Můj 14měsíční syn hledá kamarády a kamarádky z Ostravy

19.2.13 22:41

Můj 14.měsíční syn hledá kamarády a kamarádky z Ostravy

Ahoj. Tak se mi všichni rozprchli. Bude za chvilku teplo a my nemáme kumpána na procházky, výlety a tak… Chci pro syna nějaké kamarády, nebo kamarádky. Pokud to máte taky tak, prosím napište:-) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6326
19.2.13 22:49

@MaminkaVerunka jo kámoše pro našeho lumpa bych taky brala ale Studénka je trochu z ruky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7376
19.2.13 22:49

My jsme teda z michalkovic, ale 13.2 nám byl rok a také tu není nikdo kloudny k vyletum a procházkam:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3905
19.2.13 22:53

@MaminkaVerunka @MarieOVMUC holky z ktere casti Oswtravy jste, ja z Hrabuvky… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová