Kupování kočárku s tchýní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Helča4
Povídálka 12 příspěvků 13.03.18 17:02
Kupování kočárku s tchýní

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz, dost mě to trápí a nevím jestli jsem jen já divná nebo jestli vám to přijde taky. Čekáme s přítelem 1.miminko, jsem na začátku 2.trimestru, ale už mám vybraný kočárek asi už od samého začátku :) Moc jsem se těšila na ten den až pro něj s přítelem pojedeme a taky na to, že nakoupíme ještě další věci pro miminko. Těšila jsem se, že to bude taková pěkná chvilka v těhotenství pro nás dva. Když ale řekl přítel doma rodičům, že čekáme miminko, byli velice šťastní (hlavně maminka) a přítel nelenil a ukazal jim na netu vybraný kočárek a rodiče hned začali, že nám chtějí ten kočárek koupit, což je od nich opravdu velice hezké, ale něco za něco. Maminka že se chce jet ale do prodejny s náma podívat a jelikož by se potom nevlezla do auta, pojede i přítelův tatínek, protože ona neřídí a přítel jim na to řekl, že určitě jet můžou. Pro mě je to ale šok, sice rodiče znám 2 roky, ale pro mě jsou to v podstatě cizí lidé, moc je nevídám a navíc maminku zrovna 2× nemusím, takže to, že s nama pojedou pro kočárek je pro mě strašný, už jsem to i obrečela, prostě nechci jet pro kočár s tchýní a tchánem za zadkem. S přítelem jsem se už na toto téma stihla pohádat, protože nechápe, proč rodiče u toho nechci. A já se ptám teď vás, myslíte si, že to přeháním nebo by jste taky nechtěli kupovat s tchýní a tchánem kočárek. Děkuji za odpovědi, Helča.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:
 
Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 13.03.18 17:05

Ano přeháníš, jsou to hormony, oni vám nedělají nic intimního ;) klídek.. navíc, nepokouší se ti vnutit jiný kočár, takže si dej nohy nahoru a jako hezkou chvilku s mužem jděte koupit třeba dudlík, vždyť je to jedno :hug:

 
Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 13.03.18 17:06

Ahoj Helčo, nešla bych do toho, nenech do toho mluvit tchýni, bude to vaše dítě, váš kočárek. Narovinu jim řekni, že s tím nesouhlasíš! Jo slyšela jsem pověru, že když tchýně šahá před narozením na kočár, přináší to těžký porod. ;)

 
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 13.03.18 17:08

Prehanis. Pro tebe jsou cizi, ale pro pritele jsou to rodice! Na nakup dalsich miminovskych veci muzete jet sami s pritelem. Doprej jim tu radost. Dojedete tam, vyzkousite, oni zaplati, nalozite a jedete. Nedramatizuj to.

 
Šarlota4
Echt Kelišová 9444 příspěvků 13.03.18 17:08

Pokud ti nenuti jiny kocar, tal prehanis. Pro tebe cizi lidi, ale pro pritele rodice a prarodice vaseho potomka.

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 13.03.18 17:09
@Helča4 píše:
Ahoj, mám takový zvláštní dotaz, dost mě to trápí a nevím jestli jsem jen já divná nebo jestli vám to přijde taky. Čekáme s přítelem 1.miminko, jsem na začátku 2.trimestru, ale už mám vybraný kočárek asi už od samého začátku :) Moc jsem se těšila na ten den až pro něj s přítelem pojedeme a taky na to, že nakoupíme ještě další věci pro miminko. Těšila jsem se, že to bude taková pěkná chvilka v těhotenství pro nás dva. Když ale řekl přítel doma rodičům, že čekáme miminko, byli velice šťastní (hlavně maminka) a přítel nelenil a ukazal jim na netu vybraný kočárek a rodiče hned začali, že nám chtějí ten kočárek koupit, což je od nich opravdu velice hezké, ale něco za něco. Maminka že se chce jet ale do prodejny s náma podívat a jelikož by se potom nevlezla do auta, pojede i přítelův tatínek, protože ona neřídí a přítel jim na to řekl, že určitě jet můžou. Pro mě je to ale šok, sice rodiče znám 2 roky, ale pro mě jsou to v podstatě cizí lidé, moc je nevídám a navíc maminku zrovna 2× nemusím, takže to, že s nama pojedou pro kočárek je pro mě strašný, už jsem to i obrečela, prostě nechci jet pro kočár s tchýní a tchánem za zadkem. S přítelem jsem se už na toto téma stihla pohádat, protože nechápe, proč rodiče u toho nechci. A já se ptám teď vás, myslíte si, že to přeháním nebo by jste taky nechtěli kupovat s tchýní a tchánem kočárek. Děkuji za odpovědi, Helča.

Nu, já být tvůj přítel, tak se s tebou pohádám taky :nevim: Pokud by se můj manžel rozbrečel, že chtějí jet moji rodiče koupit kočárek, který taky zaplatí (a dokonce i kdyby ho neplatili), asi bych si myslela, že se zbláznil.

Já už jsem starší, a tak i moji rodiče jsou starší lidé. A dobře si uvědomuju, že tu nebudou navždy. To si uvědom i ty. :jazyk:

V břiše nosíš vnouče těch cizích lidí. :nevim:

 
Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 13.03.18 17:09

@Helča4 Hormony, to za pár let přejde :hug: Nešil a buď ráda, že vám ten kočárek chtějí koupit a že vůbec mají zájem. Jestli chceš mermomocí kupovat něco jenom s přítelem, kupte teď jen kočár a zbytek potom sami dva. Žádný stres ;)

edit: nesmyslný překlep

Příspěvek upraven 13.03.18 v 17:11

 
Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 13.03.18 17:09

Přeháníš.

Kdyby vám chtěla koupit kočárek tvoje máma a jet se s vámi na něj do obchodu podívat, tak by ti to taky tak vadilo? Přišlo by ti v pohodě, kdyby s tím partner rezolutně nesouhlasil? Uvědom si, že to dítě není jenom tvoje, ale i partnera, takže tchyni se budeš muset naučit snášet, protože bude chtít vídat své vnouče.

 
Paoloska
Echt Kelišová 7999 příspěvků 13.03.18 17:09

@Helča4 Mě teda přijde, že fakt prehanis. Nebo pokud ti to tak hrozne vadí, tak si ho kup za svý. Upřímně- nechápu te.

 
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.03.18 17:10

Hele tchýni musíš od dítěte odříznout co nejdřív, ona je přece cizí a nemá do toho co kecat! (ironie)

Fakt to přeháníš :roll:

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 13.03.18 17:10
@Marcam píše:
Ahoj Helčo, nešla bych do toho, nenech do toho mluvit tchýni, bude to vaše dítě, váš kočárek. Narovinu jim řekni, že s tím nesouhlasíš! Jo slyšela jsem pověru, že když tchýně šahá před narozením na kočár, přináší to těžký porod. ;)

A v čem jí „do toho mluví“? Zakladatelka si vybrala kočár, budoucí dědeček s babičkou řekli, že ho zaplatí. Ten její vybraný. :nevim:

 
Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 13.03.18 17:11

Z pohledu matky více dětí, prehanis, toto je prkotina. Ale svým zpusobem Te chápu, taky jsem kdysi cekala a měla první dítě.
Vzala bych s sebou babicku a dědu a kočárek nechala ulozit u nich na půdě, protože podle pověry doma být nemá :mrgreen:

Ne, ze bych nutně byla poverciva, ale ani racionálně založení lidé v mem okolí nakupují kocarek tak brzy.

 
navy blue
Kecalka 248 příspěvků 13.03.18 17:11

A proč, když už máš vybráno, je nenecháš jet pro něj samotné? nebudeš mít nikoho za zadkem a oni si to darování užijou se vším všudy. samozřejmě pouze za předpokladu, že skutečně přivezou to, co vy chcete

 
lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 13.03.18 17:12

Přeháníš. Kočárek je užitková věc ne fetiš a navíc jen jedou s vámi, vybíráš Ty. Nijak intimní mi to nepřijde. U mě zas tchýně měla cuky v čem „musí“ jet malá z porodnice. :lol:. No byl to model, ale tak co doma jsem si ji převlíkla.

 
Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 13.03.18 17:13
@navy blue píše:
A proč, když už máš vybráno, je nenecháš jet pro něj samotné? nebudeš mít nikoho za zadkem a oni si to darování užijou se vším všudy. samozřejmě pouze za předpokladu, že skutečně přivezou to, co vy chcete

To mi připadá zbytečné.
Chce si užít kupovaní kočárku s přítelem… To tam fakt tak strašně vadí jeho rodiče? Tím, že tam jen jsou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >


Reklama