Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
21.9.25 15:53
@Venetia píše: Více
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.9.25 15:57

@Venetia Mám nápad, pošlu vám sem každý večer vtip, když vtip nepřijde, stal se ze mě stalker :?

  • Citovat
  • Upravit
31195
21.9.25 15:58
@Anonymní píše: Více

Kdyby to byla skutečně ukoncujici zpráva, tak neřeknu, nekdy je to potreba at clovek muze jit dal, ale jak to tu sleduji, tak jste se rozešli už 20× a tys ho ještě vždycky vychvalila a omluvila se :roll:. Takže jo, jedu ti svázat ruce a budu tě krmit globus jídlem ;). O děti se postarám, jsem s nema dobrý 8) 8). A když to bude vážný, budeš chroupat za trest jen řapíkaty celer

Příspěvek upraven 21.09.25 v 16:00

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
21.9.25 15:59
@Luxusnixicht píše: Více

Přesně tak to je, víc takových dní 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.25 16:01
@Lorre píše: Více

Umíš střílet? Zavaž mi oči a postav mě ke zdi v Globusu :mrgreen: :pocitac:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.9.25 16:02
@Luxusnixicht píše: Více

Tohle se ti povedlo :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
31195
21.9.25 16:08
@Anonymní píše: Více

No moc ne, obcas to letí mimo žádané partie :nevim:, ale já bych se radši nejdřív seznámil než budeme todle provozovat :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15621
21.9.25 16:09
@Anonymní píše: Více

Tohle si asi vzdycky rika Helmut, kdyz jsem na nej nastvana a protestne mlcim :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
21.9.25 16:12
@Anonymní píše: Více

Tak furt nerus :cert:

Načítám video...
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76132
21.9.25 16:14
@Anonymní píše: Více

Hele, a fakt potřebuješ úplně nezbytně o každém prdu ve vztahu ty - Pírko informovat národ? :think:
Prostě se na to vykašli, piš mu nebo nepiš, jak uznáš za vhodné. :kytka:
Obávám se, že otázka "napsala-li Malina miláčkovi či nenapsala-li? :think: :think: " je pro zdejší čtenáře mnohem méně palčivá, než si myslíš.

Ale ta představa je osvěžující.
Přilitnu večer z terénu, vrhnu se na eMimino a začnu páčit z dříve přítomných "co, co?? 8o Uvtípla se Malina? :think: Ne? 8o Tak to je pjůser! :zed: :zed::mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37196
21.9.25 16:16
@Anonymní píše: Více

JJ, slušně, decentně a delikátně. Dobře ses to naučila, asi dobrá škola. :palec: :mrgreen: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37196
21.9.25 16:19
@Lorre píše: Více

Jo, pozveme jí spolu na romantické rande do Globusu. Ty jí koupíš chilli con carne a já jahody se šlehačkou. ;) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
21.9.25 16:22
@Lorre píše: Více

Aspoň se učeš :mrgreen: Duffy :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
21.9.25 16:25
@Anonymní píše: Více

@Lorre
Křidýlko, nebo stehýnko?
:P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
21.9.25 16:25
@Venetia píše: Více

Tak, ještě ti mohl vysát konto :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová