Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@teerax píše:
hm, a všichni kdo mají spokojený dlouhodobý vztah jsou na emiminune, je to super číst, že i takové vztahy existují
@teerax píše:
to je fakt, že zas tak dlouhá diskuze to zatím neníi když ještě větší výpovědní hodnotu by to mělo, kdyby se mohli vyjádřit oba z páru, někdy si jeden myslí a druhý zas až tak happy není.
ale vždyť tomu vůbec nemusíš věřit, když ti to udělá líp… ale moc nechápu, jak to souvisí s přítomností na emiminu… nebo sem můžou jen ti, co mají ve vztahu problémy a život na nic?
@Regina Hero Já teda nevím, ale ve většině mám kolem sebe dlouhodobé manželské páry, rozvedení jsou v menšině. Možná je to tím, že jsme z generace, kdy svatba byla naprosto normální, většinou to byla svatba a pak dítě a nebo dítě na cestě a svatba.
Doufám,ze to netakriknu,ale myslím si,ze spokojený vztah s manželem mame.Jsme spolu 12 let,od svatby 11.Cekame třetí dite,což snad nebude nás hrob
.
Začátky nebyly úplně snadné,ale díky toleranci obou a smyslu pro humor se většina věci usadila.
Svého manžela mám velmi rada,vážím si toho,co pro rodinu dela,jak se chova.
Je fakt,ze jsme v našem okolí mezi přáteli spis výjimka.Je to tak 3:1, rozvedení v novych dalších vztazích a nerozvedeni.
Těžce zasloužené. Ale to hádám víš taky. Jo a mám kolem sebe taky převážně takovéto páry. Ne že by nebyly i rozvedené, jsou, ale ta dlouhotrvající manželství zatím naštěstí převažují.
@inkakřivák No já mám regulérní svatozář, protože jsem doma měla 4 chlapy ![]()
Tak to já ne, mám dceru a syna, tedy ted už jsou dávno z domu, ale přivedli mi další dceru a syna a ted už máme 4 vnoučata. A svatozář mám taky, protože jsme spolu 235 let podnikali z jedné kanceláře a nezabila jsem ho! To už musím mít logicky i křídla.
@inkakřivák tak já mám zatím jednu skoro snachu, poslední je puberťák
V jedné kanceláři bych teda s ním být nechtěla, a už vůbec ne 235 let, nejsi ty Saxana?
Ale když si to vydržela, tak to si teda fakt dobrá ![]()
@viola1122 píše:Je fakt,ze jsme v našem okolí mezi přáteli spis výjimka.Je to tak 3:1, rozvedení v novych dalších vztazích a nerozvedeni.
Výjimka? Už takhle brzy?
@Monchichik píše:
@inkakřivák tak já mám zatím jednu skoro snachu, poslední je puberťákV jedné kanceláři bych teda s ním být nechtěla, a už vůbec ne 235 let, nejsi ty Saxana?
Ale když si to vydržela, tak to si teda fakt dobrá
Až ted jsem si všimla té trojky, co se mi vetřela. Mělo být samozřejmě 25. A někdy to bylo fakt na palici - na vraždu a sebevraždu.
@inkakřivák píše:
Těžce zasloužené. Ale to hádám víš taky. Jo a mám kolem sebe taky převážně takovéto páry. Ne že by nebyly i rozvedené, jsou, ale ta dlouhotrvající manželství zatím naštěstí převažují.
Jo tak nějak . A pak těch dalších dvacet - a tak to jde furt dál. On si chlap vždycky vytáhne nějaký ten zlozvyk, který tě bude dožírat. neumíš si představit, jak ten můj někdy blbě dejchá, ale na zabití. Naštěstí ne pořád.
Mám super ženu 25 let spolu moc si ji vážím.Hodně jsme spolu prošly.3 děti,2 kluci jsou již pryč a vymodlená cácorka nyní na sekeru 17 let.
@Monchichik píše:taky jsem tato generace ..a většina je rozvedených
@Regina Hero Já teda nevím, ale ve většině mám kolem sebe dlouhodobé manželské páry, rozvedení jsou v menšině. Možná je to tím, že jsme z generace, kdy svatba byla naprosto normální, většinou to byla svatba a pak dítě a nebo dítě na cestě a svatba.
@inkakřivák píše:
Těžce zasloužené. Ale to hádám víš taky. Jo a mám kolem sebe taky převážně takovéto páry. Ne že by nebyly i rozvedené, jsou, ale ta dlouhotrvající manželství zatím naštěstí převažují.
dlouhotrvající manželství neznamenají vždy i spokojená manželství ..jak je v názvu tématu