Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Venetia Mám nápad, pošlu vám sem každý večer vtip, když vtip nepřijde, stal se ze mě stalker ![]()
@Anonymní píše: Více
Kdyby to byla skutečně ukoncujici zpráva, tak neřeknu, nekdy je to potreba at clovek muze jit dal, ale jak to tu sleduji, tak jste se rozešli už 20× a tys ho ještě vždycky vychvalila a omluvila se
. Takže jo, jedu ti svázat ruce a budu tě krmit globus jídlem
. O děti se postarám, jsem s nema dobrý
. A když to bude vážný, budeš chroupat za trest jen řapíkaty celer
Příspěvek upraven 21.09.25 v 16:00
@Lorre píše: Více
Umíš střílet? Zavaž mi oči a postav mě ke zdi v Globusu
![]()
@Anonymní píše: Více
No moc ne, obcas to letí mimo žádané partie
, ale já bych se radši nejdřív seznámil než budeme todle provozovat ![]()
@Anonymní píše: Více
Tohle si asi vzdycky rika Helmut, kdyz jsem na nej nastvana a protestne mlcim ![]()
@Anonymní píše: Více
Hele, a fakt potřebuješ úplně nezbytně o každém prdu ve vztahu ty - Pírko informovat národ? ![]()
Prostě se na to vykašli, piš mu nebo nepiš, jak uznáš za vhodné. ![]()
Obávám se, že otázka "napsala-li Malina miláčkovi či nenapsala-li?
" je pro zdejší čtenáře mnohem méně palčivá, než si myslíš.
Ale ta představa je osvěžující.
Přilitnu večer z terénu, vrhnu se na eMimino a začnu páčit z dříve přítomných "co, co??
Uvtípla se Malina?
Ne?
Tak to je pjůser!
" ![]()
@Anonymní píše: Více
JJ, slušně, decentně a delikátně. Dobře ses to naučila, asi dobrá škola.
![]()
@Lorre píše: Více
Jo, pozveme jí spolu na romantické rande do Globusu. Ty jí koupíš chilli con carne a já jahody se šlehačkou.
![]()