Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
143
11.6.26 20:46
@xiaxxx píše: Více

Ale tak ja nepíšu nic o tom, jak kdo co myslel nebo nemyslel. Já píšu, že Mango neni a nebyla jediná, kdo se do Sonarky kdy navezl. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15622
11.6.26 20:52
@Centropen píše: Více

Takže je to vlastně v pořádku…Však jo, jsem tu takový fackovací panák, jen si poslužte :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4447
11.6.26 20:54
@Luxusnixicht píše: Více

Já ti psala, že máš jít na jih. Skopčáci skupují domy v HRK :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
11.6.26 20:55
@Centropen píše: Více

Nikam nejdeš, si jediná pozůstala z meho haremu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4447
11.6.26 20:57
@Lorre píše: Více

Warum? :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8711
11.6.26 20:58
@zmrzlik píše: Více

To dáva smysl…Columbo šel na sever…LX ze severu půjde na jih :think: :) :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8711
11.6.26 20:59
@zmrzlik píše: Více

Umřel :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
11.6.26 20:59
@Luxusnixicht píše: Více

Vždyť jsi svým příběhem zaujala, díky tobě to tady pořád žije, škoda, že to tady neoživí i guru Pirko. Většinou tě tady všichni mají rádi. Dostalo se ti velkého zastání, jak tady Mango do tebe šila. Holt máš velká prsa a útlý pas - co víc si žena může přát a pěkný obličej, který jsem tedy neviděla, ale určitou představu mám,. Pokud je tady žena zamindrákovaná s prsy po tatínkovi, tak taková po tobě holt půjde jak slepice po flusu. S.er na protivné babky. :jazyk: :P Máš to, co ony nemají a chtěly by mít. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4447
11.6.26 20:59
@Adull píše: Více
:lol: Teď jich tam bude ještě víc. Jen vybrat :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
11.6.26 21:00
@Klopotkova píše: Více

A velky zadek :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4447
11.6.26 21:00
@Adull píše: Více

Lorre? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
11.6.26 21:01
@zmrzlik píše: Více

Ty si přízivnik sestra, ty přece nejsi harem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8711
11.6.26 21:01
@zmrzlik píše: Více

Joo to jo…takovej Helmutí důchoďák :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
11.6.26 21:01
@Luxusnixicht píše: Více

Ale to jsem přece taky nenapsala. Kurník ženské. Vy mi vkládáte do prstů něco, co tam vůbec není. Byl to jen příměr, že Mango rozhodně nebyla jediná, kdo se do tebe navezl. Jestli to je, nebo neni v pořádku o tom řeč není a nic nehodnotím.
Tvl…mistryně světa v domýšlení a překrucování. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8711
11.6.26 21:01
@zmrzlik píše: Více

Njn, když je pozůstalá :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová