Mimoděložní těhotenství bez příznaků

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33
26.11.21 19:31

Možné mimoděložní těhotenství,bez příznaku???

Ahoj, omlouvám se jestli je někde stejná diskuse jsem tu nová potřebuji prosím poradit nebo alespoň trochu povzbudit. Cykly jsem měla pravidelné po 28 dnech. 1.10. jsme vysadili antikoncepci, s tím že menstruace přišla jak měla také byla poslední, byla 4.10. Potom měla přijít menstruace 1.11. a ta nepřišla.. První pozitivní těhotenský test jsem měla 18.11. byl slabší a každý den sílil. 20.11. Jsem zkusila digitalni clearblue tam vyslo + 1-2 a pak 24.11. + 2-3..
Těhotenský test mám úplné dálnice, došlo mi že jsem musela otěhotnět v době kdy měla být menstruace proto nevycházejí týdne těhotenství podle menstruace. 23.11. jsem byla u Dr. Nabrala krev Hcg bylo 814 j.
Dnes mě pozvala znovu aby udelala dalsi krevni hcg a ultrazvuk.. Dnešní Hcg bylo 1371 j. Ale na ultrazvuku nebylo nic vidět. Doktorka říkala že to může být mimoděložní těhotenství a řekla že mám jít do nemocnice. Vůbec nevím jestli mám ještě nějakou šanci. Občas mě píchne na vaječníku mám tam menší cystu.. Ale to je vše vůbec nekrvácím ani nešpiním.. Myslíte si že je ještě nějaká šance, že by to mohlo dopadnout? :,( měla jste některá něco takového?? Moc děkuji za každý komentář. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14815
26.11.21 19:36

Podle poslední MS by jsi měla být už v 8 týdnu, to nevypadá moc dobře. Ale naděje umírá poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
26.11.21 19:41

Myslím si, že je ještě brzo aby to bylo vidět. Mě při dceři také řekl, že nic nevidí a dal mi injekci na vyvolání menstruace. Za 24 dní jsem šla na gyndu znovu a už byl hezky vidět. Teď jsem zase těhotná menstruace byla 18.10 další měla být 14.11 test jsem si dělala hned 15 a byl jasně pozitivní 22.11 jsem volala na gyndu a tam mě objednali až na 3.12 s tím, že dřív nic neuvidí. Dobře to dopadne neboj držím moc palce určitě mi dej vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 19:51

@manca 1
Moc ti děkujuuu :nevim: ja uz falt nevim jsem uplne na nervy.. moje Dr. Vzdy umi jen strasit sotva rekne pozitivni vec. Ja vim 100% ze je to tehotenstvi ze styku 4.11. Nebo 5.11. A ta dr. Porad rika jen to ze podle ms uz bych mela byt ve vetsim tydnu no :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
26.11.21 19:55

Ovulace mohla po vysazení ha přijít kdykoliv, stáří těhotenství může být tedy jakékoliv. Termínem poslední „MS“ nemá smysl se zabývat. (Ani to zatím nebyla práva MS, že jo.)
Jediné, co tam nesedí, je to, že se říká, že od HCG 1000 už by melo byt něco vidět. Na druhou stranu máš jen 300 navíc. Osobně bych ještě riskla pár dní počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
26.11.21 20:01

@Kejtyy7 tak jestli byl sex 4 nebo 5 tak ovulace mohla byt klidně ještě o dva dny později a jsi tak 5tt. To ani nemůže byt nic vidět. Staci ze má starší utz a vidí prd. Klidně bych se v te nemocnici prostí týden stavila, oni mají lepší a už by ro mohli vidět. 1300 jednotek je stále prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
26.11.21 20:17

@Kejtyy7 Jo oni to počítají podle PM a většinou je to + - 14 dní. Já jsem živý příklad toho, že jsem všechny děti přenášela. Bude to v pohodě uvidíš. Do nemocnice klidně zajdi tím nic nezkazíš, alespoň budeš v klidu. Určitě mi dej vědět budeme těhotné nějak nastejno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11569
26.11.21 20:18

Prosperující těhotenství to není. Hcg neroste tak jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 20:20

Jste zlaticka holky, dekuju za podporu :hug: a muzu tedy pockat treba do utery a jit do te nemocnice? Nemuze se stat teda nic hrozneho?? Furt rikala ze to mimodelozni ohrozuje na zivote :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 20:28

@karkarka
Vzdyt rikam ze to urcite nevychazi podle ms to by mi test ukazal drive tehotenstvi nez po 17 ti dnes zpozdeni ne? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13908
26.11.21 20:30

V po bych zajela do nemocnice, z krve uz poznají jestli těhotenství prosperuje a na ultrazvuku, ktere maji lepsi uz by meli něco videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
26.11.21 20:32

@Kejtyy7 ona to mysli s ohledem na to ze z 2-3 dny se má hcg zdvojnásobit. Za me 800-1400 je skoro dvojnásobne tak bych to neresila. Já vždycky hned hlásím, ze mám ovulaci až 21 den a ne 14 jak je všude v tabulkách. Jsem na začátku 14tt a podle ms bych měla byt 15 a mimino o centak větší, to proste není možný. Ale mám rozumného doktora co to bere v potaz :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 20:32

@Elen8
Myslis?? :/ tak ja fakt nevim co ted delat.. ach joo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.11.21 20:37

@hospodki
To se máš.. já mám snad katastrofickou dr. uvazuji o vymene doktora..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
26.11.21 20:40

@Kejtyy7 pro klid bych v pondělí na kontrolu zajela, oni už to musí vidět. Jednotek bude v pondělí okolo 3000. Pokud jsi z Prahy, tak Bartak Baba care

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat