Lze najít pořádného chlapa, který se umí postarat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
511
7.5.26 19:17
@Nimie píše: Více

Na klidový režim jsem tady zakládal kavárnu „Café at the Baby’s“, ale tam se neočekávají dramata, takže to vypadá na krach.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:19
@Venetia píše: Více

Jo, on tam rozepisoval konkrétní druhy alkoholu a k tomu ta čísla, ale zakončil to tím, že v seznamu napsal „nepije“, protože slovem „nepije“ se prý vyjadřuje konzumace alkoholu méně než 1l alkoholu denně, což on splňuje, takže prý nepochybil :mrgreen:

Docela by mě upřímně zajímalo, jestli podobným způsobem bere i ty ostatní podmínky a jak by se reálně tvářil na partnerku, která by vyjela třeba 200l ročně s tím, že je vlastně nepijící :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:20
@JoHoP píše: Více

Hrozně tu chybí hystericky brečící smajlík. Ale díky, nakouknu, třeba to tam rozproudím 8)

Edit: Já jí nevidííím :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.5.26 19:25
@Nimie píše: Více

Vidíš, říkám krach. Už je ztracená v historii.

zkusím odkaz:
https://www.emimino.cz/…ecu--567153/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:32
@JoHoP píše: Více

Joo, to funguje :) 2 stránky a žádné drámo, tobě tam jasně chybí anonym s nějakou peprnou historkou :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13279
7.5.26 19:36

Tak sem už asi nejdu… Tady jsou fakt hodně divný lidi :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.5.26 19:39
@Nimie píše: Více

Zajímavá myšlenka. Že bych vytvořil své anonymní já? Příběh tady vyprůměruji z diskuzí. Hmm, no nevím nevím, abych tam potom nediskutoval sám ze sebou.
všimni si - 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.5.26 19:39
@Magical-eyes píše: Více

Definuj divný. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13279
7.5.26 19:43
@JoHoP píše: Více

Méně obvyklí? Jiná sociální bublina? Jiná krevní skupina? ;)
A možná jsem ta divná já :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.5.26 19:45
@Magical-eyes píše: Více

S toho si nic nedělej, jsi prostě jiná. No :lol: Jinak 0-

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:46
@Magical-eyes píše: Více
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:47
@JoHoP píše: Více

On se někdo chytne určitě :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
7.5.26 19:48
@Magical-eyes píše: Více

To je hodně diplomatická odpověď :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21263
7.5.26 20:10
@JoHoP píše: Více

Taky si povídám sám se sebou.

https://www.emimino.cz/…ubec-561655/

Ale já to beru jako blog, v listopadu si to projdu a pak řeknu adminům ať to smažou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
511
7.5.26 21:40
@KalamityJohn píše: Více

Dobrý, já bych to nechal budoucím generacím. Třeba se budou zabývat tím co je to srovnávačka. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová