Mají na to právo?

Anonymní
2.8.20 03:25

Mají na to právo?

Dobrý večer, skoro ráno, mám dotaz. Aby to bylo jasné co se děje, musím to vysvětlit. Je mi 17, v srpnu 18 a jsem ve 29 týdnu. Mám přítele už více jak dva roky, do teď bylo všechno dobrý, ale jednou jsme se pohádali, kvůli blbosti, já věřila kámošce, teď už bývalý a jemu jsem nevěřila, tak jsem mu ublížila a pár dnů jsme se neviděli. Jenže jak jsem se od tý kámošky dozvěděla tu lež, špatně jsem myslela, že pravdu, tak jsem se vyspala s jiným klukem, jako na truc, no byla to chyba, ale s ním jsem otěhotněla. Vím, že to bylo s ním, protože s přítelem se chráníme kondomem a nikdy se do mě neudělá a hlavně jsme spolu v té době nespali, protože on je citlivej, vadilo mu, že jsem mu nevěřila a tak dobrý tři měsíce to bylo takové napjaté a bez sexu. Pak jsme si to vysvětlili, já se mu omluvila, ale šok zjistila jsem, že jsem těhotná. Řekla jsem mu to po pravdě, zase se mi pár dní neozval, pak přišel s kytkou a, že mě chce i s dítětem, ale, že se to nikdo nedozví. Což jsem ráda, protože moji rodiče a všichni si myslí od začátku, že je dítě jeho. Proto to taky naši vzali v pohodě, protože ví, že je to slušný kluk, má brigády, je pracovitý, čestný a naši ho mají rádi. Takže jsem byla moc ráda, že nemusím s pravdou ven a že se takto můj přítel rozhodl, že mě miluje a chce mě i dítě. Takhle jsme to řekli i jeho rodičům, nadávali jako naši, ale nakonec nám prý všichni pomůžou a na vnoučka se těší. Jsme domluveni, že budeme bydlet u rodičů přítele, mají větší byt, vlastně už tady bydlím teď. Jeho mamka má home office, tak mi pomůže s miminkem přes den, ještě mám rok školy. No ale teď ten průser o co jde, rodiče přítele řekli, najednou, že pořádek dělá přátelé a že pro jistotu chtějí udělat až se miminko narodí testy otcovství. Ať se prý nezlobím, ale pro jistotu. Přítel s tím pochopitelně nesouhlasí, protože ví, ale je to nezajímá, říkají, že o nic nejde. Ale jak asi chápete jde o všechno, kdyby se zjistila pravda, tak je to konečná. A nejhorší je že pritelovi bude 18 až v listopadu, tak se ptám, můžou ho rodiče donutit na ty testy nebo tam jít nemusí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
398
2.8.20 03:33

Na testy otcovství se nikam jezdit nemusí. Stačí poslat sliny nebo vlasy s korinkem od dítěte a otce poštou. To si ve společné domácnosti zvládnou obstarat i bez vašeho vědomí. Objednají si testovací sadu za pár tisíc, doplní vzorky DNA a odešlou poštou zpět. Za pár dní mají výsledky doma poštou a v mailu kopii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 03:40

No to jste mě nepotěšila, to je ještě horší, než jsem si myslela. Sakra co já budu dělat? Vůbec nevím. Na netu píšou, že cena těch testu je 3200,to není dost na to, aby to nedali, to je i s tou sadou jo?

• Citovat
  • Nahlásit
1200
2.8.20 04:49

Vidíš, budeš dospělá, navíc již budeš mít dítě, tak se musíš k tomu postavit čelem a nést zodpovědnost za své chyby. Rodiče asi ví, koho si synek našel, že jdou do testů. Tak asi budeš muset jít za tím druhým, příp. zůstaň bydlet u svých rodičů a pak do toho nemusí být pritelovym rodičům skoro nic. Ale i tak bych tomu nevěštila budoucnost. On 18lety kluk navíc z cizího dítěte taky nebude furt poprdenej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
2.8.20 05:05

Hlavne si to muze rozmyslet i ten biologicky pravy otec. A ten si to u soudu vydupe, jak zapsani do RL, tak styk s ditetem apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
678
2.8.20 06:20

Holka, lež má vždycky krátké nohy. Teď to třeba nějak uhraješ, ale jednou to třeba vyjde na povrch a pak to bude horší, že si všechny tahala za nos. Přítel se třeba jednou bude chtít rozejít s tebou, a pak se k dítěti hlásit nebude. V dospělém světě by se mělo v takových věcech jednat rovně a přímo, teď se ti to může zdát jako konec světa, ale za 10 let se třeba této situaci zasměješ, každopádně bych vyrukovala s pravdou teď, dokud je klid, a dokud tě potom tchyně s tchanem nebudou nesnaset kvůli tvé, velké, lži

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7706
2.8.20 06:21

Jako máma 17 leteho kluka, který si přivede domu ke mě bydlet těhotnou přítelkyni a já bych se o mimino měla i starat, tak bych si testy taky nechala udělat. Vlastně si v budoucnu nechám prověřit všechna vnoučata, kdyz vidím, že tady domu přitáhne kukacku pomalu každá druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
2.8.20 06:29

Oni ho zpracují, neboj. Nejspís si máti umí spočítat, kdy asi k sexu podle měsíců došlo a má podezření. Holt sklízíš, co jsi zasela. Teď už víš, že sex na truc dělají nedospělé holky. A sex bez ochrany navíc hloupé holky. Připrav se na kariéru svobodné matky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
2.8.20 06:35

Ja se jeho rodicum vubec nedivim. Kluk neni plnoletej a evidentne je to takovej “ hodnej trouba”. Navic Vas budou mit doma, pomahat jak financne tak hlidat.
Pokud uz ted mluvi o testech, tak s pravdou ven. V dnesni dobe nejsou problem udelat a ani o tom nebudes vedet.
No, myslim, ze jednou si taky nejaky testik asi udelam. A holky “ snad” neco takoveho neprovedou 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
2.8.20 07:03

Zakladatelko, a biologický otec ví o tom, že bude otcem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13324
2.8.20 07:15

Jo jo, patří ti to. Zachovej se dospěle a řekni jim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
2.8.20 07:17
@Hofida píše:
Na testy otcovství se nikam jezdit nemusí. Stačí poslat sliny nebo vlasy s korinkem od dítěte a otce poštou. To si ve společné domácnosti zvládnou obstarat i bez vašeho vědomí. Objednají si testovací sadu za pár tisíc, doplní vzorky DNA a odešlou poštou zpět. Za pár dní mají výsledky doma poštou a v mailu kopii.

No asi bych. rekla pravdu, nejspise budes svobodna matka, ale nevydrzela bych cekat az se to provali ofico..co sis navarila to snis, sorry ale byt mamou toho nactilet.tak ti to dam pekne sezrat a udelam nemozne aby se moje 17let tele-syn probralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
2.8.20 07:25

Za blbost se platí. Já bych v tvém věku šla na potrat. Obzvlášť, když bych čekala dítě s někým jiným než se svým partnerem. To už teď ale nemůžeš.
Určení otcovství nezabráníš. Tvého partnera rodiče můžou krásně zpracovat a zakázat mu s tebou kontakt pod pohrůžkou, že ho třeba vyhodí z domu. Podle mě moc dobře ví, proč ten test chtějí. Takže buď se s přítelem domluvíte a půjdete s pravdou ven a doufat, že to prostě nějak přežijí a nebo počkejte až to zjistí rodiče sami a vypakujou tě ze synova života.
Je taky možnost je „uchlácholit“ tím, že nenapíšeš otce do rodného listu, tudíž po jejich synovi nebudeš moct vyžadovat alimenty a péči. Kdyby jste spolu zůstali tak dopsat se tam může kdykoliv později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11451
2.8.20 07:26

Ach jo, mentalne nedospeli jedinci by meli mit sex zakazany a nemeli by plodit deti :nevim:

Zakladatelko a proc nejsi u svych rodicu? (neco jsem prehledla?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
2.8.20 07:28

@lilith1 Myslím, že se probere velice brzy, hned jak mu dojde, źe teď je sice super, v jeho věku mít partnerku na sex doma po ruce, ale ty alimenty na kukačku budou celoživotní. A navíc, bude mít pořádnou ostudu, že má parohy jak čtrnácterák, protože vážně nevěřím tomu, že si „tchánovci“ nechají výsledky testů pro sebe. Nejspíš se postarají o to, aby o tom věděla i pošťačka a trafikant, aby je okolí nemělo za hyeny, až budou nevěstu slavnostně vracet jejím rodičům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama