Máte tady někdo spokojený dlouhodobý vztah?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
442
23.7.18 21:18

13 let vztah, první dítě na cestě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
561
23.7.18 21:20
@micta píše:
24 let, tři děti.chuť zabít taky občas je :mrgreen:

Ty bláho, to je úžasný 24 let :potlesk:
Jinak taky, „zatím“ teda jen 9 let, jedno dítě :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29350
23.7.18 21:21

Třináct let… čtyři děti, dvě z prvního manželství, dvě společné…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jahuhudka
23.7.18 21:22

21 let a je to cim dal lepsi :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
5918
23.7.18 21:22

Ano. 15+

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5149
23.7.18 21:23

11 let dvě malé děti,jedno obrovské neštěstí a stále jsme šťastní :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
687
23.7.18 21:24

Jj,letos 9 let,jedno dítě a jsme furt jak puberťáci :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16246
23.7.18 21:25

Ano. Jsme s polu od maturity. 7let společného života v zahraničí, jeden rok vztah na dalku. Jsme spolu 17let v říjnu to bude 8let od svatby, 3deti. :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7669
23.7.18 21:26

33 let, střídavě oblačno… 2 dospělé děti.

Příspěvek upraven 23.07.18 v 21:29

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
701
23.7.18 21:28

22 let spolu, 20tiletá dcera, společně podnikáme, za celou dobu jsme spolu nebyli asi tak 14 nocí a to ještě díky hospitalizacím. A když ho nevidím tak se mi stejská :) ježíš ale to už je asi taky nějaká diagnóza :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22961
23.7.18 21:29

@Karl93 my jsme taky spokojeny (11let a 2 male deti),obcas nejaka ta mensi krize byla,ale nic vazneho,spis blbosti..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.18 21:29

14let spolu,7let manzele,dve deti,samozrejme uz to neni extaze na ruzovem oblacku,ale vztah mame spokojeny,harmonicky,hadame se o malickostech,ale na dulezitych vecech se vzdy shodneme.Umime si udelat cas sami pro sebe,ale uzit si maximalne i ten s detmi.Samozrejme ani z jedne strany neni 100%spokojenost,ale kdyby byla,asi by nas to ani nebavilo ;)

  • Citovat
  • Upravit
7375
23.7.18 21:32

13 let, druhé manželství, můj teď už dospělý syn z prvního manželství, za sebou 2 krize, z mé strany žádná nevěra (manžel výpomoc nechce :lol: )z jeho o žádné nevím :mrgreen: (myslím, že je rád, že ukočíruje mě :mrgreen: )
Když nám to tak vydrží, budu spokojená :) a hlavně zdraví. Dostáváme se do věku, kdy už to není jen fráze :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27753
23.7.18 21:36

10 let, dvě malé děti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6419
23.7.18 21:37

Ano, 10 let vztahu, zítra to bude 9 let od svatby, 2 děti, překonali jsme krizi a nyní si žijeme šťastně a plníme si sny…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová