Který obchod máte rádi a který ne?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3596
3.9.21 08:31

Minule neměli v Penny práškový cukr…to nepochopím, nebyl v akci, že by byl vyprodaný. V Bille neměli vejce ani máslo. V Penny nebyla zakysaná smetana. Furt dokola, běžný sortiment a to nechodím do obchodu v 7 večer, ale většinou odpoledne.
Nevím jestli se to děje jen mě, nebo mám nějaké speciální požadavky, ale opravdu nechci chodit do tří obchodů pro běžný nákup… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
605
15.9.21 15:01

Tak to je podle toho co chci kupovat
Jídlo kupujeme v GLOBUSU respektive manžel tam chodi nejraději

Kvetiny veci pro deti hodně i oblečení a nějaké věci do pokojíčku apodobne nějaké vybrané věci jako jsou kvalitní uzeniny apod v LIDLU

Plenky zásadně kupuji v akci v ALBERTU

maso a oblečení pro děti protože je dostatečně kvalitní pro nás kupujeme v TESCU

Když potřebuji něco na vaření co mi chybí nějaká věc hednorazove tak nejblíž od baráku mám BILLU

když je nejhůře a opravdu nemám čas tak vyběhnu za barak a skočím do HRUŠKY

Nejméně momentálně chodíme do KAUFLANDU

A drogerii nakupuju v DM

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová