Kryštof - Zůstaň tu se mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vykyluci
Kecalka 344 příspěvků 28.11.17 06:06
Kryštof - Zůstaň tu se mnou

Ahoj, znáte novou písničku od Kryštof Zůstaň tu se mnou? Nejsem si úplně jistá, jestli jsem správně pochopila, o co v ní jde. Poradíte mi? Děkuji

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6400 příspěvků 29 inzerátů 28.11.17 06:17

No on mívá hodně zvláštní texty…

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 28.11.17 06:17

„Píseň vznikla na základě filmového scénáře a připravované knihy mojí ženy Karin s názvem Za sny. Skladba měla být jakýmsi doslovem, ale paradoxně si ho lidé poslechnou dříve, než se k němu dozví příběh. A protože děj zatím prozrazovat nechceme, vznikne do půlky listopadu klip, který bude vycházet z atmosféry skladby a reakcí fanoušků na ni. Z toho, co z ní cítí, z toho, co v ní nacházejí,“ přibližuje singl Richard Krajčo.
Takhle vysvětleno na karaoke texty :)

vykyluci
Kecalka 344 příspěvků 28.11.17 06:23

@Kikf9 Jo, to jsem četla, ale tam se ten příběh nijak nevysvětluje :nevim:

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 28.11.17 06:28

Ještě jsem někde četla, že to pojednává o tom, že mu umřela těhotná přítelkyně v aute. :think:

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 2 inzeráty 28.11.17 06:28

Dej je bych rekla celkem jednoduchy. Zabije se mu tehotna pritelkyne(man­zelka) v aute. A on rozmlouva s tim nahore.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2942 příspěvků 28.11.17 06:33

Ja z toho pochopila, že tehotna je karin :-D tak nic :mrgreen:

mixa30
Kecalka 321 příspěvků 28.11.17 06:34

Je to v tom smyslu, že rozmlouvá s Bohem a on mu odpovídá, protože přišel o někoho blízkého, Jako když příjdete o někoho blízkého vy, tak se taky ptáte proč a většinou se ptáte Boha, i když třeba na něho nevěříte. To, že se mu zabila těhotná přítelkyně v autě, asi nebude jeho osobní příběh.

vykyluci
Kecalka 344 příspěvků 28.11.17 06:43

Hurá, tak nejsem úplně vykojená. Děkuji moc. Taky jsem to pochopila tak, že mu umřela těhotná přítelkyně v autě. Nejdřív jsem jen poslouchala slova, ale z toho nepochopila nic, až když jsem viděla videoklip. A to mi teda stály chlupy úplně všude, fakt bych mu věřila…

Mafinek
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 13:05

Jejda tak to jsem z toho vubec nepochopila z toho..to je hrozné

LindaPraha
Extra třída :D 12323 příspěvků 29.11.17 13:08

Chapu to se smrti tehotne pritelkyne stejne.
Kazdopadne take cekam, ze prijdou nekdy s tehotenstvim Karin :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama