Levný plyn

2904
16.5.11 15:47

levný plyn

Krásný dobrý den všem,

chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s levnyplyn.cz jedná se o fimu lama investments. Vždycky jsme byli doma všichni fakt takové ty „konzervy“, tím myslím jako konzervativní typy, když jsme v zimě přepisovali poplatky (plyn, elektřina a voda) s taťky na mě, tak nám samo na ČEZu nabízeli plyn a RWE nám nabízel zase levnou elektřinu, pak tu také chodili takoví ti podomní prodejci, že ušetříme, všudem jsme si stáli za svým, nenene, my nechceme, moc tomu nevěříme, více informací nechceme. No a dneska jsme na „nátlak“ povolili, to by bylo asi na delší vyprávění, snad později. Tato firma tvrdí, že vše technické, jinak to asi nejde, jako vedení, plynoměr atd. zůstává RWE, jen plyn nám bude proudit přímo od těžařů na Moravě a tudíž je o 8% levnější, je to na neurčito atd. My na to koukali, moc zájmů neměli a nakonec jsme řekli, že to zkusíme, teď se mi honí hlavou, jestli když už jsme to jednou zkusili, nebudeme později litovat. Nejsem ten tip, který něco dělá bez rozmyslu a mám radši cestičku rovnou, ale jistou než klikatou i když s větším ziskem. Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2904
17.5.11 13:17

No tak ženský(chlapi), to fakt mezi vámi není nikdo, kdo by o tom něco věděl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
18.5.11 10:56

Abych pravdu řekla, ani se moc o to nezajím. Spíš manžel.Stejně mi to příjde, že u jiné firmy ušetříš tak pár korun.My jsme u RWE. Máme tam plyn i elektřinu. Zatím jsme sami dva celkem měsíčně na zálohách(plyn 250,– i elekřina 700,–) platíme 950 Kč.Ale opravdu nevím jestli to je málo nebo moc. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
18.5.11 21:10

no tak to je fakt, to bych asi taky neřešila, my máme barák, 2 bytovky - s rodičema a platíme plyn 4000,– Kč a elektřina 3000,– Kč(a je to celkem běžné, co vím po vesnici takové platby, lidi tu platí i víc) a nějak jsem to neřešila, no nic nebudete dělat navíc, jen za rok usetříte 3000,– Kč tak si člověk řekne, proč ne :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucie123456
2.6.11 03:56

http://www.pppartners.cz/…8-procent-2/

Jaká bude cena plynu od LAMA INVESTMENTS a.s.?

Naše společnost garantuje Konečnou cenu maximálně ve výši konečné ceny stanovené dominantním dodavatelem plynu příslušné zóny distribuční soustavy. Při odběru nad 7,56 MWh ročně poskytneme SLEVU ve výši 8% oproti ceně dominantního dodavatele za podmínek stanovených v platném ceníku naší společnosti.
Jak dokáže Levný plyn být vždy levnější než ostatní společnosti?

V případě změny dodavatele plynu nemusíte provádět žádné technické změny, vše zůstává tak, jak máte nyní u současného dodavatele plynu. Plynovod a plynoměr je v majetku příslušného provozovatele distribuční sítě (PDS), který ze zákona poskytuje regulované služby všem dodavatelům plynu za stejných podmínek.
Co mám dělat, když mám poruchu na plynoměru?

Volejte pohotovostní linku příslušného provozovatele distribuční soustavy (PDS) - pro celou ČR platí telefonní číslo 1239. O této skutečnosti nás prosím informujte prostřednictvím naší telefonní linky nebo e-mailem na adresu: dispecink-lama@oplama.cz

myslím že jako jediný můžou opravdu držet cenu dole bez závazku na nějakou dobu. Plyn těží a i nakupujou ale jde o to že tim vytěženým můžou držet cenu dole. A takouvou výhodu tady nemá níkdo z jiných alternativních dodavatelů!

http://www.levnyplyn.cz/…o-domacnosti od 1.6 koukala jsem na to a porovnávala a je to opravdu levnější! ,)

• Nahlásit
  • Citovat
2904
22.9.11 21:20

Tak už jsou to 4 měsíce, co jsem zakládala tuto diskusi, má někdo něco nového, my bychom na ně měli od prvního najet, takže za nás stále nevím, jestli je mám chválit či jim nadávat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kopiy
21.10.11 12:12

Buďte v naprostém klidu,je to jediná česká společnost a jediná která má vlastní těžbu plynu v republice!!!A díky tomu že uzavírají nové smlouvy na dobu určitou, tak ji můžete zrušit aniž by jste za to něco platily!!Jak vám dojde vyučtování za plyn ,tak si ho vemte k sousedům a srovnejte si to u nich a zjistíte že jsou opravdu levnější!

• Nahlásit
  • Citovat
2904
22.10.11 13:40

Díky, tyto slova jsme slyšeli od jejich pracovníka, ale nějak člověk pořád čeká to ALE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
model
30.12.11 15:55

cena plynu

Protože znám spotřebu dal jsem si do kalkulačky údaje a vyšlo mě, že bych za plyn u tohoto dodavatele zaplatil plus minus stejně jako u dosavadního dodavatele. Akorát nevím, jak je moc závazný a vymahatelný údaj, že budou mít cenu vždy o 8 % nižší než dominantní dodavatel v oblasti

• Nahlásit
  • Citovat
1
6.1.12 19:52

Dobrý večer,chtel bych vas poprosit o nradu.Cetl jsem vas prispevek o levnem plynu ,,levnyplyn.cz,, mate uz nejake zkusenosti?Ted cekame s pritelkyni kazdou chvili prirustek a neradi bychom nekomu nalitli dekuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
6.1.12 21:05

My u nich tedy od září jsme, ale první účtovací období nás čeká až v létě, takže ještě moc neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sarkaOOO
7.1.12 21:36

HOJKY,
nelíbí se mi, jak tito podomní obchodníci od levnyplyn.cz balamutí a podvádějí lidi!
Přišly k naší babičce dvě dámy, prý že jsou od e-onu a že e-on nabízí 20 procentní slevu na plyn…babička se bohužel moc nevyptávala a nakonec se nechala unést a podepsala jim co chtěly…
nakonec jí doma zůstala smlouva, kde se zavazuje svým podpisem že přechází od RWE k LAMA! Přitom se celou dobu dámy prezentovaly E-onem. O nějakým přecházení k jiné společnosti babičce neřekly!
Mrzí mě, že existují lidi, co na to mají srdce a jsou schopní devadesátiletou babičku k něčemu takovému přemluvit.. Já bych to nedokázala, je to nemorální!!!
Ty lidi snad nemají srdce.
Nicméně babičce pomůžeme odstoupit od smlouvy a příště snad už nepodepíše každému všechno…
napsala jsem vám to hlavně proto, abyste slyšeli, jaké nekalé praktiky levnyplyn.cz dokáže!

• Nahlásit
  • Citovat
4981
9.1.12 16:47

Ahoj,

k firmě levný plyn. Jen bych ráda všechny upozornila, že jste padlí na hlavu. Pořád jsou všichni konzervativní, velkým společnostem s tradicí několik desítek (až stovek) let se nevěří a pak podepíší smlouvu takovým lamám. Není to jen tato firma. Je jich mnohem více - Centropol, Bohemia Energy atd. Pokud vezmete v úvahu jak malou částku z celkové ceny plynu (eventuálně i elektřiny) lze uspořit, tak je celkem zbytečné přecházet kamkoliv. Vzhledem k tomu, že jsem u jedné velké elektro-energetické společnosti pracovala, tak vím, jak pak lidé volali nešťastní, že udělali chybu a co je to stálo peněz a hlavně, že se ze smluv nemůžou jen tak vyvázat. Doporučuji nevěřit podomním prodejcům, o problematice ví velké kulové, lžou až se jim od pusy práší a zaškolení jsou tak leda na sepisování smluv, takže opravdu netuší která bije a co vlastně prodávají. Vzhledem k tomu, že ale mají pár stovek (cca kolem 3-5 stovek)za sepsání smlouvy, tak by byli sami proti sobě.

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
9.1.12 16:51

Jo a ještě bych dodala… sleva u spotřeby 7,56 MWh. Víte někdo kolik to vlastně je? Na kWh to jde celkem snadno 7,56 MWh = 7560 kWh. 10,55 kWh je 1 m3. My osobně v domečku (i když malém), ve kterém vaříme a topíme, máme spotřebu kolem 1300 kWh ročně. Takže sleva u vyšší spotřeby je mi na houby a vzhledem k tomu, že jinak garantují pouze stejnou cenu jako dominantní dodavatel trhu (tzn. na většině území RWE, jen Praha má PRE a jižní Čechy E.ON). Navíc jistě garantují pouze obchodní cenu, nikoliv cenu distribuce.

No ve zkratce viz co jsem již napsala. Je to minimální úspora a hlavně ty problémy kolem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.12 23:15

levný plyn?

Taky si přidám trošku do mlýna. Je to hrozně těžký v dnešní době vybírat ze společností dodavajících energie. Ale nedá mi to,abych nenapsala. Doma jsme přešli od ČEZu k dodavateli Elimon.cz a nemůžem ho vynachválit. Ať už jste z jakéhokoliv kraje doporučuji vybírat u menších společností, které krom levné ceny plynu ochotně nabídnou informace (pochopí každý - a žádné balamucení).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama