Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@verulicek píše:
@j.a.n.i1 nevím no..já když jsem studovala, tak to nebylo..holky šly hned ze školy na rodičák.
Ale ona nejde hned po škole na rodičák, má práci.
@ynax píše:
@j.a.n.i1 budou jí opravdu počítat tu maturitu? Já myslela, že tím, že teď studuje VŠ, tak se jí maturita počítat nebude
Pokud se s tím vleze do té lhůty dvou let, tak ano.
@Patricia89 píše:
To jo, ale už Ti to tady holky vysvětlovaly. Nemáš odpracováno 270 dní, tj. 270 dní musíš bejt nemocensky pojištěná. A pokud seš od února, tak Ti to prostě nevychází…
No, ale spousta holek včetně tebe to vysvětluje špatně… ona nárok mít bude, protože se ji do těch 270 dní započítá i studium, tedy nárok mít BUDE.
Tak děkuji všem za rady, názory. konečný verdikt je ten že nárok mám. dnes mi volaly ze sociálky, omluvili se za to, že mi podaly špatné info ( jedenkrát tvrdili to, podruhé ono).. 1.8. nastupuju na mateřskou dovolenou ![]()