miminka narozená v červnu 2009

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 11.11.09 14:49
miminka narozená v červnu 2009

holky ozvěte se máte mimča starý jako já??
Co už dovedou… pochlubte se :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.11.09 15:23

Ahoj,

náš pišišvor je až na konci června (28.6.) a zatím bych řekla, že je to docela lenoch. Snaží se přetáčet, ale bez mojí pomoci to zatím nedá. :-) Momentálně a stále bojujeme s bříškovým trápením.

lenla
Stálice 54 příspěvků 11.11.09 16:09

Ahoj,
tak naše malá je narozená 8.6. A zatím se umí přetáčet ze zad na bříško, ale zpátky jí to zatím nejde. No a teď si nově začala cucat palce u nohou, což je děsná legrace :potlesk:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 11.11.09 16:48

Ahoooj. my jsme na den dětí 1.6. Začala hodně času trávit pasením. Hrozně ráda taky sedí s naším přispěním, ale to nevidím ráda. otočit se neumí, jen bok..Nohy si solidně drží a strká do pusy.Hračky všechny do pusy, hodně breptá a zpívá..V noce spí v kuse kolem 9 hodin..Zatím jen kojím..Těším se na příkrmy..

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 11.11.09 16:48

Ahoooj. my jsme na den dětí 1.6. Začala hodně času trávit pasením. Hrozně ráda taky sedí s naším přispěním, ale to nevidím ráda. otočit se neumí, jen bok..Nohy si solidně drží a strká do pusy.Hračky všechny do pusy, hodně breptá a zpívá..V noce spí v kuse kolem 9 hodin..Zatím jen kojím..Těším se na příkrmy..

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 11.11.09 18:07

ahoj tak my jsme 19.6. a jsme dost hyperaktivni.pre­toci krasne z briska na zada,opacne jeste trenujeme :wink:,brepta porad,co je na dosah uz ma v papulce,noci katastrofa a mame dva zuby dole a dva nahore :oops: kojim,ale uz bastime zeleninku,kase

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 11.11.09 18:42

tyyyjo… :lol:
to je dětiček najednou a to sem tu nikoho nemohla najíttak sem založila téma, a jak se chytilo :lol:
no tak mi špičkově zvládáme otočku tam i zpět , sedět, a když ho vemu za ruce tak se ze sedu zvedne a dělá krůčky. já ho ale dycky uzemním aby si neničil nožky.
Máme jeden zoubek dole. A to s tím jezením VŠEHO… no to sme na tom stejně. palečky u nožek v pusince taky.
Teď v prosinci budeme mít 6 měsíců.. přemýšlela jsem nad plaváním ale nevím v takoví zimě co myslíte vy?? :nevim:

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 11.11.09 19:27

janninko my mame jit taky od prosince na plavco,ale jak nad tim uvazuju tak nevim :nevim: budou vyhrati z bazenku a ven jit do te zimy no nevim
a my uz se taky krasne pritahujeme do sedu
kolik mel maly vahu ze je tak sikovny?my vazily jenom :lol: 2660g zitra jdem na treti davku hexy

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 11.11.09 19:29

Joo to jsem zapomněla. Od 4 m měsíců také má dva zuby dole. No ale s těmi krůčky to jsi mě teda dostala!! To je nějaké geniální dítě. A nějaké to jídlo zkusíme až za měsíc, měla jsem v plánu kojit výhradně do půl roku. zkusili jsme asi 3 x kaši, ale vlastně to nebylo potřeba..
Když pase tak začíná krčit kolínka a vystrkovat zadnici.
Ještě bychom mohly psát kolik drobečci váží a měří. My byly ve 4 a půl měsících 8,26 kg a 66,5 cm.Porodní míry 4,17kg a 55 cm.

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.11.09 20:00

Teda holky, ted z vas mam uplne komplex. Nejenze nemame zadnej zub, ale s tou pohybovou aktivitou to taky neni nijak valny :-( Sice je celkem hodnej, vydrzi si hrat sam docela dlouho, ale nejlip pretocit i bez moji pomoci by se umel ve vane… ale tam ho musim usmernovat, aby nehodil sipku do vody.

Jinak porodni vaha 3.470, ted 7.5 a neco.

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 11.11.09 20:26

Tak to já zase závidím, že si hraje sám. Naše je také moc hodná a hraje si, ale odběhnout můžu jen na chvilinku, prostě vyčůrat a honem honem za řevu zpět.
Mě zase překvapuje jak ostatní toho tolik už jí. Já myslela že se začíná postupně, jeden týden zkusit to a další to.. tak to začínají asi brzy.Nevadí, však my nestrádáme. ha ha

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.11.09 20:48

No jo, to me taky prekvapuje.. ja mu dneska poprvy dala asi pet lzicek svestkovy stavicky, protoze ma trochu zacpu mi prijde. Obcas davam fenyklovej caj, ackoli nas pediatr to nevidi rad. Ten zastava jen kojit do 6 mesicu.
Ale uz se na ty prikrmy taky docela tesim.. je mi jasny, ze to bude vsude litat, ale aspon nejaka zmena :-)

Jo to Vojta, kdyz ho zrovna neboli brisko si dokaze hrat sam treba pul hodiny, pak ho chvili pochovam a zas chvili vydrzi.. vcera vydrzel takhle s chovacima pauzama necely dve hodiny… ale jak ho boli bricho.. tak je to taky na draka :-)

Jak se davaji ty kasicky? Lzickou? Nebo mate nejakou lahvicku s velkou dirkou?

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 11.11.09 20:59

no ja zacala luci krmit bez dop.lekare a az potom mi dovolila prikrmy protoze moje mliko uz ji nestaci kojila jsem skoro nonstop a v noci uz jsem to proste nedavala,tak postupne zavadim pevnou stravu a kojim rano a vecer nez dostane sunar a behem dne jak si rekne
drogh kasi jsem davala lzickou

Boza13
Kelišová 5304 příspěvků 11.11.09 21:04

Ahojte maminky mohu se přidat mám narozého chapečka Robinka 19.6. Nyní se už snaží převvracet na bok a dnes se poprvé převalil na bříško i když se u toho pěkně navztekal. Koukala jsem na něj a čekala jestli to dokáže sám a dokázal.A dokázal takže se i trošku chlubím. :mavam: :-D

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 11.11.09 21:36

je to mame stejne narozene deticky :palec: my jsme 8,33hod

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >