Mám právo chtít zpět své peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 03.11.09 21:18
Mám právo chtít zpět své peníze?

Ahoj … Potřebuji poradit.
Vybrala jsem si postel + matrace v Jysku,jenomže postel neměli na skladě, tak že jí objednají a že dorazí za 2 maximálně 3 týdny,že si jí mám ted zaplatit a že až bude tak že se ozvou a přivezou mi ji. Jenomže už je to víc jak měsíc a postel nikde,dnes jsem se tedy znovu vydala do Jysku aby mi řekli kde tedy ta "moje " postel je,prodavačka na mě jen koukala a nedokázala mi odpovědět,že ji prý ani namají na centrálním skladě a že mi nemůže říct kdy bude :evil: :evil: :evil: Už toho mám dost,jsem rozhodnutá , že už nechci čekat a chci vrátit peníze (nebyla to malá částka :-( )a vybrat si postel jinde.Jde to vůbec???mám na to jako zákazník právo???

Reakce:

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 03.11.09 21:28

Olusho, rozhodně! Ty jsi splnila všechny podmínky kupní smlouvy (zaplatila jsi) a oni svoje povinnosti nedodrželi, tj. 1) nedodali ti předmět smlouvy (postel) a 2) nedodrželi termín, na kterém jste se domluvili. Rozhodně se neboj si o vrácení peněz říct. Z tvé strany se bude jednat o odstoupení od smlouvy z důvodu nedodržení podmínek prodávajícím (JYSKem).

Snad to nebude na dlouhé lokty.

Případně se obrať na Sdružení pro ochranu spotřebitele.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 03.11.09 21:33

Rozhodne chtej penize.
Jak pise Helusa-je to z tve strany odstoupeni od smlouvy z duvodu nedodrzeni podminek prodeje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >