Kontrola distribuce letáků plat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
6.9.21 03:59

Kontrola distribuce letáků plat

Dobrý den,
pokud je zde někdo, kdo pracuje jako kontrolor distribuce letáků, kolik jste si takhle vydělali měsíčně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1498
6.9.21 05:17

Já tedy s tím zkušenost nemám, ale zajímalo by mě, jestli takový kontrolor kontroluje i to, zda se vhazují letáky i do schránky, kde je písmem jako k.ava napsáno:”Žádnou reklamu!” Protože, jestli ano, tak u nás rozhodně žádný kontrolor nechodí :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
6.9.21 07:58

Je to tak 1500-2000 měsíčně, chodí se tak jednou týdně.
@Bubllenka buď se dostane GPS lokátor, který jsem pravidelně zapomínala zapínat, nebo mají v domech lidi, kterým volají, jestli jim leták přišel do schránky 😁

Edit: aha psala jsem rychleji, než četla 😃 😃 nevadí, třeba to tu někoho bude zajímat 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 21:09

Oživuji diskuzi, prosím o názory. Pracuji ve větší společnosti, nemám zástupnost, mám možnost téměř plného homeoffice, jinak příjemné pracovní prostředí i kolegové.
Obsah práce: celkové zabezpečení akcí po celé ČR, cca 80 akcí za rok prezenčně, cca 80 akci online (zabezpečení od A do Z: místo, občerstvení, lidi atd.), k tomu další běžná každodenní administrativní práce, kdy jsem pro zaměstnance kontakt, ale je to spíš nenáročné, v podstatě obsluhovani aplikací atd., komunikace se zaměstnanci, zodpovědnost za nějaké ceniny… Komunikace pouze v češtině, pracuji cca 7-9hodin denně (využívám homeoffice při zajištění péče o děti, dodělávám ale dle potřeby po večerech nebo o víkendu, celkově to na min. 7,5 hodiny denně je a to celkem makám, jsem aktivní, mám ráda výsledky, reaguji rychle, mám sebedisciplínu…).
Práce ve větším městě, ne Praha, vzdělání není pro tuto pozici důležité, ale mám humanitní VŠ.
Jak vidíte odpovídající plat?

Zajímá mě to, protože dle manžela mám málo, on má SŠ, ale má o 20 tis. víc, práci má podobnou a s podobnou zodpovědností (taktéž organizačně zajišťuje něco pro zaměstnance, musí být pečlivý, nedělat chyby, organizovat co, kdy, kam…).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat