Doporučte mi hru Xbox pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
migi1
Povídálka 25 příspěvků 23.11.17 21:22
Doporučíte hru Xbox pro děti

Milé zkušené maminky a tatínci,
doporučíte mi prosím, event. vysvětlíte, jak je to s Xboxem. Chtěla bych to koupit dceři k vánocům a fakt nemám bohužel čas surfovat po netu, tak pár slov zkušených mi jistě dá stejně, jako pátrat hodiny na netu jak to je. Chtěla bych takové ty hry, kdy je senzor napojený na televizi a hry se hrají pohybem těla. V minulých letech jsem měla jakýsi vyhlídlí a cena byla snad kolem 7 tis. Teď jsem zkoukla Heureku a našla tam za 2 tis. tohle: Microsoft Xbox One Kinect a více méně nic víc. Akorát k tomuto píšou, že je málo her, tak jsem z toho jelen. Nechci nic namakaného, ale zase když už, tak ať je to solidní a použitelné. Prosím o doporučení od vás s krátkým vysvětlením, vo co go 8) Díky moc za rady… :kytka:

Reakce:
Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 23.11.17 21:55

@migi1 Kinect je ten senzorický přístroj, který se k XBoxu připojí a pak lze hrát příslušné pohybové hry.
Já sama XBox nikdy neměla a mít nebudu, jsme věrní konzoli PlayStation. K té jsme onehdy přikoupili kameru, dva ovladače a s tím jsme se vyblbli slušně u sportovních her - šermování, lyžování, ping-pong, volejbal…
Obecně k tomuto typu konzolových vychytávek je málo her, protože se to málo hraje. Hlavní účel konzolí je sednout na gauč, vzít ovladač a pařit a pařit :mrgreen:

Elísek22
Kecalka 392 příspěvků 23.11.17 23:47

My máme xbox 360 s kinect senzorem. Naše 5 letá dcera miluje hru Kinect adventures.Je to tohle https://www.czc.cz/…4303/produkt?… .Musíš se různě skrčovat, skákat, máchat rukama, sbírat penízky. Hraje buď jeden hráč nebo dva společně. Je to sranda i pro dospěláky. Pak jsou dobré různé sporty pro kinect a hra bowling kinect. Xbox 360 je starší typ, xbox one je novější. Dá se koupit samostatně xbox a k tomu pak dokoupit kinect a nebo koupit jako sadu (je to výhodnější).My už ho máme 4 roky a ikdyž je využívaný spíš přes zimu, je to super věc :kytka:

supermanka20
Stálice 73 příspěvků 24.11.17 10:21

Základ je ten rozhodnout se mezi Microsoft (Xbox) a Sony (Playstation). Já jsem věrná PS, protože je prostě lepší, ale o něco málo jsou i potom dražší ty hry.

Taky záleží, jestli budete kupovat novinky nebo si postačíte s tím, co už vyšlo třeba 2016, to by pak bohatě postačilo koupit starší PS3 s kamerou a PSmove a máte vystaráno.

Pokud však chcete jít s trendy, kupte teď v blackfriday akci PS4, nemusí být ta verze PRO, ta je dobrá pouze pokud máte nejnovější TV.

Ten kinect, jak odkazujete - to radši ani na to nekoukejte.

Já tedy doporučuji buď PS3 s kamerou a PS Move (to celé vás vyjde na cca 3tisíce) nebo pak jít do novinek, což Vás vyjde tak cca na 8tisíc.

migi1
Povídálka 25 příspěvků 24.11.17 21:33
@supermanka20 píše:
Základ je ten rozhodnout se mezi Microsoft (Xbox) a Sony (Playstation). Já jsem věrná PS, protože je prostě lepší, ale o něco málo jsou i potom dražší ty hry.

Taky záleží, jestli budete kupovat novinky nebo si postačíte s tím, co už vyšlo třeba 2016, to by pak bohatě postačilo koupit starší PS3 s kamerou a PSmove a máte vystaráno.

Pokud však chcete jít s trendy, kupte teď v blackfriday akci PS4, nemusí být ta verze PRO, ta je dobrá pouze pokud máte nejnovější TV.

Ten kinect, jak odkazujete - to radši ani na to nekoukejte.

Já tedy doporučuji buď PS3 s kamerou a PS Move (to celé vás vyjde na cca 3tisíce) nebo pak jít do novinek, což Vás vyjde tak cca na 8tisíc.

Díky za rady, ale asi bych je potřebovala ještě podrobnější. Televizi máme novou, asi dobrou :) No a žádné super novinky nepotřeubju, dcera má 10, baví ji tančení a sporty, synovi jsou 2, tak pro toho by to bylo do budoucna. Akorát, pokud já vím, tak podle mě všichni známí mají právě ten xbox. Je fatk, že máme i televizi Sony, tak nevím, jestli by to nebylo i nějak jednodušejc kompatibilní. Ale kdyby jste mi poslala konrkétní odkaz na Heurece na ten Playstation, byla bych fakt vděčná. Nebo právě nechápu jestli to koupím dohromady nebo musím každé zvlášť. Už jsem se trochu dopopátrala toho Xboxu ale jen toho nejnovějšího a to stojí 10 tis v setu a to se mi teda nechce do toho dávat.

Edita27
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 31.12.17 16:01

Obnovím diskusi jestli nevadí. Uvažujeme nad koupí nějaké konzole. Já naprostý laik. Jaký je rozdíl mezi Playstationem a Xboxem. Koukám po Xbox One S 1 TB. U Playstationu nevím. Moje představa tedy je aby to mělo ten pohybový senzor. Děkuji za osvětu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >