Reklama

Neomezené vklady a výběry v bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Stálice 98 příspěvků 03.08.18 11:00
Neomezené vklady a výběry v bance

Víte o nějaké bance, kde jsou vklady a výběry zdarma? Nemyslím výběry do 100 tis., ale neomezené. Ideálně s vedením a založením účtu zdarma. Děkuji za tip. Rena

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 03.08.18 11:34

Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 12:19

@Hamouzka A ptáš se na osobní nebo podnikatelský účet? Výběrem myslíš výběr z bankomatu nebo na přepážce?
Já mám u banky osobní účet s výběry z bankomatu zdarma, 1 vyýběr na přepážce měsíčně zdarma. Jak je to s hotovostníma vkladama netuším, nepoužívám.

Ale některé banky mají i „bankomaty“, kde lze vložit hotovost rovnou na účet a je to bez poplatku.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 03.08.18 12:20
@Kriss Tina píše:
Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Pokud chodí určitý obnos měsíčně, tak je vedení účtu zdarma.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 03.08.18 13:32

@Svistice no dokonce, mě tam donedávna chodil jenom rodicak tak sem měla nějaký menší poplatek, teď mi tam chodí už dost peněz tak se musím podívat jestli stále něco strhavaji nebo už ne, ono těch 80kc ani nezaznamenam :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama