Manželovi začala vadit má orientace

Anonymní
25.8.21 10:25

Manželovi začala vadit má orientace

Napíšu to sem úplně na rovinu. Jsem rok vdaná a jsem bisexualka, ale spíše na muže, sama v tom mám občas zmatek. Jsme hodně mladí.

Partnerovi to vždy imponovalo, hodnotili jsme spolu x let procházející slečny na ulici, koukali na lesbické filmy pro dospělé, dovolila mu nahlas fantazírovat o mě a jiných slečnách apod. Nikdy jsem ale nechtěla trojku, jsem žárlivá a někdy mi přišlo, že toho chce partner využít, jen aby se na mě podíval s jinou slečnou, což chápu, ale zatím to nebylo na pořadu dne. Chtela jsem, aby pochopil, že je pro mě dulezity více než ženy.
Mela jsem v něj jednu dobu narušenou důvěru, což už je ale za námi.

Přestože jsem téma trojky nechala otevřené, manžel se ze dne na den rozmyslel, ze mi bisexualitu a s ní spojené slovní narážky přestane tolerovat a začal být na mě i zlý. Dokonce mě i odmítá v sexu.

Zeptám se, co s tím? Cítím se zahnana do kouta, 3 roky spolu komunikujeme určitým způsobem a najednou mu to vadí.

Anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2958
25.8.21 10:36

Asi si pripada jako blbec, ze on ti toleruje ulety s jinyma zenskyma (pokud jsem to dobre pochopila) a sam ma z toho houbeles.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
25.8.21 10:37

Nemyslim si, ze je problem tva orientace, ale komunikace mezi vami. Ty jsi leta challengovala jeho toleraci a pochopeni, otazkou je, jestli jste jen nahlas fantazirovali nebo respektoval tve ulety treba :think:

Potom se stalo neco u nej, o cem nechces psat, ale narusilo to tvou duveru (nejaka jeho vystrcena tykadla???) Vysledkem je predpokladam uzavřeni vztahu.

On na to tedy pristoupil, ale asi ma dojem, ze ma z tve strany pravo na to same.

Sama bych urcite nebyla nadsena, kdybych ja se musela zacit chovat a vyjadrovat totalne monogamne, a partner si nechaval zadni vratka a mlsne si brousil zuby mimo vztah, a je jedno, jestli homo-nebo heterosexualne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20115
25.8.21 10:37
@Anonymní píše:
Napíšu to sem úplně na rovinu. Jsem rok vdaná a jsem bisexualka, ale spíše na muže, sama v tom mám občas zmatek. Jsme hodně mladí.

Partnerovi to vždy imponovalo, hodnotili jsme spolu x let procházející slečny na ulici, koukali na lesbické filmy pro dospělé, dovolila mu nahlas fantazírovat o mě a jiných slečnách apod. Nikdy jsem ale nechtěla trojku, jsem žárlivá a někdy mi přišlo, že toho chce partner využít, jen aby se na mě podíval s jinou slečnou, což chápu, ale zatím to nebylo na pořadu dne. Chtela jsem, aby pochopil, že je pro mě dulezity více než ženy.
Mela jsem v něj jednu dobu narušenou důvěru, což už je ale za námi.

Přestože jsem téma trojky nechala otevřené, manžel se ze dne na den rozmyslel, ze mi bisexualitu a s ní spojené slovní narážky přestane tolerovat a začal být na mě i zlý. Dokonce mě i odmítá v sexu.

Zeptám se, co s tím? Cítím se zahnana do kouta, 3 roky spolu komunikujeme určitým způsobem a najednou mu to vadí.

Anonym

a co si s ním o tom promluvit a zjistit, co přesně a konkrétně mu vadí? asi ne orientace, ale třeba způsob komunikace v určitých tématech? odpustit si některé narážky, pokud to vadí partnerovi, by nemusel být až takový problém, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 10:38

Nene, žádné úlety nemám. Jsem verna. To by mě ani nenapadlo

Naopak z jeho strany jsem řešila, že hledal jinde, ale jen pro sebe…

• Citovat
  • Nahlásit
2958
25.8.21 10:46
@Anonymní píše:
Nene, žádné úlety nemám. Jsem verna. To by mě ani nenapadloNaopak z jeho strany jsem řešila, že hledal jinde, ale jen pro sebe…

Tak to je asi o dost vetsi problem, nez nejake narazky na bisexualitu, nebo ze se o ni uz nechce bavit. Jsi si jista, ze si to rozmyslel „ze dne na den“? Kor, kdyz te zacal odmitat v sexu. Asi bych osobne predpokladala, ze zase hledal a nasel… Mate deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10785
25.8.21 10:47
@Anonymní píše:
Nene, žádné úlety nemám. Jsem verna. To by mě ani nenapadloNaopak z jeho strany jsem řešila, že hledal jinde, ale jen pro sebe…

Takže chlap si hledá bokovku a je na tebe hnusný. Co tě u něj drží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
25.8.21 10:53
@Silverine247 píše:
Tak to je asi o dost vetsi problem, nez nejake narazky na bisexualitu, nebo ze se o ni uz nechce bavit. Jsi si jista, ze si to rozmyslel „ze dne na den“? Kor, kdyz te zacal odmitat v sexu. Asi bych osobne predpokladala, ze zase hledal a nasel… Mate deti?

Tyjo, asi mas pravdu, ze vitr by mohl zavat odsud. Pokud se odtahuje, nechce se bavit o sexu vubec, natož ho provozovat a zmizelo tedy to spiklenectvi a ritualy, at jsou jakekoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
25.8.21 11:05

Nemyslim si, ze problem bude v tobe. Spis vznikl problem v komunikaci nebi v necem jinem a on to svadi na bisexualitu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
25.8.21 11:40

Tak x let nebo 3 roky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.8.21 11:42

Podle mě se takhle chová proto, že sám vybočil z cesty (hledal jinou a jinde), a ty jsi milující žena, věrná a nechceš mu splnit fantazie (což má chápat, a ty se nemáš podřizovat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
25.8.21 11:45

Jinak nemyslím, že mu vadí primárně tvoje orientace. Ale koukání po jiných lidem, když jsem v monogamním svazku není úplně koser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
25.8.21 12:10

To je docela zvláštní chování tak najednou..

Znám ovšem hodně bisexuálních vdaných žen, co se po nějaké době nechali namotat ženou a své chlapy opustili.
Např moje sousedka je lesba, vybere si pěknou vdanou buchtu, sbalí ji, namotá… už rozvrátila několik manželství. 😂

Pokud tvůj muž slyšel nějake podobné příběhy třeba od svých kámošů, vysvětlovalo by to tu změnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7429
25.8.21 13:18

Našel si pseudodůvod (= Tvá orientace a způsob, jak o ní mluvíš), aby vinu za svůj úlet a možná i nechuť k intimnostem, která z toho pramení, transferoval na Tebe. Jak prosté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
25.8.21 14:44

Napadá mě, že mu tvoje orientace zpočátku připadala zajímavá, exotická, vzrušující, možná počítal s lecčíms, což se zřejmě neuskutečnilo… a teď už ho to prostě přestalo bavit. Co myslíš těmi bisexuálními slovními narážkami, které mu začaly vadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat