Konec mateřské dovolené uprostřed měsíce

24.1.20 14:51

Konec materske dovolene uprostred mesice

Ahoj holky, urcite mi poradite s timto dotazem. Materska dovolena mi konci 17.1.a mam zazadano o rodicak. Dostanu zvlast zaplacenych 17 dni materske a pak zbytek do nastavene vyse rodicaku? Prijde to ve dvou terminech? Moooc dekuji za vase zkusenosti a eventuelne vyplatni terminy Praha vychod rodicaku? :) Pani na urade mi to vysvetlovala dvakrat a nejak jsem ji nepochopila 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8649
24.1.20 15:00

Pokud za těch 17 dnů mateřské dostaneš víc peněz, než jakou částku jsi si nastavila u rodičáku, tak nedostaneš rodičák žádný (až od února). Pokud bude mateřská nižší, tak ti z rodičáku doplatí jen do výše nastavené částky rodičáku.
Např. mateřská bude 10tis., ale rodičák je nastavený na 12tis., tak ti přijdou 2tis. z rodičáku. Když bude mateřská 10tis. a rodičák nastavený na 9tis., tak ti nepřijde nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7535
24.1.20 15:03

Jsou to dvě různé dávky od dvou různých institucí, takže to přijde zvlášť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:24
@Lendeš píše:
Jsou to dvě různé dávky od dvou různých institucí, takže to přijde zvlášť.

Moooc dekuji za rychlou reakci, jelikoz rodicak bude zdrzeny kvuli navyseni DVZ a info od OSSZ nebude tak rychle… chtela jsem vedet jestli muzu aspon cekat zbytek materske a ta urednice mi rekla tolik info okolo, ze podstatu jsem nepochopila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:26
@zrcadlo píše:
Pokud za těch 17 dnů mateřské dostaneš víc peněz, než jakou částku jsi si nastavila u rodičáku, tak nedostaneš rodičák žádný (až od února). Pokud bude mateřská nižší, tak ti z rodičáku doplatí jen do výše nastavené částky rodičáku.
Např. mateřská bude 10tis., ale rodičák je nastavený na 12tis., tak ti přijdou 2tis. z rodičáku. Když bude mateřská 10tis. a rodičák nastavený na 9tis., tak ti nepřijde nic.

Tohle jsem jeste pochopila tedy spravne, ano dostanu mene, nez mam nastaveny rodicak na mesic davku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7535
24.1.20 16:05

@Lentilka24×x PPM bys měla dostat normálně ve výplatním termínu jako doteď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
24.1.20 16:19

Mezi MD a RD muzes jeste požádat o proplaceni dovolené u zaměstnavatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
24.1.20 16:21

@Zuzaja proplaci se pouze pri konci PP. Ona si ji normalne vybere ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama