Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Centropen píše: Více
Taky je mi sympaticky
Je to zvlastni, hrozne mi pomaha, i ho jen slyset…jak mi namluvil tu hlasovku…
A uvedomila jsem si, ze pro me za ty dve setkani udelal vic, nez Helmut za celou eru…hlavne se nikdy netvaril, ze tam nejsem
Privezl darek, coz Helmut taky nikdy neudelal…a vzdycky se ke mne mel, byl se mnou, ne vedle me a chtel, abych se s nim citila dobre. Vlastne i v sexu se zajimal, co bych chtela, uprednostnoval me…v cemz opet H zaostaval…takze Andy, i kdyz je takovej vetroplach a obcas neco placne, tak na zivo, mu nemam, co vytknout…a jsem na nase treti setkani zvedava…treba to bude do tretice vseho dobreho
![]()
@Luxusnixicht píše: Více
A už si zase protiřečíš. Minule jsi říkala, jak je Helmut top, jak ho miluješ, jak to takhle přesně chceš. A že Andy bylo šlápnutí vedle. A najednou všechno jinak? Najdi si konečně někoho normálního. Z tohohle příspěvku to vypadá, že máš laťku dost nízko. Tyhle dva zvládne trumfnout kdejakej trouba. A nebude se ani muset moc snažit. ![]()
Včera jsme se rozešli, třeba si to tu ještě někdo přečte.
Mějte fajn léto. ![]()
@Velryba černá píše: Více
Hm, moc „do vesela to nezní,“ ale po každém špatně, přijde zákonitě lépe ![]()
@Luxusnixicht píše: Více
To je život, Son, ani moje trpělivost není nekonečná.
@stock píše: Více
Je mi přiměřeně smutno, ale ještě tu mám moc práce na to, abych svou existenci vzdala. Díky. ![]()
@Honza 12 píše: Více
Ja zadne latky nemam
Ridim se citem, ne latkama
Jestli je to pro nekoho nizko, ok, pro me je to vzdy nekdo, koho mam rada a chci ho. At uz je to Helmut, nebo Andy a at uz se vam to zda, nebo ne…a normalni chlap, by me nudil, to uz jsme tu resili vicekrat…potrebuju nekoho, ne zcela standardniho…coz neznamena, ze to musi byt problemovej grazl, ale pro me musi byt chlap trochu svuj a originalni…neb i ja jsem takova
A ze je Helmut top, jsem zrejme rikala jeste predtim, nez me hodil pres palubu…trochu to chce sledovat dejovou linku, veci se vyviji vys…a ano, Andy taky neni perfektni, ale ma i kladne stranky a ted mi muze dost pomoct, takze proc ne. Ty za vsim vidis hroznej problem
Ja teda zadnej nevidim, takze klid ![]()
@Velryba černá píše: Více
@Velryba černá píše: Více
Pocem prosimtě!
Víš, že „včera rozešli“ vůbec nic neznamená.
Za týden nejpozději jste zase spolu.
@Luxusnixicht píše: Více
Musel by naprosto zásadně změnit svůj přístup, což neudělá. Bylo by to jen další plácání se v louži.