Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Alyss píše:careynka píše:Alyss píše:ale ty ses zenska, u tebe je normalni ze se staras. Chlap musi byt pochvalen, kdyz se na ditko jen podivacareynka píše:To joAlyss píše:jsou ty chlapi na presdrzku, co?careynka píše:Alyss píše:tak to to mame uplne stejnecareynka píše:No jak coAlyss píše:Ali a ja myslela ze zrovny vy to mate v cajku
Tak já bych mu to řekla taky narovinu..Já přítelovi taky děti nikam nepujčuju (on teda ani nechce)..Zkoušel to jednou ,pak pochopil že nepochodí,protože aby si vzpomněl ,že je má,jen když je chce ukázat svojí rodině,tak na to mu kašlu…Takže prostě děti jsou tam ,kde jsem jáS dětma nepomáhá…ale popravdě,mě to tak vyhovuje,že je mám kde chci já
![]()
![]()
taky si maleho vic narokuju a co reknu ja to proste plati a nejede pres to vlak
![]()
proste je Vojtisek muj a Z. za nim obcas jezdi
Marek více méně kluky navštěvuje o víkendu
![]()
Né, dělám si srandu…ale taky je moc nevídá na to,že s náma bydlí
ja uz kolikrat rikala ze pujdu bydlet s kamoskou, aspon budu mit hlidani a klid na dusi ze je vse v poradku
Hlavně mě dostává,jak ho všichni chválej
Nechápu proč…kdyby radši pochválili mě
![]()
ja uz jsem mu i rekla, ze zasluhou otce neni to dite udelat, ze to umi kazdej blbec
Tuhle řeč mám připravenou pro případ,že by začal vyskakovat
Dneska ráno jsem mu to v klidu řekla,taky jsem dodala že si hodně rozmyslím jestli s ním půjdu.Ale když jsme sešli dolů a já vybrala schránku ve který jsem našla lístek od jeho matinky,ať neslibuje a koná tak jsem mu řekla ať se mnou nepočítá.Nevím jestli se to týkalo jeho bavora co mu stojí u jejich domu na nájezdu a čeká na opravu,je to toiž veterán nebo jestli to byla narážka na něco jinýho
Každopádně na ně se… Zase jsem byla skoro celou noc vzhůru a přemejšlela,oni mi za to nestojí a jestli to milej zlatej nepochopí,tak o nás přijde.Přece sebou nenechám donekonečna zametat sakra!!!Dodaly jste mi odvahu,děkuju
Jeho matka s ním pěkně vorá, plete se vám do života a kazí váš vztah. Tvůj muž je vlastně chudák, nechá se vydíraat svojí mámou, která ví, že on jí radši vyhoví, než aby s ní měl zle. Myslím, že vás chce rozeštvat, jinak by se vám do života nepletla a nechovala se takhle. Je to k…a, nemám jiných slov. Lituju tě a přeju, aby jí tvůj muž prokoukl a nenechal se ovládat. V tvém případě bych opravdu na ně teda neměla náladu se s nima stýkat ale jela bych a nanechala bych si nic líbit. A s chlapem se dohodla, že bude stát za tebou a proti výpadům jeho rodiny tě bránit. Mělo by mu dojít, že jeho ženu urážej a jednat!
Delice:Myslím že jsi to vystihla přesně.Problém je v tom,že on se mě nezastane i kdyby já nevím co.To je právě ta chyba,on nechce naštvat matinku,tak je zticha a když se bráním tak je schopnej mi to později ne-li před ní vyčíst.Proto tam jezdím s čím dál větším odporem.Protože vím,že dokud semě nezastane tak prostě bude zle.Nezastal se mě ani když jsem byla těhu a ona nám mimčo vyčítala
je to prostě jeliman no.Ale já už si to líbit nenechám,možností a domluv měl už dost.Prostě jsem se šprajcla a hotovo.Ať mi vlezou na záda.Já s nima nežiju a nic od nich nepotřebuju.Jestli budou chtít malou vidět,ať napíšou sms jestli se mi to hodí.Jak se ale u mě nebudou chovat slušně,můžou jít.Je to moje pole a na něm se budu bránit o to víc…
A argument že dítě umí udělat každej,ale postarat se je něco jiného
vzhledem k tomu že je manža kamioňák,pochybuju že by někdy došlo k tomu že by malou musel hlídat…
Zkusila bych dát s manželem někdy v klidu řeč, že si nerozumíš s jeho rodinou, že nehodláš dopustit, aby malou cpali tlačenkou a bála si se jejich psa. To mu to nevadí? A jestli se mamince bojí něco říct, tak at se do toho neplete, myslím, že si umíš udělat pořádek sama. Je to boj s takovejma tchýněma, co naváděj svoje syny proti snachám. ![]()
No tomuhle typu chlapa jen těžko vysvětlí, že jeho matka nemá pravdu. Ona je přece starší, zkušenější, děti už vychovat dokázala. A navíc je to matka. ![]()
Takže v případě jakéhokoliv názorového rozporu nejde říct mámě, že nemá pravdu. Navíc do očí. To znám ![]()
Brunifid píše:
No tomuhle typu chlapa jen těžko vysvětlí, že jeho matka nemá pravdu. Ona je přece starší, zkušenější, děti už vychovat dokázala. A navíc je to matka.
Takže v případě jakéhokoliv názorového rozporu nejde říct mámě, že nemá pravdu. Navíc do očí. To znám
Jj
ja taky