Neomezené vklady a výběry v bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 03.08.18 11:00
Neomezené vklady a výběry v bance

Víte o nějaké bance, kde jsou vklady a výběry zdarma? Nemyslím výběry do 100 tis., ale neomezené. Ideálně s vedením a založením účtu zdarma. Děkuji za tip. Rena

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 03.08.18 11:34

Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 03.08.18 12:19

@Hamouzka A ptáš se na osobní nebo podnikatelský účet? Výběrem myslíš výběr z bankomatu nebo na přepážce?
Já mám u banky osobní účet s výběry z bankomatu zdarma, 1 vyýběr na přepážce měsíčně zdarma. Jak je to s hotovostníma vkladama netuším, nepoužívám.

Ale některé banky mají i „bankomaty“, kde lze vložit hotovost rovnou na účet a je to bez poplatku.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 03.08.18 12:20
@Kriss Tina píše:
Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Pokud chodí určitý obnos měsíčně, tak je vedení účtu zdarma.

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 03.08.18 13:32

@Svistice no dokonce, mě tam donedávna chodil jenom rodicak tak sem měla nějaký menší poplatek, teď mi tam chodí už dost peněz tak se musím podívat jestli stále něco strhavaji nebo už ne, ono těch 80kc ani nezaznamenam :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >