Mimoděložní těhotenství bez příznaků

Napsat příspěvek
Velikost písma:
48
5.12.21 18:33

Ahoj holky chci se jen zeptat, 29.11. Jsme byly v té nemocnici kde na ultrazvuku videli gestacni vacek.. zitra jdu jeste na jednu kontrolu do té nemocnice.. mělo by uz byt videt neco vic?? :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18737
5.12.21 18:45

@Kejtyy7 minimálně žloutkový vacek. V černé bubline taková menší jako z bublifuku, možná už i bílý flicek vedle toho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.12.21 11:46

@hospodki žloutkový byl a dokonce už máme i srdeční akci 😀 ☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18737
7.12.21 12:41

@Kejtyy7 no vidíš jak to dobre dopadlo. Tak teď už jen držím pěsti at to jde tak hezky dal. Ono doktoři dokáži jet podle tabulek a jednoho jen polekat když nedbaji na individualitu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2882
7.12.21 13:15

@Kejtyy7 gratuluji a v kolikátém týdnů přesně jsi? Já byla poprvé na gyndě v pátek podle PM v ten den 6+3 podle Sona 7+2 a už bylo také krásně vidět srdíčko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.12.21 13:48

@manca 1
Gratuluji ti také a děkuji :kytka: no podle PM 9+2 a podle ultrazvuku 6+1 dnes.. takže se nám ovulka pěkně protáhla :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.12.21 13:52

@hospodki to máš pravdu.. moc děkuji za podporu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2882
7.12.21 15:28

@Kejtyy7 Tak to budeme mít termín nějak podobně. Mě zatím řekl 20 až 25.7, ale prý to ještě upřesní dle dalšího Sona. Objednaná jsem na 21.12.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.12.21 16:34

@manca 1
Také si myslím :palec: já co jsem tak počítala tak mi to vychází kolem 27.7. No ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.21 16:48

@Kejtyy7 gratuluji, že to tak pěkně vyšlo :)

Tato diskuze je aktuální, tak zkusím přispět se svým dotazem i sem, snad se nikdo nebude zlobit.

Ahoj, je tu mezi vámi některá, která měla jasné známky mimoděložního a nakonec se to nepotvrdilo?

27.11. jsem vysadila léky po neúspěšném transferu embrya, potvrzeno negativním HCG z krve.

1.12. ms stále nepřicházela a tak mi to nedalo a udělala jsem si test, byl lehce pozitivní.

3.12. přišlo krvácení, myslela jsem si, že je to menstruace a odchází to. Ranní hodnota HCG 38

Jenže test sílil, krvácení trvalo dva dny a teď mám hnědé špinění.

6.12. HCG 90
7.12. na ultrazvuku nízká sliznice, malé mnozstvi tekutiny okolo jednoho vaječníku a nikde nic.

Podezření na mimoděložní a naplánované další kontroly. Neměla to tak některá z vás a nakonec z toho bylo biochemko nebo potrat?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty