Mohu se odstěhovat od rodičů?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
22.9.21 11:35

Držím moc palce, rady už jsi tu dostala, tak já jen přidám podporu. Já šla po maturitě v 19, neměla jsem příbuzné ke kterým jít, tak to dřív nebylo možné abych zároveň maturitu dodělala, potřebovala jsem aspoň to místo k bydlení. Ale odpočítávala jsem dny už dávno. Začala jsem se hned po maturitě živit sama brigádami o prázdninách, a víkendech, pak ve volných chvílích jak škola dovolila. Postupně jsem měla slušně placenou práci v oboru, který jsem studovala, to bylo úplně ideální i jako praxe, abych pak nezačínala na nule. Někdy toho bylo hodně a život byl skromný, ale vystudovala jsem i vysokou, našla super manžela, mám dobrou práci, uspořádaný život co jsem v rodině nikdy nezažila. Problematičtí rodiče jsou zátěž na celý život, ale i tak se to dá a můžeš dosáhnout všechno co jsi doma neměla :palec:. Nenech se jimi ani nikým jiným odradit.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová