Mluví policie pravdu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 09:15

Mluví policie pravdu?

Dobrý den včera volala policie mému taťkovi a říkala že potřebuje na mne kontakt a když se zeptali co se stalo řekli že jsem poškozená, taťka včera dal na mne kontakt ale nejspíše špatný a dnes mi volá že mi celý den včera volala policie že se nemůže dovolat. Nemám špatné svědomí jen nevím čemu věřit. Myslíte že mluví pravdu? Že jsem poškozená a popritom tak vyvolávají? Děkuji předem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12631
19.10.21 09:23
@Anonymní píše:
Dobrý den včera volala policie mému taťkovi a říkala že potřebuje na mne kontakt a když se zeptali co se stalo řekli že jsem poškozená, taťka včera dal na mne kontakt ale nejspíše špatný a dnes mi volá že mi celý den včera volala policie že se nemůže dovolat. Nemám špatné svědomí jen nevím čemu věřit. Myslíte že mluví pravdu? Že jsem poškozená a popritom tak vyvolávají? Děkuji předem

Tak asi sama víš moc dobře proč ti volají ne? Nebo zas až tak čisté svědomí nemáš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7701
19.10.21 09:23

Ano, je pravděpodobné, že jsi mezi poškozenými v nějakém případě a budou potřebovat tvoje svědectví. Pokud bys byla podezřelá, tak tě nebudou kontaktovat telefonem ale přijde ti poštou výzva k podání vysvětlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103286
19.10.21 09:26
@arinecka píše:
Tak asi sama víš moc dobře proč ti volají ne? Nebo zas až tak čisté svědomí nemáš? :think:

Proč by neměla mít čisté svědomí, když je poškozená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
19.10.21 09:32
@Anonymní píše:
Dobrý den včera volala policie mému taťkovi a říkala že potřebuje na mne kontakt a když se zeptali co se stalo řekli že jsem poškozená, taťka včera dal na mne kontakt ale nejspíše špatný a dnes mi volá že mi celý den včera volala policie že se nemůže dovolat. Nemám špatné svědomí jen nevím čemu věřit. Myslíte že mluví pravdu? Že jsem poškozená a popritom tak vyvolávají? Děkuji předem

A ty víš, o jakou situaci se jedná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
19.10.21 09:32
@Anonymní píše:

Přijde mi divné, že si na tebe policie nedokáže sehnat kontakt sama. V minulosti jsme se s nimi setkali a mluvili a upřímně byli v šoku co vše si dokážou zjistit. A to jsme byli pouze jako svědci v jedné události

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6484
19.10.21 09:33

Nejčastěji se poškození shání a kontaktují opravdu telefonicky, většinou jde o internetové podvody - je to jak na běžícím pásu - asi jsi někde něco objednala a neobdržela? nebo to může být samozřejmě jakákoliv jiná kauza.. buď v klidu, oni si tě najdou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
19.10.21 09:36

A je to vubec policie? Jakoze na tveho tatu si kontakt najdou a na tebe ne? :think:…no a provedlas neco nebo ne? Ze te vubec napadne, ze by lhali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48062
19.10.21 09:41
@Melodie91 píše:
A je to vubec policie? Jakoze na tveho tatu si kontakt najdou a na tebe ne? :think:…no a provedlas neco nebo ne? Ze te vubec napadne, ze by lhali…

Me napada, že to třeba bude nějaká starší záležitost, a byl u něj uvedenej kontakt otce..
Zrovna nedávno volali mojí mámě z nějaký pojišťovny, nebo tak něco a chtěli mě, no naposledy jsem u nich neco měla ještě jako dítě, co mi zařizoali rodiče, tak tam byl kontakt mamy, ale jméno atd. Moje.
Tak jestli kdysi dávno zakladatelka taky takhle něco neměla na sebe, ale kontakt tam byl táty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48062
19.10.21 09:46
@arinecka píše:
Tak asi sama víš moc dobře proč ti volají ne? Nebo zas až tak čisté svědomí nemáš? :think:

Tak víš co, kdo si může bejt 100% jistej, že někde neudělal nejakej presupek, rychlost, cokoliv.. :nevim:
Jasne předpokládám, že tohle by přišlo dopisem, ale nervozitu zakladatelky dokážu pochopit :nevim: ja bych teda taky nebyla úplně v klidu když by mě sháněla policie :lol: a to jsem si jistá, že jsem nic neprovedla, ani ten dopravní přestupek jsem udělat nemohla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
19.10.21 09:49

Manželovi takhle volala Policie a sháněla kontakt na novou manželku jeho otce, jelikož v obchodním centru odřela sloupek od závory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
19.10.21 09:51

Ty jo já bych asi takhle kontakt nedala bud at si mě policie teda najde a nebo bych chtěla kontakt na ně a ověřila si že jsou fakt od policie
ale aby mi někdo volal a tvrdil že je policajt no byla bych krajně nedůvěřivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
19.10.21 09:53
@ka2ka píše:
Ty jo já bych asi takhle kontakt nedala bud at si mě policie teda najde a nebo bych chtěla kontakt na ně a ověřila si že jsou fakt od policie
ale aby mi někdo volal a tvrdil že je policajt no byla bych krajně nedůvěřivá

Presne, ona to pravdepodobne policie byla…,ale at nechaj kontakt a kontaktni osobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 10:17

@unuděná právě že vůbec nevím jen že jsem poškozená auto řidičák nic nemám nikde jsem nic neudělála právě tak netuším

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 10:18

@ka2ka právě nevím proč volali taťkovi a ne mne. Na něj si sehnali číslo raz dva ale nikde jsem ho nikdy neuvadela tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat