Mám právo chtít zpět své peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 03.11.09 21:18
Mám právo chtít zpět své peníze?

Ahoj … Potřebuji poradit.
Vybrala jsem si postel + matrace v Jysku,jenomže postel neměli na skladě, tak že jí objednají a že dorazí za 2 maximálně 3 týdny,že si jí mám ted zaplatit a že až bude tak že se ozvou a přivezou mi ji. Jenomže už je to víc jak měsíc a postel nikde,dnes jsem se tedy znovu vydala do Jysku aby mi řekli kde tedy ta "moje " postel je,prodavačka na mě jen koukala a nedokázala mi odpovědět,že ji prý ani namají na centrálním skladě a že mi nemůže říct kdy bude :evil: :evil: :evil: Už toho mám dost,jsem rozhodnutá , že už nechci čekat a chci vrátit peníze (nebyla to malá částka :-( )a vybrat si postel jinde.Jde to vůbec???mám na to jako zákazník právo???

Reakce:
Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 03.11.09 21:28

Olusho, rozhodně! Ty jsi splnila všechny podmínky kupní smlouvy (zaplatila jsi) a oni svoje povinnosti nedodrželi, tj. 1) nedodali ti předmět smlouvy (postel) a 2) nedodrželi termín, na kterém jste se domluvili. Rozhodně se neboj si o vrácení peněz říct. Z tvé strany se bude jednat o odstoupení od smlouvy z důvodu nedodržení podmínek prodávajícím (JYSKem).

Snad to nebude na dlouhé lokty.

Případně se obrať na Sdružení pro ochranu spotřebitele.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 03.11.09 21:33

Rozhodne chtej penize.
Jak pise Helusa-je to z tve strany odstoupeni od smlouvy z duvodu nedodrzeni podminek prodeje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >