Kriminální policie

Anonymní
3.4.20 22:06

Kriminální policie

Prosím, nedělá někdo u kriminální policie? Je možné, že mi volali z otevřeného čísla a vyptávali se, zda někoho znám, kde se zdržuje atp.? Nejsem si jistá, jestli to byla opravdu policie, nebo se někdo pouze za ní vydával…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32690
3.4.20 22:12

Co to je otevřené číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4215
3.4.20 22:13

@vokishka co asi, že nebylo skryté, ale bylo normálně vidět na displeji, co za číslo volá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34755
3.4.20 22:13
@Anonymní píše:
Prosím, nedělá někdo u kriminální policie? Je možné, že mi volali z otevřeného čísla a vyptávali se, zda někoho znám, kde se zdržuje atp.? Nejsem si jistá, jestli to byla opravdu policie, nebo se někdo pouze za ní vydával…

A oni se ti nepředstavili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27195
3.4.20 22:15
@Anonymní píše:

Tak se podívej na netu co je to za číslo, nebo zavolej zpátky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60883
3.4.20 22:16

Já bych se s nima do telefonu nebavila. Jestli mě chtějí vyslechnout, tak osobně. Dost nestandardní. A to číslo sis zkusila vyhledat jestli je to číslo na tu služebnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25062
3.4.20 22:21

Hodně nestandardní postup. Nevěřím, že by tohle dělali profíci, a nic bych jim do telefonu neřekla…
Profesionální je osobní kontakt plus to, že se ti představí a ukáže „placku“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:23

Nesmysl. Po telefonu tě nikdo vyslýchat nebude. Ověř si číslo a uvidíš, že to PČR nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:49

Na internetu se číslo dohledat nedá. A už je to dýl a číslo jsem si bohužel nezapsala. O to víc mě to děsí, že někdo má na dotyčného pifku a má na mě číslo…

@Anonymní píše:
Nesmysl. Po telefonu tě nikdo vyslýchat nebude. Ověř si číslo a uvidíš, že to PČR nebyla.

Ty jsi od policie?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:50

Ano, já byla přes telefon kriminálkou vyslýchaná. Ale s tím, že mi nejdříve přišel dopis z kriminálky, že mám přijít k výslechu. Já tehdy nemohla, „můj“ vyšetřovatel byl někde mimo, tak jsem mu na sebe nechala telefon a on mi potom volal. Vyslechl mě po telefonu, udělal zápis a dokonce mi ho přivezl, abych ho podepsala. Telefonovali jsme spolu takhle několikrát. Nevím, jestli je to standartní postup, ale úplně bych telefonický výslech nevylučovala.
Zakladatelko, zkus si telefonní číslo vyhledat na internetu, nebo na něj zkus zavolat - nejlépe z jiného telefonu. Tak nejlépe zjistíš, na čem jsi ;-)

Anonym z pochopitelných důvodů, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
34755
3.4.20 22:56
@Anonymní píše:
Na internetu se číslo dohledat nedá. A už je to dýl a číslo jsem si bohužel nezapsala. O to víc mě to děsí, že někdo má na dotyčného pifku a má na mě číslo…Ty jsi od policie?

Vždyť ho budeš mít na seznamu přijatých čísel… Když to bylo tak divné volání, nejsi schopná dohledat, kdy to bylo? Aspoň orientačně? Telefon není nic tajného, kdo chce, zjistí si ho, ani nevíš jak. Z toho bych se nehroutila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 22:58

Telefonicky se určitě kontaktovat dá, ale ve valné většině jde třeba o opakovaný kontakt, nebo když je potřeba něco jen ověřit nebo doplnit.. Že by ti někdo jen tak z plezíru zavolal a vyptával se, to je rozhodně postup nestandardní. Nikomu bych takhle do telefonu nic nehlásila.
Jinak jaké to bylo číslo? (stačí mi první trojčíslí). Policajti mají vlastní pevné linky. ˇPokud ti někdo volal z mobilu, tak to už bych úplně vyloučila, že šlo o policajta…
anonym, táta je policajt a dělá na kriminálce, takže jde o citlivý info

• Citovat
  • Nahlásit
25062
3.4.20 22:59
@Anonymní píše:
Ano, já byla přes telefon kriminálkou vyslýchaná. Ale s tím, že mi nejdříve přišel dopis z kriminálky, že mám přijít k výslechu. Já tehdy nemohla, „můj“ vyšetřovatel byl někde mimo, tak jsem mu na sebe nechala telefon a on mi potom volal. Vyslechl mě po telefonu, udělal zápis a dokonce mi ho přivezl, abych ho podepsala. Telefonovali jsme spolu takhle několikrát. Nevím, jestli je to standartní postup, ale úplně bych telefonický výslech nevylučovala.
Zakladatelko, zkus si telefonní číslo vyhledat na internetu, nebo na něj zkus zavolat - nejlépe z jiného telefonu. Tak nejlépe zjistíš, na čem jsi ;-)Anonym z pochopitelných důvodů, děkuji :kytka:

ale to je jiný postup, než uvádí zakladatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
3.4.20 23:09

Mně volali zrovna dneska, vykradli nám dům, tak chtěli něco doplnit. Číslo bylo s 9 na začátku, klasika. Volali mi už jednou, ale chtějí jen drobnosti, ne zásadní věci a výslechem bych to nenazvala vůbec :nevim: Ale číslo vidím a dá se na něj zavolat zpět :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 23:34
@Anonymní píše:
Telefonicky se určitě kontaktovat dá, ale ve valné většině jde třeba o opakovaný kontakt, nebo když je potřeba něco jen ověřit nebo doplnit.. Že by ti někdo jen tak z plezíru zavolal a vyptával se, to je rozhodně postup nestandardní. Nikomu bych takhle do telefonu nic nehlásila.
Jinak jaké to bylo číslo? (stačí mi první trojčíslí). Policajti mají vlastní pevné linky. ˇPokud ti někdo volal z mobilu, tak to už bych úplně vyloučila, že šlo o policajta…
anonym, táta je policajt a dělá na kriminálce, takže jde o citlivý info

Byl to mobil… Už je to půl roku, já blbá si to nezapsala. Tak to asi někdo zkoušel, zda ho vyzradim…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat