Snažíme se o miminko a nejde to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 18:00
Nejdeto poraďte

Snažíme se o miminko a nejdeto poraďte mi prosím :,(

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 16.11.18 18:05

A co si myslíš že ti tady kdo poradí? Nic si pořádně nenapsala.

arinecka
Kelišová 5257 příspěvků 16.11.18 18:10
@Anonymní píše:

Jak ti můžeme poradit? To se takhle nedá :nevim: Jak dlouho se snažíte? Byly jste oba už na vyšetření atd? Nám trvalo snažení 4,5 roků než se zadařilo, ono je to hodně v hlavě.

Beybinka
Nováček 2 příspěvky 16.11.18 18:19

@arinecka ano uz sme byli oba na visetreni a vse v pořádku, rok a pul uz neberu antikoncepci a 3 měsíce se snazime a nic, i ovumaci si smeduju, ja vim to je asi ještě brzo

arinecka
Kelišová 5257 příspěvků 16.11.18 18:22

@Beybinka Klid, je to krátká doba. Mně tenkrát řekla doktorka že klidně dva roky snažení je úplně v normě. Vím že se to lehce řekne a hůř udělá, sama jsem to tak měla ale fakt to funguje. Nemysli na to, nesleduj se každý měsíc. Zaměstnej si něčím hlavu abys na to nemyslela. Ono to přijde až to budeš nejmíň čekat :mrgreen: držím palce aby to bylo brzy :mavam:

Beybinka
Nováček 2 příspěvky 16.11.18 18:26
@arinecka píše:
@Beybinka Klid, je to krátká doba. Mně tenkrát řekla doktorka že klidně dva roky snažení je úplně v normě. Vím že se to lehce řekne a hůř udělá, sama jsem to tak měla ale fakt to funguje. Nemysli na to, nesleduj se každý měsíc. Zaměstnej si něčím hlavu abys na to nemyslela. Ono to přijde až to budeš nejmíň čekat :mrgreen: držím palce aby to bylo brzy :mavam:

Děkuju :think:

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 16.11.18 18:57

@Beybinka po 3mesicich takhle silet? I když tedy nechápu, snažíte se 3mesice a už jste byli na vyšetření? A jaka vyšetření? Nebo jste byli na vyšetření protože se snažíte déle, ten rok? A ovulaci máš potvrzenou i lékařem?

GabinkaCh
Závislačka 2577 příspěvků 16.11.18 18:59
@Anonymní píše:

Kolik ti je?

pannda
Kelišová 6652 příspěvků 33 inzerátů 16.11.18 19:15
@GabinkaCh píše:
Kolik ti je?

Asi málo, „nejdeto“ a „višetření“ mluví za vše. :roll: :roll:

GabinkaCh
Závislačka 2577 příspěvků 16.11.18 19:23
@pannda píše:
Asi málo, „nejdeto“ a „višetření“ mluví za vše. :roll: :roll:

Taky mě štve,když lidi píšou do veřejné diskuze a vůbec jim nevadí,že jejich písemný projev odpovídá ...... Doplňte si každá co chcete

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >