Moje rodina je zakomplexovaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johnny7
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 10.03.18 18:15
Moje rodina je zakomplexovaná

Píšu sem, třeba to máte někdo podobně. Většina naší rodiny je divná. Když se sejde rodinná sešlost, narozeniny, svátky, cokoliv…, tak z nich mám vždycky nepříjemné pocity. Celá diskuze mezi nimi je často o tom, co kdo udělal blbě, že ten a ten je úplně pitomý, támhleten politik je mizera, sousedi se prý chovají divně, prostě neskutečné hloupé kecy. Celou dobu většinou pronadávají, a vždycky vytvoří otrávené jedovaté prostředí. Neumí být v pohodě, a nikdy nemluví o tom že třeba dosáhli nějakého úspěchu, nebo že se třeba někomu něco povedlo. Jen přízemní řeči, a žádná pohoda. Neumí být pozitivní a milí. Vzájemně se překřikují, vůbec neumí vést konstruktivní debatu. Akorát se mi z nich dělá špatně. Moji známí jsou naopak pohodoví lidi, kteří něčeho dosáhli a je s nimi mnohem větší sranda. příslušníci rodiny včetně mojí sestry a jejího manžela jsou akorát nepříjemní, a proto se debat s nimi radši neúčastním, nemám si s nimi moc co říct. Neumím nadávat na to, jak za moje neúspěchy může někdo jiný, přijde mi to hloupé a nikam to nevede, zas jen k dalšímu nadávání na druhé lidi. Znáte někdo obdobné prostředí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 10.03.18 18:17

A teď děláš co?
Nenadáváš náhodou na ostatní?

A pak že to neuníš…

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 10.03.18 18:18
@Rive píše:
A teď děláš co?
Nenadáváš náhodou na ostatní?A pak že to neuníš…

No, říkám si to samé. @Johnny7 Holt jsi to zdědila, jsi úplně stejná :D

Johnny7
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 10.03.18 18:19
@Rive píše:
A teď děláš co?
Nenadáváš náhodou na ostatní?A pak že to neuníš…

Já nenadávám, zhodnotil jsem a popsal situaci. Nadávání vypadá jinak.

Ennyka
Kecalka 119 příspěvků 10.03.18 18:23
@Johnny7 píše:
Já nenadávám, zhodnotil jsem a popsal situaci. Nadávání vypadá jinak.

Přesně tak, nepřijde mi že nadáváš, jen dokážeš na situaci nahlížet s nadhledem a zhodnitit jí. Mám to hodně podobně, ale jen na straně od mamky… tam jsou rodinné sešlosti sice velké, ale s nulovým pozitivem. Jen se překřikujou a člověk nesmí absolutně vybočit. Ze strany taťky je to jiné. Radu nemám, hodně mě to trápilo, ale tak nějak jsem to s příchodem vlastní rodiny přestala řešit. Rodnných akci se účastním jen když je to nutné a raději se s každým příslušníkem sejdu samosatně (tedy jen s těmi u kterých to jeb bez problémů)… takže soucítím, ale radu nemám.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 10.03.18 18:24

@Johnny7 je to divny, ale napadlo me uplne to same, co holky :mrgreen: Prave si stezujes na vsechny a na všechno, stejne jako tvoje rodina. Kdyz jsrm to cetla, premyslela jsem, proc sem vubec nekdo neco takoveho pise. Ted uz to vim, potrebuje si stezovat. :mrgreen:

PAN66
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 10.03.18 18:24
@Johnny7 píše:
Já nenadávám, zhodnotil jsem a popsal situaci. Nadávání vypadá jinak.

v pohode, tady je to mistni folklor kopnout do toho, kdo zalozil diskuzi na jakykoliv tema. mne neprijde, ze nadavas, kamaradka ma podobne rodice, sama je jina, vesela a tak. taky se o tom bavime, to jedovate prostredi dokaze otravit, ale nenadelas nic..jen eliminovat cas s nimi a zit si po svem..

Karolínka86
Stálice 85 příspěvků 10.03.18 18:25
@Ennyka píše:
Přesně tak, nepřijde mi že nadáváš, jen dokážeš na situaci nahlížet s nadhledem a zhodnitit jí. Mám to hodně podobně, ale jen na straně od mamky… tam jsou rodinné sešlosti sice velké, ale s nulovým pozitivem. Jen se překřikujou a člověk nesmí absolutně vybočit. Ze strany taťky je to jiné. Radu nemám, hodně mě to trápilo, ale tak nějak jsem to s příchodem vlastní rodiny přestala řešit. Rodnných akci se účastním jen když je to nutné a raději se s každým příslušníkem sejdu samosatně (tedy jen s těmi u kterých to jeb bez problémů)… takže soucítím, ale radu nemám.

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 10.03.18 18:27

Pokud se nepletu, tak tys sem o rodině už něco psal a taky to nebylo zrovna pozitivní, jak jim musíš vozit vnouče a jak mamka jen uklizí a nadává, ne?

Pokud s nima všema máš takový problém, proč se s nima stýkáš?
Evidentně ti to opravdu nedělá dobře…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.03.18 18:28

Jablko nepadlo daleko od stromu :mrgreen:.

Johnny7
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 10.03.18 18:29
@PAN66 píše:
v pohode, tady je to mistni folklor kopnout do toho, kdo zalozil diskuzi na jakykoliv tema. mne neprijde, ze nadavas, kamaradka ma podobne rodice, sama je jina, vesela a tak. taky se o tom bavime, to jedovate prostredi dokaze otravit, ale nenadelas nic..jen eliminovat cas s nimi a zit si po svem..

Kope jen ubožák…

Johnny7
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 10.03.18 18:31
@vonajebohyne píše:
Jablko nepadlo daleko od stromu :mrgreen:.

Ty jsi jen hloupá drbna, která se ukazuje v kdekteré diskuzi. Léčíš si mindráky, ale neumíš to. Založila sis vůbec někdy svoje vlastní téma, nebo na to ani nemáš?

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 18:32

@Johnny7 muj otec je takovy. Vsichni jsou magori, za vsechno muzou druzi, v praci sami debilove, vsichni kradou :roll: omezila jsem absolutne kontakt.

Johnny7
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 10.03.18 18:34
@Verun83 píše:
@Johnny7 muj otec je takovy. Vsichni jsou magori, za vsechno muzou druzi, v praci sami debilove, vsichni kradou :roll: omezila jsem absolutne kontakt.

Můj otec to samé, sám nikdy nic nedokázal, žádné úspěchy, i můj syn ho považuje za divného.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.03.18 18:37
@Johnny7 píše:
Ty jsi jen hloupá drbna, která se ukazuje v kdekteré diskuzi. Léčíš si mindráky, ale neumíš to. Založila sis vůbec někdy svoje vlastní téma, nebo na to ani nemáš?

Ja nemusim zakladat temata, protoze sve eventualni problemy si umim vyresit i sama, ci s pomoci nejblizsich. Jediny, kdo se tu stabilne projevuje jako nevyrovnany jedinec jsi ty. Navic slusny slovnik postradajici.
Takze zaloz stopadesatou diskuzi, kterak tomas tezke se svym pseudoproblemem a nezapomen si zanadavat a pourazet. Treba se ti ulevi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >