Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@micta píše:
24 let, tři děti.chuť zabít taky občas je
Ty bláho, to je úžasný 24 let ![]()
Jinak taky, „zatím“ teda jen 9 let, jedno dítě ![]()
Třináct let… čtyři děti, dvě z prvního manželství, dvě společné…
11 let dvě malé děti,jedno obrovské neštěstí a stále jsme šťastní ![]()
Ano. Jsme s polu od maturity. 7let společného života v zahraničí, jeden rok vztah na dalku. Jsme spolu 17let v říjnu to bude 8let od svatby, 3deti.
![]()
33 let, střídavě oblačno… 2 dospělé děti.
Příspěvek upraven 23.07.18 v 21:29
22 let spolu, 20tiletá dcera, společně podnikáme, za celou dobu jsme spolu nebyli asi tak 14 nocí a to ještě díky hospitalizacím. A když ho nevidím tak se mi stejská
ježíš ale to už je asi taky nějaká diagnóza ![]()
@Karl93 my jsme taky spokojeny (11let a 2 male deti),obcas nejaka ta mensi krize byla,ale nic vazneho,spis blbosti..
14let spolu,7let manzele,dve deti,samozrejme uz to neni extaze na ruzovem oblacku,ale vztah mame spokojeny,harmonicky,hadame se o malickostech,ale na dulezitych vecech se vzdy shodneme.Umime si udelat cas sami pro sebe,ale uzit si maximalne i ten s detmi.Samozrejme ani z jedne strany neni 100%spokojenost,ale kdyby byla,asi by nas to ani nebavilo ![]()
13 let, druhé manželství, můj teď už dospělý syn z prvního manželství, za sebou 2 krize, z mé strany žádná nevěra (manžel výpomoc nechce
)z jeho o žádné nevím
(myslím, že je rád, že ukočíruje mě
)
Když nám to tak vydrží, budu spokojená
a hlavně zdraví. Dostáváme se do věku, kdy už to není jen fráze ![]()
Ano, 10 let vztahu, zítra to bude 9 let od svatby, 2 děti, překonali jsme krizi a nyní si žijeme šťastně a plníme si sny…