Menstruační cyklus 28 dní a 20. DC ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monis_94
Stálice 61 příspěvků 16.11.18 19:33
Menstruační cyklus 28 dní a 20. DC ovulace

Není to divný? :?

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 16.11.18 19:44

Jak jsi zjišťovala ovulaci?
Je to takhle více cyklů po sobě?

Monis_94
Stálice 61 příspěvků 16.11.18 19:48

Podle čípku.. sledovala jsem ho od konce menstruace a dva dny před ovulací mě začaly bolet bradavky a pichlavá bolest na pravé straně podbřišku.. hlen ten den byl bílkovitý a čípek měkký a měl jinou polohu, než na začátku kontrolování

Monis_94
Stálice 61 příspěvků 16.11.18 19:50

A bylo to tak i minulý měsíc akorát jsem to nevěděla. Jediný sex a bylo to taky kolem 20. DC.. dvě čárky na testu, ale bohužel se neudrželo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 20:07

Poovulační fáze 8 dní je asi málo na úspěšné uhnízdění :-( Já mám luteální fázi 9-10 dní a na to mi gynekolog říkal, že 9 dní je minimum, které by snad mělo stačit.
Jinak ovulac 20. DC není nic divného, mám ji takto běžně, mezi 18. a 23. DC. Měřím si už skoro rok teplotu a takhle mi to vychází.

Adulka24
Kelišová 5309 příspěvků 16.11.18 20:15

@Monis94 mozna bych si nechala predepsat progesteron, ten ti lutealni fazi hezky prodlouzi a miminko bude mit vetsi sanci se uhnizdit ;)

Keshi
Závislačka 2725 příspěvků 17.11.18 03:49

@Monis94 Konzultuj to raději s gynekologem. ;) Přijde mi to také jako krátká doba od ovulace do MS. Ale neboj se, to je celkem snadno řešitelný problém. Jak dlouho se snažíte?

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 17.11.18 06:22

Mne gyn.rekla, ze 10 dni je takova hranice pro dobre uhnizdeni. Min uz je spatne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >