Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Holky. Mám 9 dní zpoždění MS a všechny testy negativní. Už sílím. Nevím na čem jsem. Vždy mám MS pravidelnou. Ale minulý měsíc sem měla zpoždění 5 dni.. Tak vůbec iinevím. Na gyndu jdu v pátek ale do té doby se zbláznim.
@Anonymní píše:
Holky. Mám 9 dní zpoždění MS a všechny testy negativní. Už sílím. Nevím na čem jsem. Vždy mám MS pravidelnou. Ale minulý měsíc sem měla zpoždění 5 dni.. Tak vůbec iinevím. Na gyndu jdu v pátek ale do té doby se zbláznim.
A z ceho se zblaznis? Test negativni,takze nejspis nejaka hormonalni nerovnovaha.
Ahoj holky, chtěla bych se optat. Dělala jsem si asi 8 papírových testů + testy které se jen pocuraji i a vždy tam čárka byla ne sice uplne jak kontrolni ale hezky viditelna.Dnes jsem si koupila digi a vyšel negativní. Plus minus se snažíme tři týdny má někdo zkušenosti prosím?
@Šárka181 Ahoj
A to sis ty testy dělala všechny v jeden den? A z ranní moci? A už mas opozdenou MS? Clearblue má citlivost 25, tady ty na fotkách jsou citlivost 10. Možná ještě nemáš tak vysokou hladinu hcg.
@katroska píše:
@Šárka181 AhojA to sis ty testy dělala všechny v jeden den? A z ranní moci? A už mas opozdenou MS? Clearblue má citlivost 25, tady ty na fotkách jsou citlivost 10. Možná ještě nemáš tak vysokou hladinu hcg.
Právě že cca ob dva dny. První foto je z dnešního rána. ostatnu testy si delam cca 9 dni a vzdy vysla podobna carka jako ja obrazku. Pak jsem jela do práce a udělala so ten digi kterej byl negativni. Tak vůbec nevím co si myslet :/ na gynekologii jedu 4.11. Ale ta nedockavost
@katroska píše:
@Šárka181 AhojA to sis ty testy dělala všechny v jeden den? A z ranní moci? A už mas opozdenou MS? Clearblue má citlivost 25, tady ty na fotkách jsou citlivost 10. Možná ještě nemáš tak vysokou hladinu hcg.
Právě že cca ob dva dny. První foto je z dnešního rána. ostatni testy si delam cca 9 dni a vzdy vysla podobna carka jako na fotce. Pak jsem jela do práce a udělala si ten digi kterej byl negativni. Tak vůbec nevím co si myslet :/ zpoždění mám cca 3 dny. na gynekologii jedu 4.11. Ale ta nedockavost
@Šárka181 No, nejlepší je testovat stejnou značkou. Každý test má jinak barviva a když nesílí, budeš z toho zbytečně nervózní. I když se mi na tom Lady Maxu zda ta čárka už celkem silná. Uvidíš
záleží i kdy sis ten digi dělala. Jestli sis ho nedělala z ranní moci, předpokládám, že ne, když sis ho dělala v praci, tak si měla naředěnou moč a tím, ze má citlivost 25, tak ho nezachytil. Zvlášť jestli se jedna o nějaké 4-5 týden těhotenství. Buď v klidu ![]()
@Šárka181 Být tebou tak si koupím ten mamatest papírkový. A testnu v neděli ráno. Pak je porovnáš a uvidíš, ze bude silnější ![]()
Je fakt že ten papirkovej jsem dělala hned ráno a ten digi cca kole 10 hod. A hlavne mi prijde tak trochu blbost aby mi cca 8 testu ktere jsem delala rano nekdy i odpoledne vysly carkove podobne a digi úplně negativní. Holky děkuju moc
jsem teď trochu klidnější:)
@Šárka181 Držím palce ať je vše v cajku. Běž makat a nemysly na to
![]()
@Šárka181
Ahoj Šári, řeším něco podobného. V neděli a v pondělí jsem testovala obyč. papírkovými testy značky Sluníčko a vyšel hodně slabý duch. Tak jsem ještě v to pondělí zkusila digi Clearblue a ten byl negativní a to bylo z ranní moči…tak jsem se smířila s tím, že zase hold nic. Ale nedalo mi to a v úterý koupila obyčejný Mamatest citlivost 10 a ve středu a dnes otestovala a čárka začala sílit a krásně v limitu.
Tak snad se opravdu konečně zadařilo
On ten clearblue má citlivost 25,tak to bylo na něj asi ještě brzy. Věřím, že se nám oběma zadařilo ![]()
@Simuška123
Ahojky, moc ti to přeju
snad se ti zadarilo
.
U mě bohužel nic dnes jsem dostala slabou menstruaci. Test ráno už jen slaba čárka. Tak budu doufat že priste mi to snad vyjde ![]()
@Šárka181 jééj tak to mě moc mrzí
Jestli je jen slabá, tak bych zkusila testnout po menstruaci. Takto to měla moje sestra. Ale byla ta MS opravdu jen slabá, žádné cucky krve a podobně. A jestli néé tak to vyjde určitě příště
![]()
Ahojky, je mozne, aby byl 13DPO, 28DC, Clear Blue negativni a na Mamatestu a casnem tehu testu z Benu, byli duchové? MS mam nepravidelnou. Ale jestli bude jako posledni, tak by mela prijit 8.12 v nedeli. Testovala jsem ale dnes, zvedavost mi nedala…
Ahoj, oživuji diskusi. Když byl pohlavní styk na začátku června, konkrétně 9 a minulý týden jsem si dělala Digi test a byl negativní , tak myslíte, že tomuto můžu už definitivně věřit?
Že už je to dostatečně dlouhá doba na to, aby mi i papírový test něco ukázal? (Pro info, dítě neplánuje mě, beru antikoncepci, ale tak nějak z úsudku prostě jsem poslední dobou měla problémy, i když beru pravidelně, tak jsem si chtěla být jistá a udělala test…)