Me to you - kombinéza

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2.6.16 12:55

Také sháním. ve vel 62 a 9-12m. Nevíte o nějaké? Děkuju :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.17 10:49

Také hledám

Ahoj, máte někdo velikost 9-12? Díky za každou info, kde hledat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20885
23.1.17 11:26

Dobrý den,
tady v Bazaru eMimino jsem našla pár kousků značky Me to You velikost 92.

Příjemný nákup, :mavam:
admin Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.17 12:30

pěkné

Škoda, že růžové. Máme chlapečka…Ale díky! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.6.17 22:26

Dobrý Večer akorát tady čtu, že jste kombinézku my to you sehnala. Mohu se zeptat zda jí ještě máte a jestli jí nebudete prodávat? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11245
22.6.17 06:28

@Janik.111 dobry den, jestli myslite me, tak ja uz ji bohuzel davno nemam.. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.17 08:04

me to you

Dobrý den, já již také nemám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
11.10.17 21:10

Me to you

Holky moc prosim nemáte některá tuto kombinézu me to you ve velikosti 56? Potřebovala bych se jen na něco zeptat. PROSIM PROSIM PROSIM :roll: :roll: :roll: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1464
18.11.17 14:33

Já mám 9-12 měsíců. Viz inzerce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1212
21.11.17 00:06
@Janik.111 píše:
Holky moc prosim nemáte některá tuto kombinézu me to you ve velikosti 56? Potřebovala bych se jen na něco zeptat. PROSIM PROSIM PROSIM :roll: :roll: :roll: :roll:

Dobrý den, nebudete náhodou vel 56 prodávat? Měla bych zájem o variantu s proužky (uvnitř) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
21.11.17 19:02

Dobrý Den velikost 56 jsem bohužel nikde nesehnala, asi ji neprodávají. Nakonec jsem sehnala velikost 50

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.17 22:01

me to you

Rada pro všechny maminky, které hledají kombinézy Me to You. Mnoho kombinéz - více velikostí najdete na Sbazar, další nádherné kousky na dětském bazaru Modrý koník. Doporučuji kupovat o číslo větší, nebo si je nechte přeměřit…Jsou menší, tak aby miminku nějakou dobu slušela… Dejte vědět, zda se Vám podařilo najít tu pro Vaše mimi. Díky Evina Bublina????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.20 14:51
:P
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.12.20 14:51
:oops:
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.12.20 14:52
:palec:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Bazar pro děti a mámy na eMiminu

Nekupujte nové, když z toho hned vyrostou!

V Bazaru pořídíte kočárky, oblečení i výbavičku. A až odrostou, prodejte je dál. Víc peněz a víc místa ve skříních.

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák