Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37174
22.6.26 00:57
@Anonymní píše: Více

Njn, nepřevychováš mě… :zed: :,(

Ono se totiž těžko debatuje na úrovni s člověkem, který ze sebe dělá velkého vědce, ale v reálu se chová jak nezralá puberťačka, která nejenom, že nedokáže řešit nějaké vážné problémy a vést o nich smysluplnou debatu, ale nedokáže rozumně řešit ani vlastní malicherné problémy a vést o nich a o sobě normální debatu bez toho, aby se chvilce nedostala do vývrtky a nezačala oponenta obviňovat v tom, že jí ubližuje a schválně jí chce rozhodit. ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37174
22.6.26 00:59
@Luxusnixicht píše: Více

To je jenom proto, že nevíš pravou příčinu mého chování, jinak by Ti přišlo naprosto logické a mužné! :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24810
22.6.26 06:15
@Adull píše: Více

Fakt se ptám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
22.6.26 06:33
@stock píše: Více

Tak to pak fakt nemá cenu s tebou diskutovat :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30151
22.6.26 06:38
@stock píše: Více

Nečetl jsem, co se tu za posledních pár dní napsalo. Měl jsem jiný program. :mrgreen:. Ale zajímalo by mě, jestli si myslíš, že by Klopka reálné směřovala své vztahy a citový život tímhle směrem. Jak tu ve svých zoufalých tématech popisuje.? Nebo je to celé vymyšlené?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30151
22.6.26 06:44
@stock píše: Více

Nečetl jsem, co se tu za posledních pár dní napsalo. Měl jsem jiný program. :mrgreen:. Ale zajímalo by mě, jestli si myslíš, že by Klopka reálné směřovala své vztahy a citový život tímhle směrem. Jak tu ve svých zoufalých tématech popisuje.? Nebo je to celé vymyšlené?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37698
22.6.26 06:57
@sirikit píše: Více

A já jsem jen kovář.
:lol:…Zase jsem se díval na Království nebeské. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37698
22.6.26 06:58
@jege píše: Více

No konečně sepnulo! :roll: :P
Já jsem měl poslední žadost minulý týden od Repgirl. :jazyk: :think: :P
Nevím, kdo to byl, už neexistuje.

Příspěvek upraven 22.06.26 v 07:07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37698
22.6.26 07:03
@zmrzlik píše: Více
Říká se:
„Fuj, šenská! Pomoc! Sundejte to seměé!“ :mrgreen:
(Zvíře, Belmondo)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37698
22.6.26 07:06
@marin píše: Více

A navíc - co se změní mezi půlnocí a osmou ráno? :think: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová