Mám depku, všichni nemocní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 13:13

Mám depku, všichni nemocní

Ahoj, nějak na mě padl splín. Děti nemocný, jedno už týden, teploty, kašel, rýma, nakazil druhé a mě taky. Chlap v práci, hrozný počasí. Mladšího téměř neodpojim od prsu, starší potřebuje taky pořád něco. Cítím se strašně unavená, nebere to konce. Nevím, co nám je, k doktorovi zatím jezdit nemáme. Někdo na pokec?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4257
19.11.21 13:17

My jsme doma nemocni od září pořád dokola, jeden se uzdraví a druhý lehne. Dospělí několik antibiotik, školní dítě jedny, mimino teď taky nemocne… taky nevidim světlo na konci tunelu :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 13:21

@Kaileee jejda, to je ještě horší.. U nás nějaká rýma taky od září proběhla, ale teď je staršímu fakt blbě. Občas kňučí, že už chce být zdraví a tak.. Je mi ho líto. Je taky ještě malý a já se skoro netrhnu od mimca. Ten má zvýšenou a chce pořád kojit.. Při tom ani nechodíme do kolektivu, ve školce nebyl, tak nechápu, kde jsme k tomu přišli :-(

• Citovat
  • Nahlásit
11947
19.11.21 13:59

Skolkova od pondělí blije a prujem. Mladší naštěstí zatim nic, ale samozřejmě pořád něco chce a nebo se srazí hlavou tak je řev. Včera jsem měla termín porodu třetího. Zatím nic. Všechno mě bolí, tlačí no děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
19.11.21 14:14

Taky taky.
Tři děti 12, 6 a 9 let.
Všichni Covid.
9 letý včera horečky 40-tky.
Hrůza.
Učení přibývá… A začínám se bát jak to všechno zvládneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
19.11.21 14:15

Jako bych četla o sobě :mrgreen: V neděli večer začala nudlit a pokašlávat prostřední, v pondělí padla nejstarší, v úterý prostřední 39, ve středu depku nejstarší, protože měla být na taneční soutěži, kam jsme díky nemoci nejeli a včera jsem to chytla já a nejmladší. Manžel celý den v práci a já z nich hotová. Furt kolem nich, smrkat, odsávat, dávat sirupy :pocitac: Naštěstí už nemám úplné mimino (nejmladší jsou dva) a tak si spolu trochu vyhrají. Světlo na konci tunelu vidím tak na jaře :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
19.11.21 14:44

Jedeme cca 4. kolo od konce srpna. Mimino teprve druhé kolo. :cert: teď jen rýmičky. Tuk ťuk Měsíc zpět to bylo horší, to byl nejakej moribundus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
19.11.21 14:51

Berte to sportovně. Máme jich sedm a když se to u nás začne „točit“ tak to je opravdu na palici. ;) :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
19.11.21 14:57
@Fofrník píše:
Berte to sportovně. Máme jich sedm a když se to u nás začne „točit“ tak to je opravdu na palici. ;) :D :D

Teda 8o To musí být hukot, tak to my se třema máme oproti vám čajíček :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
19.11.21 15:01

Hlásim se do klubu… 4. Nemoc v řadě přinesená ze školy a ta 4. je rotavirová viróza :roll:, kterou jsem pro velký úspěch chytla a od středy mi je tak bídně :zed: výplach žaludku, střev… ještě, že jsem našla po dítěti starý Oprudik krém 8o já už taky nevidím světlo na konci tunelu :zed: a to mi volal kolega, ktetý vedle mě sedí v kanclu, že mu je děsně zle, bolí ho hlava, začíná kašlat a bolí ho na prsou… covid měl před rokem a v létě byl očkovaný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39214
19.11.21 15:02

Děvčata, držte se. A přeji brzké uzdravení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
19.11.21 15:07

Hele, můžu vás uklidnit, oni z toho fakt vyrostou. Naše děti 10,12 max rýma, případně vražedne dětské víry a bakterie je neskoli, jen to donesou domu (a umiram my s manzelem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
19.11.21 15:42
@Dadda8 píše:
Teda 8o To musí být hukot, tak to my se třema máme oproti vám čajíček :mrgreen:

Ještě že jsou docela „držáci“ ale když to tu lehne tak to stojí opravdu za to. ;) To jen abych tady holkám nalil trošku optimismu do žil. :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
19.11.21 15:47

Taky se hlásím do klubu. 3 kousky. Nejstarší nastoupil v září do školky, kde byl dohromady asi 13 dní, jinak ho mám doma. Jednou průjem trvající cca 2 týdny, 2× klasická rýma, kašel, zvýšená teplota, teď naposledy angína. Prostřední (2 a čtvrt roku) to od něj všechno hrdinně přebírá. Nejmenší půlročňák s nimi byl nemocný zatím jen jednou. Já už jsem si to přebrala podruhé. Je mi zle, ale fungovat ženská musí…co taky jinak. :kytka: Držme se a těšme na ‘světlé pozítřky’ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat