Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Vesnickaholka „hacknout telefon pres cislo je pomerne snadne“ no tak určitě… ![]()
To je zajímavé. Už ví, kde se stala chyba? Osobně se divím tomu, kolik lidí se bojí někam poslat kopii občanky, ale klidně posílají kamsi do neznáma fotky a jiné osobní materiály. Při současné ceně 1 Kč za 1GB není potřeba mít svá soukromá data jinde než na záložních médiích. Pak je takovéto vydírání naprosto vyloučené.
@Pan Svobodomyslny píše:
@Vesnickaholka „hacknout telefon pres cislo je pomerne snadne“ no tak určitě…
Vzdyt mas na internetu i navody a pise se jak je to otazka chvilky ![]()
Jo, návod začíná: jestli někomu chcete hacknout jeho telefona všechny jeho účty, stáhněte si na tu super aplikaci z tohoto odkazu: wéwéwé superhack com
Je to zdarma. Instalace je složitější, tak na všechno odpovídejte YES.
@Vesnickaholka …oni měli hacknutý jeho účet už dávno předtim, než věděli navzájem svá čísla… takže ne
je to single muž, slečna mu napsala na instagram něco hezkého, on jí odpověděl a pak další zpráva od slečny byly screeshoty jeho fotek na icloudu. Až potom si začli psát přes čísla….. důvod nevím… takže k tomu opravdu stačila jen jedna zpráva… to člověk aby se vyhýbal pozdravu na ulici, aby ho někde nepodvedli v tom případě
dneska už asi zřejmě stačí znát jméno člověka a hned se můžete dostat kamkoliv
Asi nebudu jediný, co si myslí, že to opravdu nebylo posláním jedné zprávy. Navíc odesláním… A obecně- fungovat pak i poté, co vidím nějaké exotické tel. číslo… ![]()
@Anonymní píše:
@Vesnickaholka …oni měli hacknutý jeho účet už dávno předtim, než věděli navzájem svá čísla… takže neje to single muž, slečna mu napsala na instagram něco hezkého, on jí odpověděl a pak další zpráva od slečny byly screeshoty jeho fotek na icloudu. Až potom si začli psát přes čísla….. důvod nevím… takže k tomu opravdu stačila jen jedna zpráva… to člověk aby se vyhýbal pozdravu na ulici, aby ho někde nepodvedli v tom případě
dneska už asi zřejmě stačí znát jméno člověka a hned se můžete dostat kamkoliv
No ale tohle je verze, kterou Ti rekl ten Tvuj znamy, ono to mohlo byt kapku jinak.. preci jen vetsina lidi nerada prizna, ze nejsou nejostrejsi tuzky v penale ![]()
@Ivan PPZ píše:
Asi nebudu jediný, co si myslí, že to opravdu nebylo posláním jedné zprávy. Navíc odesláním… A obecně- fungovat pak i poté, co vidím nějaké exotické tel. číslo…
Jasně že to tak jednoduché nebylo, ale ono se to těžko přiznává, že jsem b. l.b. ![]()
@Ivan PPZ třeba se mu tam dostali ještě před tím, ale toto jsou informace, které on měl, je možné, že se mu tam dostali jinak, mohli se mu prvně třeba dostat do emailu, no a pak se mohli dostat úplně všude
a ozvat se opravdu mohli až potom, no víte, oni mu neřekli jak to udělali
to, že s nimi pak komunikoval přes číslo - důvod nevím, ale taky mě nikdo nikdy nevydíral s citlivými fotografiemi, takže bůhví co by někdo jiný v jeho situaci udělal, každý může mít několik připomínek k tomu, dokud se mu podobné taky nestane
![]()
@Vesnickaholka ano, je to možné taky, do hlavy mu nevidím, ale tak ono to je přece taky jedno, očividně je dost způsobů jak se někomu někam dostat, i když by ten daný člověk byl chytrej jak bůhvíco ![]()
No, jelikoz si pak psali pre sms, tak ji musel dat sve cislo a hacknout telefon pres cislo je pomerne snadne, najdes i navody na netu
takze proste skocil na primitivni podvod.. me by teda fakt nenapaldo nekomu neznamemu, kdo mi napsal na ig, davat sve cislo 