Mobil se super foťákem

198
1.1.20 23:00

Mobil se super foťákem

Hezký večer,

už dlouho přemýšlím o koupi nového telefonu. Svůj mám už více jak 4roky a má dny, kdy šlape jako hodinky a dny, kdy na něm nic nefunguje (Iphone SE)…chtěla bych opravdu krásné fotky. Byla jsem v několika obchodech a doporučují mi převážně 3 typy: Huawei P30 pro, Iphone 11 a Samsung Galaxy S10 plus. Doma se v tom nikdo nějak moc nevyznáme a chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s výše uvedenými, popřípadě jiné modely, co krásně fotí (děti, momentky, rodinné fotky tak, aby byly kvalitního rozlišení na vyvolání).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1048
1.1.20 23:05

Já měla xiaomi, huawei, honor a loni mi manžel koupil samsung s8+… nemůžu si fotky vynachválit, jsou úžasné, vůbec nejdou srovnat s ostatními… manžel má nějaký nový huawei ale nevím jaký přesně, foti hezky, ale jak je šero, tak už moc ne, naproti ten samsung :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 01:10

Já jsem si koupila Samsung a50 a fotí opravdu úžasné. Nejen že dobře fotí ale je rychlý, hezký design, rychlé nabíjení…a stál nějakých 7000 podle mě je za tu cenu luxusní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
2.1.20 01:15

Iphone - od 8 dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 01:24

Mám iphone 8 a fotky paráda. :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
2.1.20 02:39

Ja vybirala tak, aby delal dobry fotky, mam Samsung Galaxy Note9. Jsem moc spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
2.1.20 08:29

Já mám Xiaomi redmi note 7 a fotky dělá pěkný. Na tu cenu je ten mobil fakt dobrej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
2.1.20 08:59

Samsung galaxy s10 jedine. Fakt super fotky doporucuji vsemi deseti. Muj muz dela v servisu mobilu hodne se v tom vyzna a take doporucuje :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama