Maminky Letňany Praha 2016

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajero
Povídálka 12 příspěvků 07.05.16 14:56
Maminky Letňany Praha 2016

Ahoj,

v srpnu 2016 čekám syna a hledám maminky z okolí, co chodí do Lesoparku v Letňanech s kojenci nebo taky čekají mimčo. Pak se můžeme domluvit i na jiné aktivity v Letňanech. pa :mavam:

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mimi82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 07.05.16 16:14

Ahoj, čekám v srpnu holčičku, nejsem tedy z Letňan přímo, ale pohybuji se tam dost často, tak 3× do týdne. Nechodíš náhodou někam na cvičení pro těhulky v okolí? Nemůžu nic sehnat.

Kajero
Povídálka 12 příspěvků 10.05.16 10:54

Ahoj, zatím jsem cvičení nesháněla, protože bylo dost práce. Chystám se zkusit cvičení na Poliklinice Prosek - oddělení rehabilitace, středy odpoledne, pokud teda bude volno.

Vee188
Nováček 10 příspěvků 13.05.16 08:53

Ahoj holky, já čekám také chlapečka v srpnu 2016 (přesněji 14.8.). Jsem z Letňan a do lesoparku budu určitě chodit pak na procházky ;-) Kde budete rodit? Hledala jsem taky těhotenské cvičení a na Poliklinice Prosek jsem byla jednou. Cvičení bylo fajn, spíše jde více maminek cvičit do bazénu, já jsem byla na tom normálním cvičení a byla jsem tam pouze ještě s jednou maminkou. Rezervace nebyla třeba. Je dobré si vzít s sebou i zámek na skříňku. Bylo to spíš relaxační a nenáročné. Teď si cvičím občas doma.

Nejenmaminkou
Povídálka 13 příspěvků 13.05.16 17:34
Okolí Prosek

Ahoj maminky,
Chtěla bych se vás zeptat na část Prosek. S přítelem se stěhujeme z Ostravy do Prahy a dnes jsme byli kouknout na byt právě v Proseku a jelikož máme čtyřměsíční dceru tak by nás hodně zajímalo právě to okolí. Prosek nám byl doporučen jako asi nejlepší část Prahy tak se chci i tady ještě přesvědčit :kytka:

mimi82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 13.05.16 20:41

@Nejenmaminkou prosek je docela široký pojem. Je tam „nová“ klidná část, ale také ta centrální, kde moc klidu nebude. To Letňany mi přijdou klidnější a s více přírody a je to kousíček od sebe. Ale určitě si myslím, že celkově sever Prahy (Prosek, Letňany, Ďáblice, Bohnice) jsou dobrá část Prahy a hezká.

Nejenmaminkou
Povídálka 13 příspěvků 13.05.16 20:50

@mimi82 dekujiii za info no my jsme právě vzali byt kousicek od metra Střížkov

Kajero
Povídálka 12 příspěvků 16.05.16 21:05

Ahoj Vee188, tak to máme dost podobný termín, já kolem 9.8. - na Bulovce. Tak pak můžeme dát nějaký sraz v tom lesoparku, uvidíme, kolik se do té doby posbírá lídí. Ale tam taky spoustu nových lidí potkáme, je tam plno dětí.

Vee188
Nováček 10 příspěvků 17.05.16 06:39

Já budu rodit taky na Bulovce, tak se tam třeba potkáme :-) Kamarádka je tam teď na stáži (přímo na gynekologicko-porodnickém oddělení) a líbí se jí tam. Určitě se pak domluvíme.

Kajero
Povídálka 12 příspěvků 01.06.16 20:00

Jo, taky doufám, že Bulovka bude dobrá. Tak ať nám to tam dobře klapne! :)

Vee188
Nováček 10 příspěvků 21.08.16 20:42

Ahoj holky, tak už jste porodili? Já jsem nakonec rodila 31.7., chodíte už na procházky?

mimi82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 24.08.16 14:42

@Vee188 jé, taky jsem rodila na Bulovce :-) Tedy i jsem tam byla hospitalizována a celkový pobyt krásných 22 dní. Personál (zejména na 5. patře) byl super. Na šestinedělí už to bylo horší, ale dalo se to (spíš mi přijde hrozný, jedna sestra na celé patro, pak se nedivím, že toho má plné zoubky). Rodila jsem 5.8. a na procházky chodíme a skoro celý den jsme venku na zahradě.

Vee188
Nováček 10 příspěvků 24.08.16 18:44

Nás pouštěli 4.8. z porodnice. Na Bulovce byl personál super, na porodním sále i na novorozencích, na šestinedělí to bylo horší, ale já jsem zase od nich nic nepotřebovala, tak kromě rozdávání léků jsem je neviděla :-) A chodíte na procházky i do lesoparku? Nebo po Letňanech?

Příspěvek upraven 24.08.16 v 18:47

Vee188
Nováček 10 příspěvků 24.08.16 18:46

@mimi82 Nás pouštěli 4.8. z porodnice. Na Bulovce byl personál super, na porodním sále i na novorozencích, na šestinedělí to bylo horší, ale já jsem zase od nich nic nepotřebovala, tak kromě rozdávání léků jsem je neviděla :-) A chodíte na procházky i do lesoparku? Nebo po Letňanech?

mimi82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.08.16 09:48

@Vee188 ahoj, nebydlím přímo v Letňanech, ale kousek za Prahou, ale od školního roku (cca polovina září) budu do Letňan pravidelně jezdit. A jezdím za prababičkou do Kbel, takže se pořád takhle někde pohybuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zklamaná zákaznice? Už nikdy. Ukážeme, jak předejít hororovým nákupům

Nemilá překvapení při nakupování zažil asi každý z nás. Rozlepenou podrážku... číst dále >

Devětkrát jsem potratila. Dítě pořád chci, říká herečka Unionová

Americká herečka Gabrielle Unionová (44) se s manželem Dwaynem Wadem (36)... číst dále >

Reklama