Moje dcera žačala chodít s romem

Anonymní
5.4.20 09:32

Moje dcera žačala chodít s romem

Zdravím, moje dcera žačala chodít s romem. Chodí spolu dokonce už rok, mě to řekla teprve před pár týdny. Přiznám se nadšená z toho zrovna nejsem. Mám strach jak to vezme manžel ten o situaci zatím neví. On je rasista,,a navíc je vůči dceři i dost přísný. Vůbec nevím jak mu to říct, on má dost špatně zkušeností s romy. Jak byste to řešili? Mám velký strach jak bude manžel reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24108
5.4.20 09:35

Asi ví, proč ti to řekla teprve nedávno :roll: kolik jí je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
5.4.20 09:36

Zajímala bych se především o to, jaký je to člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
5.4.20 09:37

Naprosto Tě chápu, manžela by štrejchlo a mě teda taky. Já ale neznám žádného fungujícího Roma, jen všechny nefachčenka a na dávkách. Jsem ale hlava otevřená a pokud by byl slušný, pracující, jeho rodina taktéž, tak bych tomu dala šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
5.4.20 09:37

Asi bych taky neskakala 2 metry do vzduchu, ale záleží jaký je a z jaké rodiny. Pokud je slušný a pracovitý, tak co. A taky kolik je dceři let, takových lásek může ještě být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
5.4.20 09:38

Podle me jsou romove a romove. musis zjistit do ktere kategorie spada dcery pritel.
jsou romove pracujici a vzdelani. kolik je dceri a jejimu partnerovi? ja znam treba holky z vysoke a z prace, ktere vypadaji jako
romky, ale nejsou. (jedna je rekyne, jedna ma vice pigmentu, jedna predky z italie…). nebo to tutlat pred manzelem (kdyz rok zvladla tutlat pred matkou) a celat az se rozejdou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
5.4.20 09:39

S vyberem nic nenadelate, je to volba dcery :nevim: ja bych taky neskakala do stropu. Kolik je dceri? Manzelovi to v klidu rekni a uvidis reakci. Hlavne holce nenadavejte, nevycitejte muze se sprajcnout. Jestli je mladounka pravdepodobne vztah nevydrzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13425
5.4.20 09:39

Pokud by to byla slušná normální rodina, tak bych to dala. Ale v opačném případě jsem jim rovnou řekla, že je vydědím a nesmí domů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
5.4.20 09:40

Jestli to je slusny kluk a dcera behem toho roku nijak nezmenila chovani, tak zahodte predsudky. Ja treba mam s Romy same dobre zkusenosti, jak pracovne, tak osobne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 09:43
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 09:46

@LennyL1 no právě, mě to v podstatě nevadí. Ale manžel je prostě, nevím jak bych to řekla on vždy říká cikán zůstane cikánem. A je mu úplně jedno jestli nějací pracují

• Nahlásit
  • Citovat
3589
5.4.20 09:47

No já bych asi také nebyla nadšená, ale znám pár cikánu co jsou fakt slušný a jejich děti se dobře učí jedno z nich dokonce studuje na vysoké škole. Nejprve bych zjistila od dcery co je to zač. Pak bych na to připravila manžela. Blbí je, že ti to dcera tak dlouho tajila. Bohužel jde vidět, že doma máte dost problém. Jinak bych to řešila v klidu, pokud je holka mladá tak, aby nechtěla zdrhnout k vůli klukovi z domu. Pokud je slušný a pochází z normálních poměrů tak bych to neřešila. Tím, že jí ho zakážete tak to bude horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4076
5.4.20 09:47

Znám jen 2 slušní cikány, genetika je svině… ps říkat označovat cikány je slovem rom je rasistické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
5.4.20 09:49

Je to kus od kusu..máme v rodině roma a neznám lepšího chlapa..je slusnej, cistotnej a hlavně pracující :) takže bych ho nehazela do jednoho pytle a uvidíš jaký bude. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 09:49

@Teresa.p dceři je 22 a příteli 25

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie