Moje dítě je emo - prosím co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 16:10
moje dítě je emo - prosím co mám delat

Ahojte
Mám syna, který mu bude 16 a chová se velmi divně. Začalo to v jeho 13 letech. Začal se více oblékat do černé a poslouchat zvláštní hudbu. Pak si našel holku a choval se čím dál divneji. Ze zacatku jsem to moc neřešila. Po tom si nechal nárůst delší vlasy a ostříhat si afinu do půl obličeje. Nyní chodí oblíbený celý v černým a do toho ty černé vlasy. Nikdy netrpělivě sebeposkozovanim jak většina těch to deti. Se svou holkou je od 13,5 let a mají krasny vztah. Jenomže v poslední době se začal stýkat s lidmi kteří jsou taky emo. Už po dvakrat prisel domu napitý. A jednou šlo poznat že kouřil. Mám o něj strach nikdy toto nedělal. Učitele si na něj stěžují že je jiný než ostatní. Do karate odmítá chodit jen kvůli tomu že se věnuje sve holce. Už mě to vůbec nebaví a nedá se s ním mluvit. Zažili jste to někdo? Co mám dělat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gracelynx
Povídálka 13 příspěvků 03.08.18 16:15

nakoupit zasoby alkoholu nebo lexaurinu a pockat, az prejde puberta… v tomhle veku delaji i horsi a divnejsi veci

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5406 příspěvků 03.08.18 16:18

Jde na něj puberta no, čím víc mu budeš zakazovat kamarády a holky tak tím víc je bude vyhledávat. Že si jednou zakouřil nebo se napil bych nějak zvlášť nehrotila, snad každý puberťák to čas od času vyzkouší. Když si vzpomenu co sme v tomhle věku vyváděli mi, tak mi tohle připadá jako svatý dítě :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 03.08.18 16:25
@Anonymní píše:
Zažili jste to někdo?

V pubertě nechal kroužku, divně se oblíká, visí na partě a zkouší kouřit a pít?

Néééééééééééé­éééééé, to nezažil žádný rodič puberťáka. :lol: :lol: :lol: :lol:

rokris
Kelišová 6236 příspěvků 03.08.18 16:33
@Anonymní píše:
Ahojte
Mám syna, který mu bude 16 a chová se velmi divně. Začalo to v jeho 13 letech. Začal se více oblékat do černé a poslouchat zvláštní hudbu. Pak si našel holku a choval se čím dál divneji. Ze zacatku jsem to moc neřešila. Po tom si nechal nárůst delší vlasy a ostříhat si afinu do půl obličeje. Nyní chodí oblíbený celý v černým a do toho ty černé vlasy. Nikdy netrpělivě sebeposkozovanim jak většina těch to deti. Se svou holkou je od 13,5 let a mají krasny vztah. Jenomže v poslední době se začal stýkat s lidmi kteří jsou taky emo. Už po dvakrat prisel domu napitý. A jednou šlo poznat že kouřil. Mám o něj strach nikdy toto nedělal. Učitele si na něj stěžují že je jiný než ostatní. Do karate odmítá chodit jen kvůli tomu že se věnuje sve holce. Už mě to vůbec nebaví a nedá se s ním mluvit. Zažili jste to někdo? Co mám dělat?

Tak dělat se toho moc nedá, protože jakékoli promlouvání do duše, to je jak červenej hadr.Toto je ještě dobrý proti tomu, co vše může být.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 03.08.18 16:36

Proč se tomu tak blbě říká?emo

Tichošlápek
Extra třída :D 10434 příspěvků 03.08.18 16:39

@GabinkaCh od emotions. Mají tendenci vse hrozne prozivat a romanticky řešit :lol:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 03.08.18 16:39
@rokris píše:
Tak dělat se toho moc nedá, protože jakékoli promlouvání do duše, to je jak červenej hadr.Toto je ještě dobrý proti tomu, co vše může být.

Souhlasím. :kytka: Zakladatelko, nedělej nic, buď ráda, že je to jen emo, z toho vyroste. Nebo znáte nějakého dospělého emáka? Já ne. :mrgreen: :mavam:

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 03.08.18 16:48

Taky jsem tíhla v pubertě k emo, ovšem jen vzhledem, muzikou atd. Žádné sebepoškozování, smutné obličeje apod., stejně jako tvůj syn. Nakonec ze mě vyrostla slušná metalistka. Doufejme, že to bude mít takto pozitivní závěr i u tvého syna :mrgreen: Kouřit a pít zkouší snad v 16 každý. Tak jen hlídej míru ponocování, popíjení a aby se to nezvrhlo k tomu sebepoškozování. Jinak klid, z toho vyroste :kytka:

Swift
Závislačka 4148 příspěvků 03.08.18 16:51

Koupit značkové žiletky a dezinfekci :pankac: vážně je to těžké, modlit se aby po té pubertě byl schopen normálního života :roll:

carsa
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.18 17:09

Jen mě napadlo, že v tomhle vedru to v tom černém nebude nic moc. Takže bych se maximálně zeptala, jestli mu není vedro a jinak trpělivě čekala, až z toho vyroste.

rokris
Kelišová 6236 příspěvků 03.08.18 17:12
@carsa píše:
Jen mě napadlo, že v tomhle vedru to v tom černém nebude nic moc. Takže bych se maximálně zeptala, jestli mu není vedro a jinak trpělivě čekala, až z toho vyroste.

No, zeptá se a on odpoví, že mu vedro rozhodně není. :D Tohle já znám.

terinka4444
Hvězda diskuse 67767 příspěvků 03.08.18 17:22

Bože můj, dej ať se to mým dětem vyhne. A když nevyhne, nauč mě, jak se trpělivě čeká, až z toho vyrostou. Jinak mě trefí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10434 příspěvků 03.08.18 17:25

@terinka4444 vojensky internat :mrgreen: manžel uz to vymyslel. Pošleme je tam ve 14 a vyzvedneme tak v 19 :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 03.08.18 17:26
@Tichošlápek píše:
@GabinkaCh od emotions. Mají tendenci vse hrozne prozivat a romanticky řešit :lol:

Což mají všichni puboši, odjakživa, to je normální. Viz Utrpení mladého Werthera :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >