maminky a tehulky ze Zlina o okoli - 2

1754
24.8.05 17:59

maminky a tehulky ze Zlina o okoli - 2

Tak me napadlo, kdyz jste v minule doskusi psaly o sraziky, ze bychom tedy mohli i nejaky udelat. Co treba pristi tyden? Urcite se najde nejaka doba, ktera by vyhovovala vsem nebo alespon vetsine.

Urcite se mohou pridat i nakukovatelky ze Zlina ci okoli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2239
24.8.05 21:42

Ja s pristim tydnem souhlasim. Jen by me zajimalo kde. Mate nekdo nejaky navrh??? Terik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.05 22:59

maminky a tehulky ze Zlina o okoli - 2

Čauky Zlíňačky,

já také souhlasím s příštím týdnem. Navrhuji třeba cukrárnu u MARUŠKY.

Dáša a Míša

  • Citovat
  • Upravit
1754
25.8.05 08:34

Cukrarna u Marusky mi vyhovuje. Je tam dost mista, takze se tam vleze i nekolik kocaru.

Muzete i dopoledne nebo brzo odpoledne. Me by to vyhovovalo, kdyz je manzel v praci. Jinak krome pondeli odpoledne muzu kdykoliv.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
25.8.05 09:07

Ahoj holky,taky bychom se chtěly k srazíku připojit.Jen prosím,kde najdeme cukrárnu U Marušky okupovanou maminkama s drobotinou?
Jinak nám se to hodí kdykoliv,jsme závislé jen na autobusu a ten z našeho pidi městečka jezdí docela často.
Janaj a Janička

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1754
25.8.05 09:24

Ahoj Janaj,

podivej se na tento odkaz, snad ti to trosku pomuze:

http://www.mapy.cz/search.py?…

Kdyz pujdes po Dlouhe ulici, tak pres kadernictvim Eva (pokud se to tak jeste jmenuje), lekarnou a drogerii Rossmann je pruchod dozadu mezi baraky. Jakmile projdes tim pruchodem, tak uz uvidis cukrarnu Maruska. Nejsem si jista, ale myslim, ze u toho pruchodu maji i reklamu. Da se tam prijit i z druhe strany, coz je bliz od autobusoveho nadrazi, ale to bych asi nezvladla vysvetlit.

Pokud jsem to nevysvetlila dostatecne, tak se o to bude muset pokusit nekdo jiny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.8.05 11:28

maminky a tehulky ze Zlina o okoli - 2

Ahojte maminy a těhulky,
jsem ráda,že souhlasíte s mým návrhem. Teď ještě chybí den a čas. Já navrhuji buď úterý nebo středa odpoledne třeba kolem 2. Záleží co většina.

Mějte se prima.
Dáša

  • Citovat
  • Upravit
5
25.8.05 13:57

Lenko,moc ti děkuju za navigaci,už vím kde má Maruška cukrárnu.
Nám se hodí uterý ve 14h.Těšíme se.J+J

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2239
25.8.05 19:01

Nám se to úterý hodí taky. Terik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1754
25.8.05 22:03

Takze v utery ve dve hodiny v Marussce? Vyhovuje to vsem?

Doufam, ze se jeste nekdo prida. Napisu zitra novou diskusi, aby se to objevilo na hlavni strance.

Lenka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová