgreen: NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
10.2.22 20:04

Bye :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
10.2.22 20:05
@Janasas píše:
Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne.. :mrgreen: NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..

Vždy napsala, když měla vycházky na psychiatrii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12805
10.2.22 20:07

Máš dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
10.2.22 20:07
@Janasas píše:
Ale taky máš nějakou diagnozu, a to jestli si reálná či ne.. :mrgreen: NOrmální osobu by nenapadlo chodit několik let a psát na internet takové blbosti..

Brala jsem to jako takovou formu relaxace, ale poslední dobou už na živení profilu nebylo moc času, a navíc můj rukopis je už příliš profláklý. Ale byl to zajímavý roleplaying.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
10.2.22 20:08

@topazio možné to je :mrgreen: Ale nějak si nedovedu představit, běžné ženskou od dvou dětí co má staroti s domácnosti, prací školou, že má čas vymýšlet takové bejkárny :D
To leda je někdo kdo má hodně času a neví co by :mrgreen: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4928
10.2.22 20:08

Ten propastný rozdíl mezi úrovní tvého psaného projevu a úrovní jeho obsahu pro mě byl odjakživa „the smoking gun“ ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
10.2.22 20:09
@topazio píše:
Vždy napsala, když měla vycházky na psychiatrii.

Takový poznatek, na psychiatrii máš přístup k telefonu 24/7, a to i na většině uzavřených oddělení. Akorát ti z důvodu rizika udušení na nabíječce nenechají šňuru, takže se nabíjí na sesterně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová