Musí se odpracovat 1 rok v jedné práci kvůli mateřské?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31.7.19 19:54

Musí to být u jednoho zaměstnavatele!

@Misule_e96 píše:
Zdravím, ptám se zde, jelikož jsem nikde odpověď nenašla. Je potřeba odpracovat 1 rok v jednom zaměstnání, abych dostala mateřskou dovolenou? Všude jsem četla, ze musím být zaměstnaná, ale nikde nebylo specifikované jak dlouho v jednom zaměstnávání. Jde mi o to, že mám novou nabídku práce a nevím jestli do toho jít, abych nepřišla o mateřskou (ještě těhotná nejsem). Dekuji za odpověď ;)Příspěvek upraven 30.07.19 v 12:24

Takže… vy co tu píšete nesmysly, tak si o tom nejprve něco zjistěte. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
31.7.19 23:15

@Kateřinka1980 Nesmysly píšeš akorát ty. Žádná taková podmínka v zákoně není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:18

@Lendeš naprosto souhlasím, není nikde psáno kolik zaměstnavatelů, jen jak dlouho musí být placené pojištění aby vznikl nárok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:18

Pracuji na ČSSZ. Říká Ti to něco? Asi ne, že? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:20

@Kateřinka1980 no tak to potěš koště, lituji všechny co by se k tobě dostali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:20

Mně nevadí, že to někdo neví, ale vadí mi, že sem píše odpověď ve stylu… Vím, jak to je a přitom ví…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:20
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:21

Jdi si něco nastudovat, když tu chceš hrát chytrou. Základku snad máš, tak číst zvládneš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:22

Dobrou noc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
31.7.19 23:24

@Kateřinka1980 Tak to doufám, že tvá práce nesouvisí s nemocenským pojištěním a dávkami. Když tvrdíš, že taková podmínka je, tak cituj příslušný paragraf zákona. (Já totiž zase vím, že takové ustanovení zákona neexistuje.)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:26
:roll:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 23:30

@Lendeš nemůže, žádný takový není… Smůla že hvězda neví s kým vede debatu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.19 11:10
@Kleopatra 3 píše:
@Lendeš nemůže, žádný takový není… Smůla že hvězda neví s kým vede debatu :D

S blbcem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
1.8.19 11:24

@Kateřinka1980 Našla jsi ten paragraf zákona? Nenašla že? Protože kdyby ano, nemusela bys tady koulet očima a psát urážky ;) Ale očividně nemáš čím podložit svoje tvrzení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová