Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ahoj holky, můžu zamrazit brokolicovou polévku, ve které je ale smetana?
Mě se při rozmrazování srazí cokoliv smetanoveho. Jak to, že vám ne?
@Uslava píše:
Mě se při rozmrazování srazí cokoliv smetanoveho. Jak to, že vám ne?
Mám stejný problém. I když to ohřívám pomalu, vždycky je z toho nevzhledný patvar.
@alibear naprosto bez problémů. jedna z mála surovin co mrazit nejdou jsou brambory.
😁 😳 Brambory se zmrazit dají, ale nejsou bohužel k jídlu. Maximálně tak dat na plech a opect. To se pak dá i z nouze sníst. Jsem ráda, že se smetana nesrazi jen mě. Zkoušela jsem to asi pětkrát, nejde mi to. ![]()
Smetana úplně v klidu. když se pak po rozmrazené provaří tak je to ok, ale u nás málokdy něco zůstane abych zamrazila ![]()
Polévku se smetanou i omáčky mrazím, ale nestačí jen rozmrazit a ohřát, ale chviličku nechat projít varem.
@renduli děkuji za radu. Už mám v mrazáku, tak snad to bude k jídlu ![]()
Tak jen pro info
je to fakt ok, povařit a pořád je to mňamka
![]()