Máte po Clostíku syna, nebo dceru?

2445
26.4.12 08:43

Máte po Clostíku syna, nebo dceru?

Ahojky holky,
napadlo mě jestli Clostík nenáhráva jednomu pohlaví více než druhému. Vy, které jste po něm otěhotněly, jaké je pohlaví vašeho dítka?
Předem děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
26.4.12 08:46

kluk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17359
26.4.12 08:47

pohlavie je predsa dane muzskou spermiou, ktora oplodni zenske vajicko. clostil na to ziaden vplyv nema. pri dostatocne velkej vzorke ta pravdepodobnost vyjde 1:1 :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1105
26.4.12 08:53

Souhlasím se Soldi, ale anketa mi přijde zajímavá :kytka: - u nás je to taky kluk :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4322
26.4.12 08:56

holka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
26.4.12 08:58

kluk :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
26.4.12 08:59

Máme kluka.

Příspěvek upraven 02.05.16 v 12:53

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
26.4.12 09:06

Tak my dokonce dvakrát kluka :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
26.4.12 09:08

Holka… ale clostil může mít vliv tak na počet vajíček :think: Pohlaví asi těžko :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4986
26.4.12 09:21

Bude klučík :) Ale myslím si, že teď se obecně čeká a rodí hodně chlapců, takže směřování ankety asi nebude Clostilbegytem :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16492
26.4.12 09:38

Máme holku :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
801
26.4.12 09:38

Taky se mi zdá, ale myslela jsem, že to je jenom můj pocit z kamarádek a známých, samej kluk, na nevěstu člověk moc nenarazí :-).

@hartiepa píše:
Bude klučík :) Ale myslím si, že teď se obecně čeká a rodí hodně chlapců, takže směřování ankety asi nebude Clostilbegytem :D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2746
26.4.12 09:51

Kluka :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25007
26.4.12 09:58
@HappyBirds píše:
Tak my dokonce dvakrát kluka :srdce:

a my dokonce třikrát kluka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4086
26.4.12 10:03

Souhlasím, že pohlaví určuje oplodňující spermie. U nás po clostíku se narodil kluk :) A stejně tak byl u nás kluk bez clostíku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová