Mašličky na ráně - kdy můžu do práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 10:11
Mašličky na ráně - kdy můžu do práce?

Maminky, na ruce mám ránu kde bylo potřeba mašliček a nějaké speciální lepidlo. Potřebuji už do práce ale pracuji jako šéfkuchař a tím pádem ruku potřebuji na 100%. Co myslíte. Nemám s tím zkušenost :think: Nerozklíží se ráno v práci, když mám neustále mokré ruce např… Vím že posoudí lékař a však - je práce a práce. Děkuji za odpovědi :dance: :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 12.02.18 10:16

@paja27 to lepidlo by se nemělo namacet. Syn ho měl teď na hlavě. Musela jsem počkat az se samo uvolní po zhojeni rány a az pak umýt okolí. Ale tedy trvalo to docela dlouho

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 10:18

Zítra to je týden, co mám obvaz a dnes jdu sundat. Můžu se zeptat cca a dobu, kdy se mohlo namočit? Když budu mít rukavice - můžu pracovat bez potíží že se např: neroztrhne?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 12.02.18 10:22

@paja27 ma to tři týdny a v horní části ještě kousek lepidla je. Ale uz jsem mu to umyla a drží to. Ještě 14 dni po zalepeni to tam měl v plné délce a namacet jsem nemohla. Ale s tou námahou a rukavicemi nevim - ona ta kůže na hlavě se vlastně prakticky nehýbe, tak nevim, co by s tím udělalo nějaké napětí. Ale když se zpotil pod cepicí, tak to nebylo moc dobre, to okolí mu zrudlo a vystoupilo

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 12.02.18 10:27

U doktora ti neřekli jak dlouho máš být doma? :think:

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 10:29

:,( oj to mě moc neuklidnilo - moc ale děkuji za info ;) Uvidím co mi řeknou - jsem už doma týden a do práce už musím 8o

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 10:31

@Petruna21 - mám napsané že obvaz sundat zítra ( týden) a mezi tím udržovat v suchu. Volala jsem jestli můžu už dnes- stejně bych tam byla už v 8 ráno ( zítra ) s tím že kdyby přišla nemilá zpráva můžu už řešit co dál. Není to jako za „pásem“ když nejsme schopná příjt, musí sehnat náhradu za mě.

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 12.02.18 10:34

@paja27 Jo já to chápu :think: ale tak to je na tobě zda půjdeš nebo my ti tu těžko poradíme :)

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 10:36

Jsem ráda za každou radu a hlavně zkušenost ;)

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 12.02.18 11:45

@paja27 existuje specialni „naplast“ ktera ranu udrzi v suchu, vypada jako igelit. Ale je to nouzove reseni, ne na 10 hodin denne. Jako sefka by sis praci mohla trosku prizpusobit, je? Rana na ruce by za tyden mela byt zacelena. Pokud do prace musis, zajdi na chirurgii at se na ranu podivaji a reknou ti co muzes a co ne.

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 11:51

@BaMaK Přizpůsobit určitě - jsem jen husa :nevim: a myslím moc na druhé… proto chci už do práce a nepřidělovat starosti s tím jak to bude dál.

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 12.02.18 12:24

@paja27 :mrgreen: jeste ze se blizi Valentyn a ne svaty Martin, to bys prisla v praci o krk, huso. :lol:

paja27
Stálice 51 příspěvků 12.02.18 12:41
:mrgreen: :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama