Neomezené vklady a výběry v bance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 147 příspěvků 03.08.18 11:00
Neomezené vklady a výběry v bance

Víte o nějaké bance, kde jsou vklady a výběry zdarma? Nemyslím výběry do 100 tis., ale neomezené. Ideálně s vedením a založením účtu zdarma. Děkuji za tip. Rena

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7033 příspěvků 03.08.18 11:34

Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 03.08.18 12:19

@Hamouzka A ptáš se na osobní nebo podnikatelský účet? Výběrem myslíš výběr z bankomatu nebo na přepážce?
Já mám u banky osobní účet s výběry z bankomatu zdarma, 1 vyýběr na přepážce měsíčně zdarma. Jak je to s hotovostníma vkladama netuším, nepoužívám.

Ale některé banky mají i „bankomaty“, kde lze vložit hotovost rovnou na účet a je to bez poplatku.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 03.08.18 12:20
@Kriss Tina píše:
Raifka má vklady u výběry zdarma, akorát se tam platí nějaký měsíční poplatek za vedení, já mám tuším 80 Kč.

Pokud chodí určitý obnos měsíčně, tak je vedení účtu zdarma.

Kriss Tina
Kelišová 7033 příspěvků 03.08.18 13:32

@Svistice no dokonce, mě tam donedávna chodil jenom rodicak tak sem měla nějaký menší poplatek, teď mi tam chodí už dost peněz tak se musím podívat jestli stále něco strhavaji nebo už ne, ono těch 80kc ani nezaznamenam :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >