Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Njn, nepřevychováš mě…
![]()
Ono se totiž těžko debatuje na úrovni s člověkem, který ze sebe dělá velkého vědce, ale v reálu se chová jak nezralá puberťačka, která nejenom, že nedokáže řešit nějaké vážné problémy a vést o nich smysluplnou debatu, ale nedokáže rozumně řešit ani vlastní malicherné problémy a vést o nich a o sobě normální debatu bez toho, aby se chvilce nedostala do vývrtky a nezačala oponenta obviňovat v tom, že jí ubližuje a schválně jí chce rozhodit.
![]()
@Luxusnixicht píše: Více
To je jenom proto, že nevíš pravou příčinu mého chování, jinak by Ti přišlo naprosto logické a mužné!
![]()
@stock píše: Více
Tak to pak fakt nemá cenu s tebou diskutovat ![]()
@stock píše: Více
Nečetl jsem, co se tu za posledních pár dní napsalo. Měl jsem jiný program.
. Ale zajímalo by mě, jestli si myslíš, že by Klopka reálné směřovala své vztahy a citový život tímhle směrem. Jak tu ve svých zoufalých tématech popisuje.? Nebo je to celé vymyšlené?
@stock píše: Více
Nečetl jsem, co se tu za posledních pár dní napsalo. Měl jsem jiný program.
. Ale zajímalo by mě, jestli si myslíš, že by Klopka reálné směřovala své vztahy a citový život tímhle směrem. Jak tu ve svých zoufalých tématech popisuje.? Nebo je to celé vymyšlené?
@sirikit píše: Více
A já jsem jen kovář.
…Zase jsem se díval na Království nebeské. ![]()
@jege píše: Více
No konečně sepnulo!
![]()
Já jsem měl poslední žadost minulý týden od Repgirl.
![]()
Nevím, kdo to byl, už neexistuje.
Příspěvek upraven 22.06.26 v 07:07
@marin píše: Více
A navíc - co se změní mezi půlnocí a osmou ráno?
![]()