Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Minule neměli v Penny práškový cukr…to nepochopím, nebyl v akci, že by byl vyprodaný. V Bille neměli vejce ani máslo. V Penny nebyla zakysaná smetana. Furt dokola, běžný sortiment a to nechodím do obchodu v 7 večer, ale většinou odpoledne.
Nevím jestli se to děje jen mě, nebo mám nějaké speciální požadavky, ale opravdu nechci chodit do tří obchodů pro běžný nákup… ![]()
Tak to je podle toho co chci kupovat
Jídlo kupujeme v GLOBUSU respektive manžel tam chodi nejraději
Kvetiny veci pro deti hodně i oblečení a nějaké věci do pokojíčku apodobne nějaké vybrané věci jako jsou kvalitní uzeniny apod v LIDLU
Plenky zásadně kupuji v akci v ALBERTU
maso a oblečení pro děti protože je dostatečně kvalitní pro nás kupujeme v TESCU
Když potřebuji něco na vaření co mi chybí nějaká věc hednorazove tak nejblíž od baráku mám BILLU
když je nejhůře a opravdu nemám čas tak vyběhnu za barak a skočím do HRUŠKY
Nejméně momentálně chodíme do KAUFLANDU
A drogerii nakupuju v DM