Kontrola na neschopence v pozdních hodinách

1.3.18 09:59

Kontrola na neschopence v pozdních hodinach

Chtěla sem se zeptat jestli vám chodí kontrola pozde večer. Jsem na nemocenské 4 den a zatím nikdo, vycházky normálně taky mám ale jde mi o to ze kolem půl jedenáctý usinam sem fakt vyrizena a Nevím zda by mě vzbudili :mrgreen: kdy vám nejdéle přišli večer?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3355
1.3.18 10:00

@young.mommy mohou chodit jen do 22:00 a rano zase od 6:00

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32929
1.3.18 10:01

Musí dodržovat noční klid. A osobně si myslí že budou chodit spíš 7-21 max. Jsou to taky lidi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
1.3.18 10:09

Já byla doma 14 dní a nepřišel nikdo. Ale upřímně, kdyby přišla kontrola v 6 ráno, tak neotevřu, protože spíme a nikoho by zvonek neprobral. :lol: A zvonit večer, když mám uložené děti, to by si za rámeček nedali. :cert: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5323
1.3.18 10:09

Tak u nás prý max do 20h, pak už nesmí a ráno od 8h.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
1.3.18 10:19

No hlavne prvních 14 dni chodi kontrola jen od zamestnavatele, ze socialky az po 14 dnech…

  • Citovat
  • Upravit
32929
1.3.18 10:38

@Tamtama mně přišli tento týden, na pn jsem měsíc a půl. Přišli kolem 12:30.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
1.3.18 10:42
@Marie432875 píše:
No hlavne prvních 14 dni chodi kontrola jen od zamestnavatele, ze socialky az po 14 dnech…

I v prvních 14 dnech může přijít kontrola z OSSZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16281
1.3.18 10:44
@Marie432875 píše:
No hlavne prvních 14 dni chodi kontrola jen od zamestnavatele, ze socialky az po 14 dnech…

To není tak úplně pravda. Kontrola z OSSZ může přijít i v prvních 14 dnech nemoci (na podnět zaměstnavatele nebo i ošetřujícího lékaře), když přijde na OSSZ podnět k prošetření, tak to musí do sedmi dnů prošetřit, takže i v těch prvních 14 dnech. Po uplynutí těch dvou týdnů už OSSZ kontroluje i bez podnětu zaměstnavatele nebo lékaře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
1.3.18 12:32

@Lendeš @zrcadlo ty jo to je pro me novinka, diky za upřesnění. Ja byla na neschopence jen 1× a doktor i v praci mi řekli, ze právě chodi az po 14 dnech. :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová