Mamka mé přítelkyně mě nemá ráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 17:26
Mamka mé přítelkyně mě nemá ráda

Dobrý den všem,

měl bych na Vás takový dotaz a určitě budu rád za jakoukoliv reakci.

Je mi 24 let a již 2,5 roku mám vztah s mladší přítelkyní (19 let). Z mé strany je ve vztahu upřímná láska. Ze strany přítelkyně byl již dvakrát na spadnutí rozchod, ale vždy se ho podařilo zažehnat a nyní prožíváme poměrně hezké a klidné období. Je pravdou, že vztah jsem zachraňoval především já, jelikož přítelkyně již tak trochu rezignovala. Poměrně jsem na sobě zapracoval a zlepšil se v řadě oblastí, za které jsem byl zcela po právu přítelkyní kritizován. Jak jsem však již řekl, tak cca poslední 4 měsíce je vše v pořádku a vztah je pevný z obou stran.

Bohužel se však naskytl problém s její mamkou. Popravdě nevím jak moc vážný. Né že by se ke mně osobně někdy zachovala špatně, ale z vyprávění mé přítelkyně tak nějak chápu, že mě asi nemá úplně nejraději. Nejprve mi neustále vyčítala, že dávám přednost učení před její dcerou (ten rok jsem státnicoval a celkově jsem toho měl ve škole hodně). Dále že s její dcerou nechodím na kulturní akce - plesy a netančím. Což byla pravda, nicméně jsem s ní od prosince navštívil asi 5 plesů a celkem se i odvázal v tanci. Dalo by se toho najít určitě víc, ale myslím, že pro představu to stačí…

Co mě však mrzí daleko více než takovéto výtky je to, že svou dceru tak trochu tlačí do rozchodu se mnou. Tvrdí jí, že jsem neschopný, nejsem dobrý kluk do života, ať se podívá na jiné vztahy a že je naivní pipina, když je se mnou. A na základě toho by dle ní se se mnou měla rozejít. Když má přítelkyně byla po letech na kávě se svým kamarádem z dětství, tak jí její mamka v smsce napsala, že je to skvělý a že by z toho mohla být velká láska. Nevím jak časté jsou takovéto výpady vůči mně, ale už jen to, že vůbec jsou mě logicky mrzí.

Otevřeně přiznávám, že přestože jsem sportovně založený, tak nejsem zrovna hezoun. A mám zcela jistě řadu špatných vlastností. Nicméně nikdo není dokonalý, a proto mi tvrzení, že nejsem dobrý kluk do života připadá trochu přes čáru. Jsem nekuřák, abstinent, nekonfliktní typ člověka, vždy jsem toužil mít rodinu a děti, nezabalil jsem náš vztah ačkoliv už byl na pokraji krachu. Mám vlastní byt, auto, práci i nějaké naspořené finance…tady je pravda že i za pomoci mé poměrně dobře situované rodiny. I přes řadu záporů, které mám to tedy nějak nemohu pochopit. Proč taková averze vůči mně? Já sám s ní problém nemám, vídáme se cca jednou týdně a žádná slovní rozepře nikdy nenastala.

Netvrdím, že nemůže mít pravdu. Ale proč to nenechá na své dceři s kým je? Nevím, co jí vadí tolik, že mě takhle záměrně shazuje. Chtěl bych se zeptat, co byste dělali na mém místě? Zda na to nějak reagovat či tomu nechat volný průběh a třeba ukázat, že se mýlila?

Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jana525
Kelišová 5411 příspěvků 24.02.19 17:34

No nezlob se na me, ale pritelkyne te ocividne rada nema. Jinak by ti tohle vsechno nevypravela. Chapu, ze jsi jeji prvni znamost? Nechala bych ji byt. Najdi si nekoho jineho. Ocividne mate kazdy jine priority a ocekavani od zivota.
A ty se prestan podcenovat, jinak dopadnes hodne spatne.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 24.02.19 17:37
@Jana525 píše:
No nezlob se na me, ale pritelkyne te ocividne rada nema. Jinak by ti tohle vsechno nevypravela. Chapu, ze jsi jeji prvni znamost? Nechala bych ji byt. Najdi si nekoho jineho. Ocividne mate kazdy jine priority a ocekavani od zivota.
A ty se prestan podcenovat, jinak dopadnes hodne spatne.

Taky nechápu, proč mu to vypráví… Pokud se s ním přítelkyně rozejde kvůli mamince, tak by zakladatel měl být rád, že se takové husicky zbaví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 17:39

Moje sestřenka si takhle vzala muže, jež se nelíbil své matce. Dokonce spolu měli dítě. Matka stále vandrovala a vandrovala a vandrovala. Ze začátku jí sestřenka neposlouchala a muže bránila ( vím to od ní), pak později v hádce jí přišlo na mysl, máma má pravdu je…neschopný, hloupý, nemehlo, ňouma… prostě doplň, co o tobě říká. Po hádce to přešlo, postupem času jí to přišlo na mysl i mimo hádku. No prostě se časem rozvedli, ona ho začala vidět matčinýma očima. A byl fajn, ale dcerka a matka byly jedna duše, takže neměl moc šancí. Tobě bych radila nezachraňovat, jste mladí, jestliže máte zachraňovaný vztah před už dvěma rozchodama, není to kvalitní stabilní vztah. Co budete dělat za 20 let, až fakt přijde nějaká těžká situace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 17:40

Kvůli její mamce by se se mnou nerozešla. Má svou hlavu. Odvětí jí, že tohle s ní řešit opravdu nebude a že je to její věc.

Anonym

Cvrčínek
Kecalka 226 příspěvků 24.02.19 17:41

Tvoje pritelkyne je bohuzel emocne nevyzrala.. :roll: Najsi si nekoho sobe rovneho :srdce:

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 24.02.19 17:46
@Anonymní píše:
Dobrý den všem,

Je mi 24 let a již 2,5 roku mám vztah s mladší přítelkyní (19 let). Z mé strany je ve vztahu upřímná láska. Ze strany přítelkyně byl již dvakrát na spadnutí rozchod, ale vždy se ho podařilo zažehnat a nyní prožíváme poměrně hezké a klidné období. Je pravdou, že vztah jsem zachraňoval především já, jelikož přítelkyně již tak trochu rezignovala. Poměrně jsem na sobě zapracoval a zlepšil se v řadě oblastí, za které jsem byl zcela po právu přítelkyní kritizován. Jak jsem však již řekl, tak cca poslední 4 měsíce je vše v pořádku a vztah je pevný z obou stran.

Bohužel se však naskytl problém s její mamkou. Popravdě nevím jak moc vážný. Né že by se ke mně osobně někdy zachovala špatně, ale z vyprávění mé přítelkyně tak nějak chápu, že mě asi nemá úplně nejraději. Nejprve mi neustále vyčítala, že dávám přednost učení před její dcerou (ten rok jsem státnicoval a celkově jsem toho měl ve škole hodně). Dále že s její dcerou nechodím na kulturní akce - plesy a netančím. Což byla pravda, nicméně jsem s ní od prosince navštívil asi 5 plesů a celkem se i odvázal v tanci. Dalo by se toho najít určitě víc, ale myslím, že pro představu to stačí…

Co mě však mrzí daleko více než takovéto výtky je to, že svou dceru tak trochu tlačí do rozchodu se mnou. Tvrdí jí, že jsem neschopný, nejsem dobrý kluk do života, ať se podívá na jiné vztahy a že je naivní pipina, když je se mnou. A na základě toho by dle ní se se mnou měla rozejít. Když má přítelkyně byla po letech na kávě se svým kamarádem z dětství, tak jí její mamka v smsce napsala, že je to skvělý a že by z toho mohla být velká láska. Nevím jak časté jsou takovéto výpady vůči mně, ale už jen to, že vůbec jsou mě logicky mrzí.

Otevřeně přiznávám, že přestože jsem sportovně založený, tak nejsem zrovna hezoun. A mám zcela jistě řadu špatných vlastností. Nicméně nikdo není dokonalý, a proto mi tvrzení, že nejsem dobrý kluk do života připadá trochu přes čáru. Jsem nekuřák, abstinent, nekonfliktní typ člověka, vždy jsem toužil mít rodinu a děti, nezabalil jsem náš vztah ačkoliv už byl na pokraji krachu. Mám vlastní byt, auto, práci i nějaké naspořené finance…tady je pravda že i za pomoci mé poměrně dobře situované rodiny. I přes řadu záporů, které mám to tedy nějak nemohu pochopit. Proč taková averze vůči mně? Já sám s ní problém nemám, vídáme se cca jednou týdně a žádná slovní rozepře nikdy nenastala.

Netvrdím, že nemůže mít pravdu. Ale proč to nenechá na své dceři s kým je? Nevím, co jí vadí tolik, že mě takhle záměrně shazuje. Chtěl bych se zeptat, co byste dělali na mém místě? Zda na to nějak reagovat či tomu nechat volný průběh a třeba ukázat, že se mýlila?

Děkuji za názory.

Její matka má pravdu. Pro takovou naivní pipinu je tě velká škoda. Máš daleko na víc. ;)

botl
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 24.02.19 17:50
@Anonymní píše:
Dobrý den všem,

Děkuji za názory.

Začali jste spolu „chodit“, když jí bylo 16 let, když byla v pubertě.

Pracuje nebo bude ještě studovat?

A fakt si myslíš, že mámy jsou nadšené pokud přijde skoro zeťák s tím, že by byl rád, kdyby její 19 letá dcera už začala plodit děti?

Nech ji jít a najdi si někoho sobě adekvátního.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 17:53

@botl Bude ještě pokračovat ve studiu.

Obávám se, že to není tím hlavním důvodem. O dětech zatím nemůže být vůbec řeč. Na to je ještě příliš brzy.

Ale děkuji za reakci.

zuza92
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 24.02.19 17:55

Moje mamka taky nebyla ráda, když jsem začala chodit se svým teď už manželem. Říkala, že je to takový namachrovanec :mrgreen: . No ale mně za to stál. Jsme spolu 8 let. Pokud tě má přítelkyně ráda, postaví se za tebe. Pokud se s tebou kvůli mamce rozejde, tak to asi nebude velká láska.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:08

@zuza92 A jaký mají spolu vztah nyní? :)

zuza92
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 24.02.19 18:25
@Anonymní píše:
@zuza92 A jaký mají spolu vztah nyní? :)

Respektuje, že je to muj manžel. Jinak se nějak nevyhledávají.

botl
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 24.02.19 18:28
@zuza92 píše:
Moje mamka taky nebyla ráda, když jsem začala chodit se svým teď už manželem. Říkala, že je to takový namachrovanec :mrgreen: . No ale mně za to stál. Jsme spolu 8 let. Pokud tě má přítelkyně ráda, postaví se za tebe. Pokud se s tebou kvůli mamce rozejde, tak to asi nebude velká láska.

Nojo, ale ty ses s ním, na rozdíl od přítelkyně zakladatele, rozcházet nechtěla.

botl
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 24.02.19 18:29
@Anonymní píše:
@botl Bude ještě pokračovat ve studiu.

Obávám se, že to není tím hlavním důvodem. O dětech zatím nemůže být vůbec řeč. Na to je ještě příliš brzy.

Ale děkuji za reakci.

Ona tě vlastně nechce. Dvakrát se s tebou chtěla rozejít. A proč na ní tak strašně lpíš ty?

lolink
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 24.02.19 18:34

Muj manzel neni klasicky hezoun. Ja jsem z nej ale po… od doby, co jsem ho videla poprve. Lidi si nepousti k telu. Moji mamu ignoroval dva roky :mrgreen:. Co jsem si vyslechla, ze za to nestoji a ze si mam najit jineho. Lepsiho manzela a otce nenajdu. Ale u tebe si nejsem jista, zda pritelkyne o tebe tak moc stoji. Co dela ona pro tebe a vas vztah?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama