Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky holky,
napadlo mě jestli Clostík nenáhráva jednomu pohlaví více než druhému. Vy, které jste po něm otěhotněly, jaké je pohlaví vašeho dítka?
Předem děkuji ![]()
pohlavie je predsa dane muzskou spermiou, ktora oplodni zenske vajicko. clostil na to ziaden vplyv nema. pri dostatocne velkej vzorke ta pravdepodobnost vyjde 1:1 ![]()
Souhlasím se Soldi, ale anketa mi přijde zajímavá
- u nás je to taky kluk ![]()
Holka… ale clostil může mít vliv tak na počet vajíček
Pohlaví asi těžko ![]()
Bude klučík
Ale myslím si, že teď se obecně čeká a rodí hodně chlapců, takže směřování ankety asi nebude Clostilbegytem ![]()
Taky se mi zdá, ale myslela jsem, že to je jenom můj pocit z kamarádek a známých, samej kluk, na nevěstu člověk moc nenarazí
.
@hartiepa píše:
Bude klučíkAle myslím si, že teď se obecně čeká a rodí hodně chlapců, takže směřování ankety asi nebude Clostilbegytem
@HappyBirds píše:
Tak my dokonce dvakrát kluka
a my dokonce třikrát kluka ![]()
Souhlasím, že pohlaví určuje oplodňující spermie. U nás po clostíku se narodil kluk
A stejně tak byl u nás kluk bez clostíku ![]()