Milenec - jak to dopadlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 10:43
Milenec-názor? Jak to dopadlo

Vím, že těchto diskuzí je tu nespočet. Ale chtěla jsem něco novějšího, váš názor jak dopadl váš vztah s milencem. Můžete klidně anonymně. Myslím tím to, jestli už jste spolu potají dlouhou dobu, nebo to brzy skončilo anebo to skončilo ale občas si napíšete jak se máte a co vám to přineslo? Jsem mladá, no řekněme můj věk víc, jak 25 let není a mám o víc jak 5 let staršího milence. Nejsme spolu pořád, většinou jak kdy, spíše víkendy. Oba jste pracovně vyčerpaný, takže podle toho jak nám to časově vyjde. Spoustu známých co o tom ví, mi říkají ať se na něj vykašlu že nejlepší léta života věnuji jemu, asi jsem možná hloupá ale já to tak nevnímám, prostě je mi s ním fajn a když vidím jak se spoustu vztahů rozpadá, nebo každý druhý podvádí tak mi to zatím takhle vyhovuje. Neočekávám, že opustí svojí rodinu prostě to beru že si užíváme teď krásných chvilek a neřeším budoucnost. Chtěla bych znát váš názor, vím, že většina mamin bude proti a řekne si blbá najdi si normálního kluka ale je tu nějaká co něco podobného zažila a něco jí to dalo a nemůže říct že lituje že mladý věk věnovala milenci respektive ženatému chlapovi?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.02.18 10:48

Tak co ti to dává musíš vědět ty :nevim:, mně by to nedávalo nic a cítila bych se pod psa, že jsem jeho prostředek, jak podvádět jeho ženu. Tak hlavně aby ti to pak nedělal tvůj chlap, až budeš mít normální vztah.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 10:50
@Anonymní píše:
Vím, že těchto diskuzí je tu nespočet. Ale chtěla jsem něco novějšího, váš názor jak dopadl váš vztah s milencem. Můžete klidně anonymně. Myslím tím to, jestli už jste spolu potají dlouhou dobu, nebo to brzy skončilo anebo to skončilo ale občas si napíšete jak se máte a co vám to přineslo? Jsem mladá, no řekněme můj věk víc, jak 25 let není a mám o víc jak 5 let staršího milence. Nejsme spolu pořád, většinou jak kdy, spíše víkendy. Oba jste pracovně vyčerpaný, takže podle toho jak nám to časově vyjde. Spoustu známých co o tom ví, mi říkají ať se na něj vykašlu že nejlepší léta života věnuji jemu, asi jsem možná hloupá ale já to tak nevnímám, prostě je mi s ním fajn a když vidím jak se spoustu vztahů rozpadá, nebo každý druhý podvádí tak mi to zatím takhle vyhovuje. Neočekávám, že opustí svojí rodinu prostě to beru že si užíváme teď krásných chvilek a neřeším budoucnost. Chtěla bych znát váš názor, vím, že většina mamin bude proti a řekne si blbá najdi si normálního kluka ale je tu nějaká co něco podobného zažila a něco jí to dalo a nemůže říct že lituje že mladý věk věnovala milenci respektive ženatému chlapovi?

Já pokud jsem byla sama měla jsem milence minimálně dva, vždycky jsem si užívala. S jedním jsem to táhla přes 5 let, ale nikdy jsem to nebrala vážně a tak jsem si dělala co jsem chtěla. Dalšího jsem měla třeba 2 roky a teď si občas napíšeme.
Se všemi jsem to útla až teď když jsem se zamilovala a odstěhovala se.
Pokud Ti to tak vyhovuje, dělej si to jak uznáš za vhodné, sama víš co je pro Tebe nejlepší :palec: Až přijde ten pravej poznáš to sama a milence hodíš za hlavu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 10:53

Tak jestli ti to takhle vyhovuje, nechceš ho pro sebe a neplanujes společnou budoucnost.. :nevim: a jsi připravená na možnost že to u něj doma praskne a budou nepříjemnosti..To musí spíš on vědět proč s tebou je, jestli mu to za to stojí. On o víkendech není s rodinou?
Jinak já milence měla 2×, exmanžel to neví, nějak v té době neregistroval že existuju. Poprvé jsem to brala jako zpestření, únik od situace doma. Podruhé jako nakopnutí k rozvodu.
S bývalým milencem teď žijeme s dětmi jako rodina, budeme se brzo brát. Ale od dob kdy jsme byli milenci uběhlo už několik let.
Prosím nechat anonym.

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 20.02.18 10:58
@Anonymní píše:

Když Ti to vyhovuje, tak to tak klidně táhni dál. Jen si dej bacha, abys v tom nezačala hledat něco víc…
A teď jen taková řečnická otázka: Tobě imponuje chlap o kterém víš, že svým nejbližším lže a ubližuje? Dokážeš si ho vážit? Nebo takhle vůbec nepřemýšlíš a máš ho jen na sex :think:?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 11:05

Já jsem byla milenka staršího chlapa už od devatenáceti, v pětadvaceti jsem se za něj provdala a v šestadvaceti porodila holčičku, takže vlastně happy end :) jestli to bereš tak, že si jen užíváš, tak dobrý, ale to jsem si z počátku říkala taky a pak jsem se beznadějně zamilovala, štěstím bylo, že on taky :srdce: prožili jsme si nelehká období, když se neuměl rozhodnout, jestli setrvat v nefungujícím manželství kvůli dětem nebo být se mnou, ale stálo to za to :) teď jsme oba šťastní, jsme spolu už spoustu let a nemám pocit, že by té lásky bylo nějak méně..
Jo pokud se tady do mě někdo chce pustit, že jsem vzala dětem tátu a že kecy, že manželství nefunguje jsou ta nejobehranější výmluva, tak to radši spolkněte, ptže víte kulový o tom jaké to manželství bylo a jaká je manželova ex!!
Prosím o anonym - soukromí.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47272 příspěvků 20.02.18 11:06

Zkoncila jsem to ja. Svuj ucel to splnilo a ten vztah nemel dalsi budoucnost, vyvoj. Krome momentalniho pozitku nemel zadny smysl. A ten momentalni pozitek mel sve misto jen po omezenou dobu. Byl cas se posunout dal.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 11:17

Lucinka1986
Kecalka 327 příspěvků 20.02.18 11:10
@ivašot. píše:
Když Ti to vyhovuje, tak to tak klidně táhni dál. Jen si dej bacha, abys v tom nezačala hledat něco víc…
A teď jen taková řečnická otázka: Tobě imponuje chlap o kterém víš, že svým nejbližším lže a ubližuje? Dokážeš si ho vážit? Nebo takhle vůbec nepřemýšlíš a máš ho jen na sex :think:?

To samé mě napadá taky.Jen jsem se nechtěla raději vyjadřovat. Protože dobré slovo bych ke slečně nenašla. Možná až ji bude totéž dělat její manžel( ona bude doma s dětmi),že boží mlýny melou, vzpomene si jaká byla sv…

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 11:18

Takze teoreticky ti nevadí že si šlap… co si te vydrzuje… :nevim: protože holka takhle to je nejsi nic jen matrace

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 11:20
@Anonymní píše:
Já jsem byla milenka staršího chlapa už od devatenáceti, v pětadvaceti jsem se za něj provdala a v šestadvaceti porodila holčičku, takže vlastně happy end :) jestli to bereš tak, že si jen užíváš, tak dobrý, ale to jsem si z počátku říkala taky a pak jsem se beznadějně zamilovala, štěstím bylo, že on taky :srdce: prožili jsme si nelehká období, když se neuměl rozhodnout, jestli setrvat v nefungujícím manželství kvůli dětem nebo být se mnou, ale stálo to za to :) teď jsme oba šťastní, jsme spolu už spoustu let a nemám pocit, že by té lásky bylo nějak méně..
Jo pokud se tady do mě někdo chce pustit, že jsem vzala dětem tátu a že kecy, že manželství nefunguje jsou ta nejobehranější výmluva, tak to radši spolkněte, ptže víte kulový o tom jaké to manželství bylo a jaká je manželova ex!!

Tak to je krásný konec :mrgreen: :palec: ale my jsme si to vyjasnili už od začátku a i když to tam u něj moc neklape on nikdy neodejde od dítěte které je ještě malé a ani bych to po něm nechtěla. Asi to nechám na osudu :D. Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 11:21

@novatopp Váš názor, ale ne pokaždé co se setkáme máme sex ;) umíme i jinak trávit čas.

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 20.02.18 11:23
@Anonymní píše:
@novatopp Váš názor, ale ne pokaždé co se setkáme máme sex ;) umíme i jinak trávit čas.

Nene. To si jen namlouváš. A je mi tě opravdu lito ze nemas kousek hrdosti… No nektere holky jsou rádi matrací cely zivot :lol: :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 47272 příspěvků 20.02.18 11:25
@novatopp píše:
Nene. To si jen namlouváš. A je mi tě opravdu lito ze nemas kousek hrdosti… No nektere holky jsou rádi matrací cely zivot :lol: :D

Co si namlouva?
Myspis, ze milenci neumi travit cas jinak?
Ja bych jinak do toho treba ani nesla.

Lucinka1986
Kecalka 327 příspěvků 20.02.18 11:27
@Anonymní píše:

Tak hlavně že si s ní udělal děti, přesto že to musí být strašná ženská, že?!.. Ještě se poplacejte po rameni jaká jste frajerka!!!Jestli máte pocit, že Vám neudělá totéž jste velmi naivní. Ale jsem člověk přející, takže Vám přeji, aby jste si tím nikdy nemusela projít.

Lojzísek
Stálice 78 příspěvků 20.02.18 11:27

Věčně si stěžujeme a kritizujeme, jaké jsou teď vztahy. Vy sama o tom také píšete, ale na druhou stranu tento stav přiživujete a ještě se hájíte, jako by člověku nic jiného nezbývalo..
Také jsem byla „mladá“ (doufám, že stále jsem, ale už to není 20+ ;) ), taky jsem si chtěla užívat života plnými doušky, ale.. Pokud měl chlap na ruce prstýnek, natož malé dítě (předpokládám, že tento 30 letý jinoch bude mít jedno z toho), bylo to pro mě tabu. Pro mě je to věc slušnosti. Takové slečny jsou pro mě, nezlobte se, morální, bezzásadový odpad. Navíc tedy nechápu, proč si život komplikovat v tak mladém věku, kdyby to bylo po xy letech manželství, tak to ještě pochopím..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama